Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Rungtynių eiga

2:3, 2 min.: Butkevičius pataiko iš toli, Reavesas atsako dėjimu.
2:4, 3 min.: Butkevičius įmeta vieną baudą.
6:4, 4 min.: Lawsonas lygina rezultatą. Reavesas dėjimu pirmą kartą „Bešiktaš“ išveda į priekį.
11:4, 6 min.: Bluietto tolimas šūvis, Lawsonas prideda dvitaškį.
16:6, 7 min.: Pirmuosius taškus pelno Ndouras. Lawsono penki taškai iš eilės.
18:6, 8 min.: Whiteheadas didina „Bešiktaš“ persvarą.
22:6, 10 min.: Bluietto keturi taškai.

„Bešiktaš“: Dedricas Lawsonas 11 (4/4 dvit., 1/1 trit.), Trevonas Bluiettas 5, Joshua Reavesas 4.
„Rytas“: Arnas Butkevičius 4, Maurice'as Ndouras 2.

Tomas Vanagas, BasketNews žurnalistas
„Rytas“ per pirmąjį kėlinį pataikė 2 metimus iš 17 (11,8 proc.). Tikslą pasiekė 1 dvitaškis iš 10 ir 1 tritaškis iš 7. Daugiausiai prametė Margiris Normantas, Speedy Smithas ir Vaidas Kariniauskas – visi po 3 metimus.

„Bešiktaš“ atliko dviem metimais mažiau, bet įmetė 10 – 8 dvitaškius iš 11 ir 2 tritaškius iš 4. Vienas Dedricas Lawsonas pataikė visus keturis dvitaškius ir vieną mestą tritaškį.

24:8, 11 min.: Girdžiūnas nutraukia „Ryto“ taškų badą. Vilniečiai nebuvo pasižymėję taškais penkias minutes.
27:8, 12 min.: Bluietto tritaškis.
29:13, 13 min.: Osmani pataiko dvi baudas, Buva atsako dvitaškiu. Smithas pasižymi iš toli.
33:13, 15 min.: Arna pelno keturis taškus ir „Bešiktaš“ pranašumą didina iki 20 taškų.
36:16, 16 min.: Buva susitvarko su varžovo gynyba, Aksu atsako tritaškiu. Kariniauskas įmeta vieną baudą.
36:19, 17 min.: Buva įmeta vieną baudą, Kariniauskas – abi.
40:23, 18 min.: Ketvirtasis paeiliui Kariniausko taškas. Bluietto dvitaškis ir taiklios Girdžiūno baudos. Whiteheadas pasižymi dvitaškiu.
41:25, 19 min.: Buva deficitą mažina iki 15 taškų. Whiteheadas įmeta vieną baudą.
44:27, 20 min.: Bluietto taškai su pražanga. Buvos dvitaškis.

„Bešiktaš“: Trevonas Bluiettas 13 (3/3 dvit., 2/3 trit.), Dedricas Lawsonas 11 (4/4 dvit., 1/1 trit.), Isaiah Whiteheadas 5.
„Rytas“: Ivanas Buva 9 (4/6 dvit.), Vaidas Kariniauskas 5, Arnas Butkevičius ir Mindaugas Girdžiūnas po 4.

Tragiškai rungtynes pradėjęs „Rytas“ turėjo 21 taško deficitą, o jį sumažino tik tuomet, kai varžovai į aikštę išleido penkiolikmetį Yagizą Aksu. Jis 3,5 min. įmetė vieną tritaškį.

„Ryto taiklumas iš žaidimo kiek pagerėjo – dabar jis siekia 31 proc. Ivanas Buva antrajame kėlinyje pataikė 4 metimus iš 6, taip pat vilniečiai per kėlinį metė 8 baudas ir pataikė 6.

Varžovai jau blokavo 5 „Ryto“ metimus, kai sostinės krepšininkai blokais visai nepasižymėjo. „Bešiktaš“ per du kėlinius surinko 66 naudingumo balus, o „Ryto“ sąskaitoje jų yra 18.

44:29, 22 min.: Smitho dvitaškis.
48:32, 24 min.: Radzevičius pataiko tritaškį, Haltali ir Whiteheadas – po dvitaškį.
51:32, 25 min.: Bluietto tolimas metimas.

Nesėkmingai ant parketo nusileidęs Kariniauskas susižeidė čiurną ir rėkdamas iš skausmo nušuoliavo ant vienos kojos link atsarginių žaidėjų suolelio, o po kelių sekundžių patraukė į rūbinę.

53:32, 26 min.: Faltali dvitaškis.
55:36, 27 min.: Girdžiūno ir Buvos dvitaškiai.
55:39, 28 min.: Normanto tritaškis.
55:43, 29 min.: Du Girdžiūno dvitaškiai.
55:48, 30 min.: Ndouras baudomis pelno tris taškus, Radzevičius prideda du baudų metimus.

„Rytas“: Ivanas Buva 11 (5/10 dvit.), Mindaugas Girdžiūnas 10 (4/5 dvit.), Vaidas Kariniauskas, Maurice'as Ndouras, Gytis Radzevičius ir Speedy Smithas po 5.

57:48, 31 min.: Lawsono taškai.
59:51, 32 min.: Whiteheadas pelno dvitaškį,  Normantas – dvitaškį su pražanga.
59:53, 33 min.: Ndouras deficitą mažina iki 6 taškų.
61:53, 34 min.: Osmani du taškai.
61:57, 35 min.: Girdžiūnas ir Radzevičius pelno po 2 taškus.
61:60, 36 min.: Normantas mažina deficitą iki 1 taško.
63:60, 37 min.: Bluietto dvitaškis.
64:63, 38 min.: Girdžiūnas už varžovų techninę pražangą įmeta vieną baudą. Bluiettas įmeta vieną baudą, Normantas deficitą kerpa iki 1 taško.
69:68, 39 min.: Ndouras „Rytą“ išveda į priekį, bet Lawsonas atsako dvitaškiu. Reavesas ir Radzevičius apsikeičia tritaškiais.
69:69, 40 min.: Buva likus 1,6 sek. pataiko vieną baudą ir išlygina rezultatą.

„Bešiktaš“: Trevonas Bluiettas 21, Dedricas Lawsonas 15, Isaiah Whiteheadas 9.
„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 13, Ivanas Buva 12, Margiris Normantas 11, Gytis Radzevičius 10.

I pratęsimas:

69:72, 41 min.: Normantas pataiko tritaškį.
71:72, 42 min.: Lawsono dvitaškis.
72:72, 43 min.: Arna įmeta vieną baudą.
74:72, 44 min.: Whiteheadas šeimininkus išveda į priekį.
74:74, 45 min.: Normanto taiklios baudos lygina rezultatą. Butkevičius prasižengia puolime, o Whiteheado lemiamas šūvis tikslo nepasiekia.

II pratęsimas:

77:74, 47 min.: Itin tolimas Whiteheado tritaškis.
79:76, 48 min.: Holliso-Jeffersono dvitaškis, Normantas sumeta baudas.
82:79, 50 min.: Radzevičius tritaškiu lygina rezultatą, bet Whiteheadas įmeta dvitaškį. Smitho tritaškis skrieja pro šalį. Lemiami Girdžiūno ir Normanto tritaškiai, galėję išplėšti dar vieną pratęsimą, skrieja pro šalį.