11:29 6 3-5 0-1 0-2 5 1 0 3 0 3
67 17-38 7-35 12-19 42 16 10 13 4 50
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Rungtynių eiga

2:8, 5 min.: 38 taškus prieš prancūzus sukratęs Mantas Rubštavičius yra akylai prižiūrimas ir per 3,5 minutės sugebėjo išsimesti 1 metimą bei buvo pakeistas. Juodkalniečiai taškus renka iš baudos aikštelės bei dvigubai laimi kovą dėl atšokusių kamuolių (8:4). Lietuviams kol kas labai sunku sužaisti iki tikro bei puolimas itin statiškas, baigiasi priverstiniais metimais.
12:10, 8 min.: Sustoję zona, lietuviai laikinai išsprendė problemas gynyboje, o puolime mūsiškius patraukė Dominyko Stenionio ir Dovydo Butkos duetas. Stenionis, kaip jau tapo įprasta šiame čempionate, įsmeigė du itin sudėtingus tritaškius, o 4 taškus pridėjęs Butka užbaigė galingą lietuvių spurtą 10:2, kuris išvedė į priekį.
15:17, 10 min.: Kol kas labai trūksta Rubštavičiaus indėlio. 198 cm ūgio puolėjas per 7 minutes kol kas neatidarė savo taškų sąskaitos, prametė visus 3 metimus iš žaidimo ir surinko -3 naudingumo balus. Tuo metu didžiausias mūsiškių galvos skausmas yra Andrija Grbovičius, kuris surinko daugiau nei pusę šeimininkų taškų (10). Visgi ketvirtis užbaigtas pozityviai, Stenionis puikiai pritraukė du varžovus, nusimetė kamuolį į kampą Edgarui Preibiui, kuris su kėlinio sirena įsmeigė tritaškį (15:17).

Lietuva: Dominykas Stenionis 6, Dovydas Butka 4.

Juodkalnija: Andrija Grbovičius 10.

24:25, 14 min.: Jeigu kalbame apie Stenionio taškų rinkimą, negalima nepaminėti Augusto Marčiulionio vadovavimo komandai. Įžaidėjas įkišo gražų perdavimą Ugniui Jaruševičiui, savo sąskaitoje turi jau 4 rezultatyvius perdavimus, nė vienos klaidos ir 8 naudingumo balus. Labai svarbūs pirmieji Marčiulionio perdavimai į priekį po atkovoto kamuolio, leidžiantys pelnyti lengvus taškus greitoje atakoje Augustas taip pat atsidarė taškų sąskaitą aštriu prasiveržimu, kažkiek nukėlusiu į devintąjį XX a. dešimtmetį, nes tais laikais tokiais prasiveržimais garsėjo jo tėvas Šarūnas.
28:35, 20 min.: Lietuviams akivaizdžiai trūksta lyderio puolime. Du tritaškius pirmajame kėlinyje įsmeigęs Stenionis antrajame nepelnė nė taško, bet vis dar yra rezultatyviausias komandos žaidėjas. Rubštavičiaus sąskaitoje kol kas vos 3 taškai ir 1 pataikytas metimas iš 4. Dar viena problema yra gynyba. Mūsiškiai vienas prieš vieną prasileidžia juodkalniečius, o šie, susikūrę persvarą, ją puikiai išnaudoja du prieš vieną situacijose bei baudžia lietuvius lengvais taškais iš po krepšio. 6 minučių atkarpą 4:10 pralaimėję Mindaugo Noreikos auklėtiniai po 20 minučių turi 7 taškų deficitą (28:35).

Lietuva: Dominykas Stenionis 6, Edgaras Preibys 5, Dovydas Butka ir Ugnius Jaruševičius po 4.

Juodkalnija: Andrija Grbovičius 14, Filijas Andjusičius 6.

37:41, 24 min.: Vienu metu lietuviai turėjo dviženklį deficitą (30:41), tačiau vaisių davė įvesta zoninė gynyba 2-3. Mūsiškiai visas rungtynes turi problemų gindamiesi asmeniškai, o dabar juodkalniečiai verždamiesi susiduria su dviem lietuvių gynėjais ir nesugeba užpulti. Nekrenta ir tritaškiai, šeimininkai prametė visus 10. Tuo metu lietuviai rengia spurtą 7:0 ir atsilieka vos 4 taškais.
52:49, 30 min.: Visą kėlinį zona gynęsi lietuviai perėmė iniciatyvą. Juodkalniečiai pataikė vos vieną tritaškį, o du kėlinius tylėjęs Rubštavičius per trečiąjį kėlinį surinko 9 taškus bei lietuviai yra priekyje. Liko atsilaikyti vieną kėlinį.

Lietuva: Mantas Rubštavičius 12, Dominykas Stenionis 8, Ugnius Jaruševičius 6.

Juodkalnija: Andrija Grbovičius 15, Filipas Andjusičius 10.

58:49, 33 min.: Kol juodkalniečiai toliau išgyvena stagnaciją puolime, lietuviai laužia rungtynes. Marčiulionis perėmė kamuolį, greitoje atakoje pelnė taškus iš po krepšio ir mūsiškių persvara jau pasiekė 9 taškus.

Lietuvos rinktinę į pusfinalį ištraukė Mantas Rubštavičius, kuris prieš prancūzus sukratė 38 taškus, įmetė 8 dvitaškius iš 10 bandymų, 5 tritaškius iš 8 ir visus 7 baudų metimus.

198 cm ūgio puolėjas taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius bei surinko 40 naudingumo balų, o lietuviai 89:79 įveikė prancūzus.

Rubštavičius tapo daugiausiai taškų pelniusiu lietuviu jaunimo rinktinėse bei pagerino Arvydo Macijausko 37 taškų rekordą.

Tuo metu Juodkalnija į pusfinalį prasibrovė ketvirtfinalyje 89;67 sutriuškindama kroatus.

Juodkalniečiai D grupėje su 2 pergalėmis bei 1 pralaimėjimu užėmė pirmąją vietą, o aštuntfinalyje 80:78 palaužė čekus.