14:19 2 0-2 0-0 2-2 1 0 0 1 0 0
74 14-35 8-24 22-24 33 12 4 13 1 72
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

3:0, 1 min.: Gailius smeigia tritaškį.
8:3, 2 min.: Williamsas taip pat prideda tolimą metimą. Gailius greitoje atakoje krauna iš viršaus, o Dainius Adomaitis prašo pertraukėlės.

11:6, 3 min.: Pirmuosius „Ryto“ taškus tritaškiu pelno Needhamas. Gailius pelno 8-ąjį savo tašką. Parachouskio dvitaškis su Masiulio pražanga.
16:6, 4 min.: Lengvi Williamso taškai greitoje atakoje. Trečiasis Gailiaus tolimas šūvis.

Tomas Vanagas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Švyturio“ arenoje
Prieš mažiau nei dvi savaites vykusioje rungtynėse su „Rytu“ Deividas Gailius įmetė 7 taškus, pataikydamas 2 metimus iš 7. Šįkart per 3 minutes ir 44 sekundes surinko 11 taškų, pataikydamas 1/1 dvitaškių ir 3/3 tritaškių.

19:8, 5 min.: Masiulis pataiko penktąjį „Neptūno“ tritaškį. Bendžius realizuoja baudos metimus.
23:10, 8 min.: Butkevičius ir Gailius pataiko po dvi baudas. Galdikas pasižymi metimu iš vidutinio nuotolio.
27:11, 9 min.: Echodas pataiko vieną baudos metimą, o kitoje atakoje prasižengia antrąjį kartą. Olisevičius ir Slavinskas neklysta atakuodamas nuo baudos metimų linijos. Parachouskio du taškai iš po krepšio.
27:15, 10 min.: Ketvirtasis iš eilės Parachouskio taškas.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 13 (1/1 dvit., 3/4 trit.), Lorenzo Williamsas 5.
„Rytas“: Arciomas Parachouskis 7 (3/4 dvit.), Derekas Needhamas 3.

„Neptūnas“ pirmajame kėlinyje pataikė net 5 tritaškius iš 8 (62 proc.), kai „Rytas“ – 1 iš 4 (25 proc.). Klaipėdiečiai kovą dėl kamuolių laimi 11-5 ir po savuoju krepšiu dar nepralaimėjo nė vienos kovos.

29:15, 11 min.: „Neptūno“ pranašumą didina Olisevičius.
33:15, 12 min.: „Neptūnui“ taškus renka Williamsas ir Slavinskas, o pranašumas didėjo iki 18 taškų.
33:18, 13 min.: Sirvydžio tolimas šūvis.

[user 31205]Tomas Vanagas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Švyturio“ arenoje
„Neptūno“ fanai pirmąsias 13 rungtynių minučių tylėjo – jie taip išreiškė nebylų protestą prieš komandos sprendimą sutikti nukelti rungtynes su Kauno „Žalgiriu“. Fanai taip pat iškėlė plakatą, kuriuo pasiuntė žinutę Donatui Zavackui:

35:20, 15 min.: Komandos apsikeičia dvitaškiais.
37:25, 16 min.: Penki „Ryto“ taškai ir Olisevičiaus dvitaškis.
39:25, 17 min.: Olisevičius pralaužia Seeley gynybą.
41:29, 18 min.: Gailiaus dvitaškis, Bendžiaus taiklios baudos ir Parachouskio dvitaškis su pražanga. Visgi bauda skrieja pro šalį.
47:36, 20 min.: Delininkaitis ir Gailius pelno taškus „Neptūnui“, o Bendžius, Girdžiūnas ir Parachouskis – „Rytui“. Kėlinys baigiasi Needhamo dvitaškiu aidint sirenai.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 15 (2/3 dvit., 3/4 trit.), Osvaldas Olisevičius 10, Lorenzo Williamsas 7.
„Rytas“: Arciomas Parachouskis ir Derekas Needhamas po 9.

50:39, 21 min.: Trečiasis kėlinys prasideda Masiulio tritaškiu. Bendžius pelno dvitaškį su pražanga.
51:41, 22 min.: Penktasis iš eilės Bendžiaus taškas.
54:41, 24 min.: Williamso tritaškis.
54:45, 25 min.: Butkevičius pataiko tritaškį. Maksvytis baudžiamas technine pražanga, o Stipčevičius pataiko baudos metimą.
58:45, 27 min.: Galdiko ir Williamso dvitaškiai.
62:47, 28 min.: Butkevičiaus du taškai. Už Martyno Echodo emocijas „Ryto“ atsarginių žaidėjų suoleliui skiriama techninė pražanga, Olisevičius įmeta keturias baudas.
63:53, 30 min.: Šeši iš eilės „Ryto“ taškai.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 16 (3/4 trit.), Osvaldas Olisevičius 14 (7 atk. kam.), Lorenzo Williamsas 12 (3/3 dvit.).
„Rytas“: Eimantas Bendžius 12 (5/5 baudos), Derekas Needhamas 11, Arciomas Parachouskis 9, Arnas Butkevičius 7 (8 atk. kam.).

63:55, 31 min.: Echodo dėjimas į krepšį.
67:55, 32 min.: Keturi iš eilės Olisevičiaus taškai.
69:57, 33 min.: Gailiaus taškai greitoje atakoje, Needhamas atsako dvitaškiu.
72:57, 33 min.: Delininkaičio baudos metimas po Adomaičio techninės pražangos ir Galdiko dėjimas.
74:57, 35 min.: Gailiaus taškai iš po krepšio.
74:60, 35 min.: Butkevičius šauna iš toli.
74:62, 36 min.: dvi Butkevičiaus baudos po Delininkaičio nesportinės pražangos.
76:62, 37 min.: Delininkaitis pataiko metimą iš vidutinio nuotolio.
78:62, 38 min.: Masiulis pataiko du baudų metimus.
80:67, 38 min.: Needhamas realizuoja du baudų metimus, o Grantas apsisuka ir meta metimą iš vidutinio nuotolio, Needhamas prideda tritaškį.
83:67, 39 min.: Masiulis atsako tolimu metimu.
85:67, 39 min.: Masiulis pelno dar du taškus baudų metimais.
87:72, 40 min.: Gailius ir Needhamas apsikeičia taikliais dvitaškiais.
89:72, 40 min.: Masiulis pataiko dvi baudas.
89:74, 40 min.: Bendžius prasiveržia ir pelno du taškus iš po krepšio.