9:05 0 0-1 0-0 0-0 2 1 0 2 0 -1
68 19-43 6-20 12-15 27 15 4 9 0 52
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

2:0, 1 min.: Parachouskis pradeda rungtynes taikliu metimu.
5:2, 2 min.: Bendžius pataiko iš toli. Svečiai dvitaškiu metimu atidaro savo taškų sąskaitą.
10:2, 3 min.: Seeley reidas po krepšiu. Kitoje atakoje amerikietis pataiko tritaškį ir svečiai prašo minutės pertraukėlės.
12:2, 4 min.: Taiklūs Kramerio baudos metimai.

Tomas Vanagas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Siemens“ arenoje
D.J. Seeley per pirmąsias 5 minutes jau atliko 6 metimus ir įmetęs vieną dvitaškį bei du tritaškius turi daugiau nei pusę „Ryto“ taškų (8 iš 15). Visi kiti Vilniaus klubo nariai metė 4 kartus.

15:2, 6 min.: Seeley tęsia sėkmingą savo seriją ir pataiko dar kartą iš toli.
17:5, 6 min.: Bendžius pataiko iš vidutinio nuotolio, Jonesas pelno taškus su pražanga.

22:9, 7 min.: Komandos keičiasi sėkmingomis atakomis.
22:11, 9 min.: Jonesas švelnina rezultatą.
23:14, 9 min.: Butkevičius realizuoja vieną baudos metimą, tačiau Gladyras atsako tolimu metimu ir mažina skirtumą iki vienženklio.
25:14, 10 min.: Sirvydis paskutinę kėlinio sekundę pataiko sudėtingą metimą iš vidutinio nuotolio.

„Rytas“: D.J. Seeley ir Eimantas Bendžius po 8.
„AS Monaco“: Lazericas Jonesas 7, Sergejus Gladyras 3.

Pirmajame kėlinyje „Rytas“ pasižymėjo puikiu pataikymu iš toli – 4 tritaškiai iš 6. Oponentai įmetė tik vieną tritaškį iš 6. „Rytas“ sugriebė 11 kamuolių, kai varžovai tik 5, ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kai svečiai – 3.

27:17, 12 min.: Gladyras pataiko iš toli. Seeley atsako taikliu dvitaškiu metimu.

Laura Ivaškaitė, „BasketNews.lt“ žurnalistė „Siemens“ arenoje
„Siemens“ arenoje atmosfera darosi vis karštesnė – vienas sirgalius po teisėjų sprendimo savo emocijas pradėjo reikšti visai šalia komandų suolelių, tad buvo išvestas apsaugos. Tribūnos tai pasitiko plojimais.

30:21, 13 min.: Parachouskis realizuoja vieną baudos metimą. Needhamas pataiko iš vidutinio nuotolio.
33:21, 14 min.: Stipčevičiaus taškai su pražanga.
36:21, 15 min.: Parachouskis išprovokuoja nesportinę pražangą bei realizuoja vieną baudos metimą. Stipčevičius pataiko iš vidutinio nuotolio.

Arciomui Parachouskiui atakos metu nusmuko sportbatis, tačiau vidurio puolėjas Rokui Stipčevičiui saugant kamuolį spėjo jį susitvarkyti ir atkovojęs kamuolį puolime išprovokavo varžovo nesportinę pražangą.

36:25, 16 min.: Kikanovičiaus taškai. Jonesas prideda dar du ir Adomaitis priverstas prašyti minutės pertraukėlės.
40:27, 17 min.: Bendžiaus ir Echodo taškai. Kikanovičius švelnina rezultatą.

40:29, 18 min.: Dar du Kikanovičiaus taškai.
42:29, 19 min.: Seeley taiklūs baudos metimai.
46:29, 20 min.: Seeley ir Butkevičiaus taškai.

„Rytas“: D.J. Seeley 14, Eimantas Bendžius 10, Arciomas Parachouskis 6 (6 atk. kam.).
„AS Monaco“: Elmedinas Kikanovičius 8, Lazericas Jonesas 7, Sergejus Gladyras 6.

„Rytas“ per pirmuosius du kėlinius išprovokavo 10 pražangų, o varžovai 8, tačiau vilniečiai kur kas dažniau stojo atakuoti nuo baudos metimų linijos. „Rytas“ pataikė 10 baudų iš 13, o svečiai metė kartą ir pataikė. Abi ekipos atliko po 11 tritaškių, tačiau „Rytas“ realizavo 4, o oponentai – tik vieną. Pagal atkovotų kamuolių ir rezultatyvių perdavimų statistiką vilniečiai pirmauja dvigubai.

48:31, 21 min.: Seeley tęsia sėkmingą žaidimą po ilgosios pertraukos ir pelno du taškus. Svečiai pataiko baudos metimus.
50:34, 22 min.: Taiklūs Parachouskio baudos metimai. Jonesas pelno taškus su pražanga.
52:36, 22 min.: Galingas Parachoiuskio dėjimas, Kikanovičius pataiko iš vidutinio nuotolio.
55:39, 23 min.: Seeley ir Gladyras apsikeičia tolimais metimais.
55:41, 23 min.: Gladyras prideda du taškus.
59:43, 24 min.: Kramerio ir Seeley taškai. Kikanovičius atsako dvitaškiu metimu.
61:43, 25 min.: Parachouskis pataiko iš vidutinio nuotolio.
63:43, 26 min.: Įspūdingas Parachouskio dėjimas!

Pasirodė oficialūs lankomumo duomenys – „Siemens“ arenoje rungtynes stebi net 8421 žiūrovas. Tai „Ryto“ sezono rekordas.

65:46, 27 min.: Echodo puskablis kaire ranka.
68:46, 28 min.: Butkevičiaus tolimas metimas.
68:49, 28 min.: Svečių taškai su pražanga.
72:53, 30 min.:
Stipčevičius ir Gladyras apsikeičia tiksliais tolimais metimais.

„Rytas“: D.J. Seeley 21, Arciomas Parachouskis 14 (10 atk. kam., 21 naud. bal.), Eimantas Bendžius 10, Rokas Stipčevičius 8.
„AS Monaco“: Sergejus Gladyras 16 (4/4 trit.), Elmedinas Kikanovičius 14, Lazericas Jonesas 11.

74:55, 31 min.: Taiklūs svečių baudos metimas. Parachouskis pelno taškus iš po krepšio.
76:55, 33 min.: Dar du Parachouskio taškai.
78:58, 34 min.: Fantastiškas Butkevičiaus dėjimas. Svečiai atsako dvitaškiu metimu.
80:58, 35 min.: Kramerio metimas užmynus tritaškio liniją.
83:58, 36 min.: Dar vienas Stipčevičiaus tritaškis.
85:62, 39 min.: Sudėtingas Kramerio metimas.