75 15-32 9-30 18-29 25 20 18 12 2 60

70 21-34 6-16 10-13 43 13 8 31 2 4
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

Rungtynių eiga:

7:13, 6 min.: Lietuviams kol kas trūksta jėgos po krepšiu. Mūsiškiai pralaimi lentą 1:6, o Vokietijos krepšininkai taškus renkasi būtent iš baudos aikštelės – realizuoti 4 dvitaškiai iš 4.
11:18, 7 min.: Dominykas Stenionis užsižaidžia su kamuoliu, o nusprendęs jį atiduoti, atlieka netikslų perdavimą po krepšiu. Jį perėmę vokiečiai suorganizuoja greitą išpuolį, kurio smaigalyje atsidūręs Evansas Rapieque smeigia tritaškį bei pranašumas didėja iki rekordinio, 7 taškų (18:11).
17:25, 10 min.: Per likusį ketvirčio laiką lietuviams apčiuopiamai sumažinti skirtumo nepavyko, o treneris Mindaugas Noreika negailėjo savo auklėtiniams spragilų po blankių 10 minučių. Strategas visą minutę rėkė taip, kad girdėjosi per transliaciją, nors arti joks mikrofonas nebuvo prikištas. Belieka tikėtis, jog lietuviai sureaguos į emocijas. Taip pat lietuviams kol kas lietuviams trūksta ryškesnio puolimo lyderio. Rubštavičius su Stenioniu yra pelnę po 4 taškus, tačiau kartu sudėjus pataikė vos 2 metimus iš 6.

Lietuva: Mantas Rubštavičius, Dominykas Stenionis po 4, Augustinas Kiudulas 3.

Vokietija: Michaelis Rataj 7, Eliasas Baggete 4.

23:29, 15 min.: Pozityvo įpučia suaktyvinta gynyba. Nors lietuviai vienu metu buvo priversti naikinti dviženklį deficitą (18:29), tačiau mūsiškių gynėjai iš labai arti pasitiko vokiečių įžaidėjus, spausdami juos išprovokavo 2 pražangas puolime, vieną kamuolį perėmė ir po Jokūbo Rubino dvitaškio skirtumas sumažėjo iki 6 taškų.
35:42, 20 min.: Lietuviai normalizavo gynybą ir praktiškai viską vokiečiai meta per rankas, tačiau problema ta, jog krepšys - tarsi užrištas. Žaidimu perimetre besiremiantys mūsiškiai pataikė vos 10 metimų iš 30 (33 proc.) ir tik 4 tolimus metimus iš 14 (28 proc.).

Džiugu tai, jog po truputį ryškėja puolimo lyderiai. Rubštavičius per pirmąją pusę surinko 8 taškus, Stenionis pridėjo 7, o jo kosminis tritaškis iš 9 metrų antrojo kėlinio pabaigoje buvo sumažinęs skirtumą iki 4 taškų (35:39), tačiau vokiečiai atsakė skaudžiu tritaškiu.

Labai trūksta Augusto Marčiulionio indėlio. Vienas talentingiausių savo kartos krepšininkų kol kas pelnė 4 taškus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir turi 3 naudingumo balus.

Lietuva: Mantas Rubštavičius 8, Dominykas Stenionis 7, Jokūbas Rubinas ir Dovydas Butka po 5.

Vokietija: Michaelis Rataj 9, Lucas Van Slootenas 7.

42:43, 24 min.: 4 Dovydo Butkos taškai, Manto Rubštavičiaus tritaškis ir spurtas 7:1 leidžia lietuviams kvėpuoti į vokiečių nugaras.
49:45, 25 min.: 178 centimetrai, bet kiek širdies... Dominykas Stenionis smeigia tritaškį, išprovokuoja pražangą puolime, krisdamas it pašautas, ir rėkia iš užsivedimo. Lietuviai tęsia galingą spurtą 14:3 ir po Ugniaus Jaruševičiaus dvitaškio įgyja 4 taškų pranašumą (49:45).
57:54, 30 min.: Stenionio ir Rubštavičiaus, kurie kartu surinko jau 27 taškus, vedami lietuviai sugebėjo išlaikyti perimtą iniciatyvą ir į lemiamą ketvirtį nešasi 3 taškų pranašumą.

Lietuva: Mantas Rubštavičius 14, Dominykas Stenionis 13, Dovydas Butka 9.

Vokietija: Michaelis Rataj 11, Eliasas Baggete 8.

64:56, 33 min.: Užsivedę lietuviai bėga į priekį. Rubštavičius smeigė tritaškį, Jaruševičius pridėjo dėjimą po perimto kamuolio ir mūsiškiai likus 7,5 minutės įgijo 8 taškų pranašumą.