79 24-40 6-15 13-18 29 10 3 10 0 77
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

Rungtynės pradedamos pagerbiant Kobę Bryantą – ASVEL išnaudojo 24 sek. atakos laikmatį, o „Žalgiris“ – 8 sek. savoje aikštės pusėje.

4:0, 1 min.: Jekiri pelno du taškus, Maledoas prideda irgi dvitaškį.
4:5, 3 min.: Milaknis pelno du taškus po prasiveržimo, vėliau smeigia tritaškį.
4:7, 4 min.: Du Jankūno taškai.
8:9, 6 min.: Į  keturis iš eilės ASVEL taškus Landale'as atsako dvitaškiu.
8:11, 6 min.: Jankūno dvitaškis.
8:14, 7 min.: Walkupo tritaškis paskutinėmis atakos sekundėmis.
12:14, 8 min.: Jekiri kartoja netaiklų komandos draugo metimą, Bako prideda dvitaškį.
14:14, 9 min.: Lighty lygina rezultatą.
14:16, 10 min.: Ulanovas realizuoja baudas.
16:16, 10 min.: Lighty patako abi baudas.

ASVEL: Tonye Jekiri 5, Davidas Lighty 4.
„Žalgiris“: Artūras Milaknis 5, Paulius Jankūnas 4.

Lukas Malinauskas, „BasketNews.lt” žurnalistas Vilerbano arenoje
Per pirmąsias pusseptintos minutės visus 14 taškų iš žaidimo pelnę žalgiriečiai per likusią pirmojo kėlinio atkarpą sykį suklydo ir keturis kartus prametė iš žaidimo. Paskutiniai du metimai priklausė Zachui LeDay, kuris, esant galimybei „Žalgiriui” laikyti kamuolį iki pirmojo kėlinio pabaigos, per paskutines 14 sekundžių iš pradžių užsidirbo bloką, o antrąjį metimą atliko likus dar kiek mažiau nei 3 sekundėms. Iš šalies vaizdą stebėjęs Jasikevičius neliko patenkintas tokia amerikiečio pabaiga ir apeliavo į galimybę geriau užbaigti ketvirtį.

16:18, 11 min.: Lekavičius pelno du taškus.
16:20, 12 min.: Dar du Lekavičiaus taškai.
18:23, 14 min.: LeDay greitoje atakoje pelno du taškus su pražanga, pataiko ir baudą.
21:23, 14 min.: Lighty pelno du taškus su Hayeso pražanga, taikli ir bauda.
21:25, 15 min.: Walkupo dvitaškis.
21:27, 15 min.: Dar du Walkupo taškai.
21:29, 17 min.: Lekavičiaus dvitaškius priverčia Mitrovičių imti minutės pertraukėlę.

„Žalgiris” per septynias antrojo ketvirčio minutes praleido vos 5 taškus, šeimininkams iš žaidimo pataikius vos 2/10. Tuo metu žalgiriečiai per šią atkarpą įmetė 6 iš 11 ir po Luko Lekavičiaus dvitaškio klampiose rungtynėse atitrūko per 8 taškus (29:21).

23:30, 19 min.: Jankūnas pataiko baudą.
25:30, 19 min.: Maledonas realizuoja baudas.
27:30, 20 min.: Payne'as pataiko abi baudas.

„Žalgiriui” namuose vidutiniškai po 80 taškų pelnantį ASVEL klubą pavyko sustabdyti ties 27 taškais. Šeimininkai per pirmą pusę iš toli pataikė vos 1 metimą iš 10 (10 proc.) ir realizavo 8 iš 17 dvitaškių (47,1 proc.).

ASVEL: Davidas Lighty 9, Tonye Jekiri ir Livio Jean-Charlesas po 4.
„Žalgiris“: Thomasas Walkupas 7, Lukas Lekavičius 6, Paulius Jankūnas ir Artūras Milaknis po 5.

Trys iš dešimties žaidusių „Žalgirio“ krepšininkų pirmą pusę baigė su minusiniu naudingumu: per 7 minutes du tritaškius prametęs ir dvi pražangas užsidirbęs Nigelas Hayesas turi -4 naudingumo balus, K.C. Riversas (0/1 trit.) ir Rokas Jokubaitis (1 asmeninė pražanga) yra surinkę po minus 1 naudingumo balą.

27:35, 22 min.: Landale'as deda iš viršaus, Hayesas pataiko tritaškį.
29:37, 24 min.: Landale'o dvitaškis iš vidutinio nuotolio.
34:41, 25 min.: Į Milaknio dvitaškį Maledonas atsako tritaškiu, Lekavičius pelno du taškus su pražanga, bet nepataiko baudos.
34:43, 25 min.: Landale'as realizuoja baudas.
37:46, 26 min.: Jekiri pelno du taškus su pražanga, Lekavičius atsako tritaškiu.
37:48, 27 min.: Lekavičiaus du taškai.
43:51, 28 min.: Milas pelno tris taškus, tačiau prieš jį ir po jo varžovai pasižymi dvitaškiais su pražanga.

Vos tik atrodo, jog „Žalgiris” perlauš rungtynes įgydamas dviženklę persvarą, Jasikevičiaus auklėtiniai tuoj pat suklysta gynyboje: abukart atitrūkus dviženkle persvara, žalgiriečiai po savuoju krepšiu praleido du taškus su pražanga ir pranašumas vėl sumažėjo iki vienženklio skaičiaus. Tuo neapsikentęs Šaras iš karto griebėsi minutės pertraukėlės.

46:51, 29 min.: Jasikevičius gauna techninę pražangą, Maledonas realizuoja baudą, o po to Bako pelno du taškus kartodamas netaiklų komandos draugo metimą.
46:53, 30 min.: Du Lekavičiaus taškai.
48:53, 30 min.: Maledonas realizuoja baudas.
50:55, 30 min.: Landale'as deda iš viršaus, Tayloras ketvirtį baigia dvitaškiu.

ASVEL: Theo Maledonas 13, Livio Jean-Charlesas ir Tonye Jekiri po 10.
„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 15, Artūras Milaknis ir Jockas Lanndale'as po 10.

Reaktyvinis Lukas Lekavičius – pagrindinė „Žalgirio” sėkmės priežastis šiose rungtynėse. Savo prasiveržimais pirminę ASVEL gynybos liniją draskantis gynėjas per trečiąjį ketvirtį įmetė 9 taškus, o po trijų kėlinių savo sąskaitoje jų turi 15 (6/9 dvit., 1/2 trit.) ir yra rezultatyviausias mačo žaidėjas.

53:57, 31 min.: Tayloras pataiko iš toli, Milaknis  atsako dvitaškiu.
55:59, 32 min.: Lekavičius pelno du taškus, Bako atsako dviem taikliomis baudomis.
55:61, 33 min.: Landale'as deda iš viršaus.
61:61, 34 min.: Tayloras pelno penkis iš eilės taškus ir Jasikevičius prašo pertraukėlės.
63:61, 35 min.: Lighty pelno du taškus.
63:63, 35 min.: Walkupas realizuoja baudas.

Per pirmuosius tris kėlinius šeimininkai realizavo vos 2 tritaškius iš 15, tačiau ketvirtajame ketvirtyje iniciatyvos aktyviai besiimantis Jordanas Tayloras pataikė du tolimus metimus, išlygino rezultatą (61:61 ir grąžino ASVEL į įtemptą kovą.

63:64, 36 min.: LeDay realizuoja baudą.
63:66, 36 min.: LeDay pelno du taškus ir Mitrovičius prašo minutės pertraukėlės.
66:68, 37 min.: Lighty pelno tris taškus, LeDay atsako dvitaškiu.
68:68, 37 min.: Jean-Charlesas realizuoja baudas.
68:70, 38 min.: Ulanovas įspūdingai klaidina varžovą ir pelno taškus.
68:71, 39 min.: Mitrovičius gauna antrą techninę ir yra varomas iš aikštės, Lekavičius realizuoja baudą.

Po kieto susidūrimo ant parketo parkritęs Zachas LeDay išprovokuoja Tonye Jekiri pražangą, o pratrūkęs ASVEL strategas Zvezdanas Mitrovičius trenkia į kėdę ir už tai gauna antrąją techninę pražangą. Abi jas šiam specialistui paskyrė teisėjas Angelas Miguelis Perezas. Prieš palikdamas aikštę, Mitrovičius atsisuko į tribūną ir pirštu sirgaliams parodė į šį arbitrą, taip paragindamas savuosius veikti prieš teisėją.

70:71, 39 min.: Tayloras realizuoja baudas.
70:73, 39 min.: Ulanovas pelno dar du taškus.
74:73, 40 min.: Jekiri pataiko pirmą baudą, ASVEL atsikovoja kamuolį puolime ir Tayloras iš karto smeigia tritaškį. Lieka 43,9 sek.
74:76, 40 min.: Lekavičius atsako tritaškiu, lieka 31,4 sek.
74:77, 40 min.: LeDay realizuoja baudą po nesėkmingos varžovų atakos, pasibaigusios nesportine pražanga.