7:05 6 3-4 0-0 0-0 5 1 0 0 0 10
95 19-36 12-38 21-27 51 25 6 10 2 101
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

I kėlinys:

Dvikovą tolimu metimu pradeda Rudy Fernandezas, vėliau tritaškį įmeta ir Vlatko Čančaras su Marcu Gasoliu – 7:3.

Rungtynės prasideda labai aukštu tempu ir po puspenktos sužaistos minutės švieslentėje dega rezultatas 14:12.

Pirmąjį metimą iš žaidimo Luka Dončičius pataiko aštuntąją minutę, po kurio tritaškio slovėnai pjauna atsilikimą perpus – 16:19.

Pirmajame kėlinyje pamatėme slovėnų sunkumus prieš sisteminę komandą, o labai sunki rungtynių pradžia ir Luka Dončičiui, kuris užsidirbo dvi pražangas puolime, o iš viso jų jau turi tris.

Ispanija: Rudy Fernandezas 6, Ricky Rubio ir Marcas Gasolis po 4.
Slovėnija: Vlatko Čančaras 10, Luka Dončičius 4 (5 atk. kam.).

II kėlinys:

Antrąjį ketvirtį slovėnai be Dončičiaus aikštėje pradeda dviem tritaškiais, bet į tai Sergio Llullas atsako penkiais taškais paeiliui – 29:26.

Dončičius grįžta ant parketo antrojo kėlinio viduryje, o Klemeno Prepeličiaus tritaškis mažina slovėnų atsilikimą iki minimumo – 32:33.

Pirmąją rungtynių dalį Ricky Rubio užbaigia tritaškiu ir pasaulio čempionai į pertrauką išeina ilsėtis pirmaudami 44:41.

Ispanija: Ricky Rubio 11 (6 rez. perd.), Marcas Gasolis ir Sergio Llullas po 7, Rudy Fernandezas ir Alberto Abalde po 6.
Slovėnija: Vlatko Čančaras 12, Luka Dončičius 8 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld., 3 praž.), Klemenas Prepeličius 7.

III kėlinys:

Du Rudy Fernandezo tritaškiai pirmą kartą ispanams rungtynėse sukuria dviženklę persvarą – 55:43.

Į priekį slovėnus trukteli Dončičiaus ir Čančaro tritaškiai (53:59), o po penkių paeiliui Jako Blažičiaus taškų komandas jau skiria tik trys taškai – 58:61.

Komandos žaidžia atkarpomis – po Zarano Dragičiaus ir Blažičiaus techninių pražangų ispanai vėl atitrūksta (68:60), bet Žiga Dimeco įkvėpti slovėnai spurtuoja ir lygina rezultatą – 68:68.

Ispanija: Ricky Rubio 19 (1/7 trit., 9 rez. perd.), Rudy Fernandezas 12 (4/8 trit.), Alberto Abalde 11, Marcas Gasolis ir Sergio Llullas po 9.
Slovėnija: Vlatko Čančaras 20, Luka Dončičius 12 (11 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld., 3 praž.), Jaka Blažičius 10.

IV kėlinys:

Slovėnai ketvirtį pradeda dviem dvitaškiais ir po labai ilgos pertraukos įsiveržia į priekį (72:70), tačiau kitoje pusėje Pau Gasolis smeigia tritaškį – 73:72.

Ketvirtasis kėlinys prasideda labai aukštu intensyvumu, o Llullo, Abaldes ir Pau Gasolio tritaškiai vėl atitolina ispanus – 82:76.

Baudų metimus realizavę slovėnai spurtuoja 7:0 ir vėl veržiasi į priekį – 83:82.