5:5, 3 min.: Giffey meta tritaškį. Hayeso baudos.
8:9, 4 min.: Waldeno metimas. Evanso tolimas metimas. Gillespie metimas.
11:12, 6 min.: Waldeno tritaškis. Evanso baudos. Hayesas pataiso metimą.

Lukas Malinauskas, BasketNews žurnalistas „Žalgirio” arenoje
Keenanas Evansas per pirmąsias penkias minutes dviem tritaškiais surinko 6 iš 8 komandos taškų ir užfiksavo 10 balų naudingumą. Kevarriusas Hayesas kol kas fiksuoja vieną naudingumo balą, tuo metu likę penketo nariai žaidžia neigiamai: Arnas Butkevičius ir Edgaras Ulanovas po -1 naudingumo balą, Rolands Šmits turi -2.

16:15, 7 min.: Giffey tritaškis. Evanso dvitaškis su pražanga. Evanso tritaškis.
19:18, 8 min.: Šmito tolimas šūvis. Zipserio tritaškis.

Įspūdingas Evanso startas – 12 taškų (1/1 dvit., 3/3 trit., 1/3 baud.), po 2 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, rezultatyvus perdavimas, išprovokuotos 3 pražangos ir 18 naudingumo balų per pusaštuntos minutės. Bendras „Žalgirio” naudingumas siekia 20 balų, „Bayern” komandos 18 balų. Evansą keičia pirmąkart į aikštę žengiantis Ignas Brazdeikis.

23:18, 9 min.: Ulanovo tritaškis. Butkevičiaus baudos.
26:21, 10 min.: Ulanovo tritaškis. Zipseris atsako tuo pačiu.

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 12, Edgaras Ulanovas 6, Kevarriusas Hayesas 4.
„Bayern“: Corey Waldenas 7, Nielsas Giffey ir Paulas Zipseris po 6.

„Bayern” greitose atakose surinko 10 iš 21 savo taškų. Tuo metu „Žalgiris” po 7 vokiečių klaidų surinko 10 iš 26 taškų. Svečiai suklydo 7 sykius, žalgiriečiai – 3 kartus.

26:26, 11 min.: Rubito baudos. Waldeno tritaškis.
28:28, 12 min.: Rubitas greitame puolime. Ulanovo baudos.

Labai bloga Brazdeikio pradžia. „Žalgirio” štabas pyko, jog Ignas nesukomunikavo su Biručiu pirmojo kėlinio pabaigoje, kada kauniečiai buvo prasižengę vos dukart, o Paulas Zipseris ketvirtį uždarė tritaškiu. Antrojo kėlinio pradžioje Brazdeikis nesekė kamuolio, kai jam išmetė Edgaras Ulanovas, o paskui kitoje atakoje Cassiusas Winstonas perėmė kamuolį iš Igno ir Rubitas greitoje atakoje pelnė du taškus.

30:28, 13 min.: Evanso dvitaškis.
33:30, 14 min.: Evanso tritaškis. Waldeno baudos.
37:30, 17 min.: Giedraičio kablys. Biručio dvitaškis.
41:32, 18 min.: Evanso dvitaškis. Waldeno baudos. Biručio baudos.
44:35, 20 min.: Hayeso baudos. Winstono tritaškis. Evanso metimas.

Nesulaikomas Evansas fiksuoja „Žalgirio” visų laikų rekordą. Įžaidėjas paskutinėje antrojo kėlinio atakoje pelnė 21-ą tašką ir „Žalgirio” klubo istorijoje sužaidė rezultatyviausią pirmąją rungtynių pusę. Prieš tai rekordas priklausė Edgarui Ulanovui, kuris 2017-2018 m. sezono devintajame ture per pirmąsias 20 minučių į Stambulo „Anadolu Efes” krepšį įmetė 20 taškų. Evanso sąskaitoje – 26 naudingumo balai.

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 21, Edgaras Ulanovas 8, Kevarriusas Hayesas 8.
„Bayern“: Corey Waldenas 14, Nielsas Giffey ir Paulas Zipseris po 6.

44:40, 21 min.: Rubito tritaškis. Giffey dvitaškis.
46:40, 22 min.: Evanso metimas.
46:42, 24 min.: Rubito baudos.
53:44, 25 min.: Evanso tritaškis. Ulanovo metimas. Rubito baudos. Evanso reidas.
56:44, 26 min.: Ulanovo tritaškis.
58:46, 28 min.: Giffey dvitaškis. Dimšos atsakymas.
60:46, 29 min.: Brazdeikio dvitaškis.
60:48, 30 min.: Waldeno reidas su pražanga.

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 28, Edgaras Ulanovas 13, Kevarriusas Hayesas 5.
„Bayern“: Corey Waldenas 16, Augustine'as Rubitas 11, Nielsas Giffey 10.

61:50, 33 min.: Ulanovo baudos. Rubito atsakymas.
64:50, 34 min.: Ulanovo baudos. Brazdeikio reidas.
66:52, 35 min.: Winstono taškai. Butkevičiaus baudos.
67:54, 36 min.: Rubito ir Evanso baudos.
72:56, 37 min.: Trinchieri buvo išvarytas iš aikštės. Ulės ir Evanso baudos. Rubito dvitaškis.

Trijų pergalių seriją nutraukę žalgiriečiai pastarosiose rungtynėse 81:72 įveikė Madrido „Real“. Tuo metu taip pat į pergalių kelią sugrįžę svečiai iš Vokietijos praėjusiame mače 97:92 nugalėjo „Valencia“.

Susitikimą su Vokietijos ekipa praleis nugaros skausmus jaučiantis Tyleris Cavanaugh.

Taip pat rungtyniauti negalės paskutiniajame mače su „Gargždų“ ekipa traumą patyręs Mantas Kalnietis. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad įžaidėjui įplyšo pėdos sausgyslė. Dėl šios traumos Kalnietis be krepšinio praleis apie 3 savaites.

Dėl šonkaulio traumos žaisti negali Lukas Lekavičius. Pėdos sąnario uždegimą dar gydosi ir Liutauras Lelevičius, todėl Eurolygos rungtynėms bus registruoti jaunieji Motiejus Krivas ir Kajus Kublickas.

Miuncheno ekipa versis be Andreaso ObstoVladimiro LučičiausŽano Šiško. Dėl žarnyno infekcijos nežais ir Ognjenas Jaramazas su Nicku Weileriu-Babbu.

Į „ Bayern“ rikiuotę sugrįžo Augustine'as Rubitas.

„Atvažiuoja atletiška komanda, kuri dėl traumų neturi keletos žaidėjų, – kalbėjo „Žalgirio“ treneris Kazys Maksvytis. – Bet pastaruoju metu jie rado savo ritmą ir žmones, su kuriais žaidžia. Tikrai nebus lengva. „Bayern“ fiziška komanda, galinti keistis ginamaisiais. Pastarosiose rungtynėse jie tą darė nuo pat pirmosios minutės. Turime parą pasiruošti, manau, kad tą ir padarysime.“

„Bayern“ strategas Andrea Trinchieri taip pat negailėjo gražių žodžių Kauno komandai.

„Jie žaidžia aukščiausiu lygiu, su gera tarpusavio chemija, ypatingai namuose, – „Žalgirį“ gyrė italas. – Ir man atrodo, kad tai bus „Žalgirio“ metai. Turnyrinė lentelė atrodo kaip sniego gniūžtė, bet iš akies testo, manau, kad jie pateks į Eurolygos atkrintamąsias.

Jie laimėjo tokias rungtynes, kokių anksčiau nelaimėdavo, ir taip pat turi vieną sunkiausių namų arenų, kokioje įmanoma žaisti svečiams.“