75 21-39 6-20 15-17 28 21 8 20 3 69
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

2:2, 1 min.: Pirmuosius taškus pelno Grigonis, Šaulys atsako dvitaškiu.
4:4, 2 min.: Woltersas pataiko baudos metimus. Udras lygina rezultatą.
6:6, 3 min.: Rokas Stankevičius „Šiaulius“ pirmą kartą išveda į priekį. Grigonis realizuoja baudos metimus.
6:12, 4 min.: Urbutis smeigia tritaškį, taip pat ir Žemaitis.
9:14, 5 min.: Kavaliausko du taškai. Griciūnas sumeta abu baudos metimus, Thompsonas – vieną.
12:17, 6 min.: Bowenas kala iš viršaus, Šaulys prideda įmeta vieną baudą. Uleckas smeigia tritaškį.
14:17, 7 min.: Daviesas neklysta mesdamas baudas.

Tomas Vanagas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Žalgirio“ arenoje
„Žalgiris“ per 7 minutes atliko tik 5 metimus iš žaidimo, o nuo baudos metimų linijos pataikė 9 šūvius iš 10. Kauniečiai jau keturis sykius suklydo ir neatkovojo nė vieno kamuolio puolime. Tuo metu „Šiauliai“ iš žaidimo jau atakavo 11 kartų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

19:19, 8 min.: Penki iš eilės Westermanno taškai, į kuriuos taikliomis baudomis atsako Udras.
26:19, 9 min.: Po Davieso ir Westermanno taškų Sireika prašo pertraukėlės. Šeštasis Davieso taškas.

„Žalgiris“: Leo Westermannas 8 (2/3 trit.), Brandonas Daviesas 6  (4 atk. kam.), Marius Grigonis 4.
„Šiauliai“: Antanas Udras 4, Arminas Urbutis, Evaldas Šaulys ir Kristupas Žemaitis po 3.

28:19, 11 min.: Pirmieji Biručio taškai.

Rokas Jokubaitis greitoje atakoje neįkrauna į krepšį, o po kelių sekundžių tuo pačiu pasižymi ir kitas jaunuolis Lukas Uleckas. Pirmoje „Šiaulių“ atakoje šiose rungtynėse į krepšį nepavyko įkrauti ir Evaldui Šauliui.

34:21, 12 min.: „Žalgiris“ pabėgo dviženkle persvara.
36:23, 14 min.: Walkupo metimas greitoje atakoje. Urbutis atsako puskabliu.
39:25, 15 min.: Roko Stankevičiaus dvitaškis iš po krepšio. Grigonis pasižymi iš toli.
41:28, 16 min.: Šaulys taiklus iš toli. Birutis kala kamuolį į krepšį.
43:32, 17 min.: Griciūno dvitaškis ir Walkupo taiklios baudos. Dar du Griciūno taškai.
43:37, 18 min.: Šaulys pataiko vieną baudą, o antruoju metimu kamuoliui šokinėjant ant lanko, jį į krepšį įmuša Thompsonas. Dar du Šaulio taškai.
48:40, 19 min.: Wolterso tolimas šūvis ir Thompsono du taškai.
51:40, 20 min.: Lukošiūno trys taškai, Westermannas įmeta tris baudas.

„Žalgiris“: Leo Westermannas 11 (2/3 trit., 5/5 baudos), Marius Grigonis 7, Brandonas Daviesas, Laurynas Birutis ir Lukas Uleckas po 6.
„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 11 (3/4 dvit., 1/1 trit., 3 per. kam.), Benas Griciūnas 6 (5 atk. kam.), Kristupas Žemaitis ir Arminas Urbutis po 5.

„Žalgiris“ per pirmuosius du kėlinius pataikė 51 proc. metimų iš žaidimo (14/27) ir net 17 baudų iš 19 (89 proc.). Tuo metu „Šiauliai“ realizavo daugiau šūvių iš žaidimo (15/33, 45 proc.), tačiau nuo baudos metimų linijos atakavo tik 8 kartus ir įmetė 6 sykius. Abi komandos puolime sugriebė po 5 kamuolius ir fiksuoja beveik identiškus skaičius klaidų, perimtų kamuolių ir rezultatyvių perdavimų grafose.
„Žalgirio“ atsarginiai krepšininkai įmetė 28 taškus, o „Šiauliai“ – 11.

53:42, 21 min.: Daviesas trečiąjį kėlinį pradeda dvitaškiu iš po krepšiu. Griciūno taiklios baudos.
55:42, 22 min.: Dar du Davieso taškai.

KMT ketvirtfinalyje „Žalgirio“ arenoje fiksuojamas sezono lankomumo antirekordas. Šį mačą stebi 2099 sirgaliai, o prieš tai antirekordas buvo 2125 aistruoliai, susirinkę mače su Kėdainių „Nevėžiu“.

64:46, 23 min.: „Žalgiris“ pabėga 18 taškų persvara.
66:48, 24 min.: Komandos pelno po du taškus.
68:48, 26 min.: „Žalgiris“ taškus pelno trečiuoju bandymu.
70:52, 27 min.: Bowenas pataiko abi baudas. Šaulys pelno 13-ąjį tašką.
70:55, 28 min.: Davieso dvitaškis ir Roko Stankevičiaus tritaškis.
76:55, 29 min.: Thompsonas pataiko du taškus. Griciūnas baudžiamas nesportine pražanga, o Walkupas pataiko baudos metimus. Grigonis taiklus iš toli.
80:57, 30 min.: Thompsonas pataiko abi baudas, Griciūnas atsako dvitaškiu iš po krepšio. Kėlinys baigiasi Walkupo dvitaškiu.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 15 (5/7 dvit., 7 atk. kam.), Leo Westermannas 14 (3/4 trit., 5/5 baudos), Marius Grigonis 10 (2/2 trit.).
„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 13 (3/4 dvit., 1/1 trit., 3 per. kam.), Benas Griciūnas 12 (5 rez. perd.), Rokas Stankevičius 7.

82:57, 32 min.: Thompsono taškai.
84:59, 32 min.: Thompsonas ir Urbutis keičiasi taškais.
86:59, 33 min.: Birutis pelno du taškus, Sireika prašo minutės pertraukėlės.
86:63, 34 min.: Žemaitis perima kamuolį ir greitoje atakoje kalą jį iš viršaus.
88:65, 36 min.: Udro ir Kavaliausko taškai.
88:68, 36 min.: Udras pelno du taškus su pražanga.