22:55 11 4-6 0-0 3-3 8 1 0 2 1 17
85 12-29 12-34 25-32 35 19 3 11 1 88
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

4:0, 1 min.: Pirmuosius taškus pelno Raieste, dvitaškį prideda ir Vene.
4:1, 2 min.: Sužaidus beveik dvi minutes pirmuosius lietuvių taškus baudos metimu pelno Butkevičius.
7:4, 3 min.: Kriisos tritaškis, tuo pačiu atsako Bendžius.
10:6, 4 min.: Butkevičius prameta abi baudas. Vene pelno penktąjį tašką. Jokubaitis realizuoja abu baudos metimus.
12:9, 6 min.: Biručio dvitaškis su pražanga po gražaus Jokubaičio perdavimo. Nurgerio dėjimas.
12:11, 7 min.: Pirmieji Ulanovo taškai.
14:14, 8 min.: Ulanovas prideda tritaškį ir Lietuva pirmąjį kartą išsiveržia į priekį. Raieste taiklios baudos.
19:19, 9 min.: Aikštėje pasirodęs Sedekerskis įmeta abi baudas, bet estai netrukus lygina rezultatą. Dimšos tolimas šūvis, į kurį Raieste atsako dvitaškiu su pražanga.
24:21, 10 min.: Biručio ir Nurgerio dvitaškiai. Kėlinys baigiasi Kriisos tritaškiu.

Estija: Sanderis Raieste 7, Kerras Kriisa 6 (2/2 trit.).
Lietuva: Edgaras Ulanovas ir Laurynas Birutis po 5, Eimantas Bendžius ir Tomas Dimša po 3.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas Taline
Mantas Kalnietis buvo vienintelis Lietuvos rinktinės krepšininkas, nepakilęs nuo suolo pirmajame kėlinyje. Mačą įžaidėjo pozicijoje pradėjo Rokas Jokubaitis, o po 5 žaidimo minučių jį pakeitė Lukas Lekavičius. Dvikovai Darius Maskoliūnas registravo 11 žaidėjų.

27:21, 11 min.: Estija antrąjį kėlinį pradeda ketvirtuoju taikliu tritaškiu.
27:27, 12 min.: Dimšos tolimas šūvis. Mantas Kalnietis paskutinis iš Lietuvos rinktinės pasirodo aikštėje ir iškart pelno tritaškį.
31:27, 13 min.: Vene pelno du taškus.
31:30, 14 min.: Antrasis Kalniečio tritaškis.
32:33, 15 min.: Suttas įmeta vieną baudą, Grigonis pasižymi iš toli.
35:35, 16 min.: Butkevičiaus dvitaškis.
38:35, 17 min.: Drello tolimas šūvis.
38:37, 18 min.: Grigonis neklysta metant baudos metimus.
42:40, 19 min.: Šįkart Grigonis pataiko vieną baudą, Hermetas – abi. Butkevičius įmeta abi baudas ir deficitą kerpa perpus.
47:44, 20 min.: Kitsingo tritaškis, į kurį Grigonis atsako taikliomis baudomis. Kitsingas sumeta baudas. Kėlinys baigiasi Blaževičiaus dvitaškiu.

Estija: Kerras Kriisa 9 (3/3 trit.), Siimas Sanderis Vene ir Sanderis Raieste po 7.
Lietuva: Marius Grigonis 8, Tomas Dimša ir Mantas Kalnietis po 6, Arnas Butkevičius, Laurynas Birutis ir Edgaras Ulanovas po 5.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas
Lietuvos rinktinė per du kėlinius metė ir pataikė daugiau tritaškių (7/18) nei dvitaškių (5/11) ir net 19 kartų stojo prie baudų metimo linijos. Visa tai nublanksta prieš kiaurą gynybą, kurioje estai lengvai renka taškus ir įpusėjus mačui jų turi beveik pusšimtį. Šiauriniai kaimynai per du kėlinius atliko net 16 rezultatyvių perdavimų, o rezultatyviausiai (9 taškai) žaidžia puikiai lietuvišką krepšinį pažįstantis Kerras Kriisa.

50:44, 21 min.: Kriisa smeigia ketvirtąjį tritaškį.
53:46, 22 min.: Raieste estų pranašumą didina iki 9 taškų. Birutis pataiso Kalniečio metimą.
55:49, 23 min.: Estai atkovoja kamuolį puolime, o Vene krauna į krepšį. Butkevičiaus tritaškis.
55:51, 24 min.: Birutis vienas prieš vieną įveikia varžovo gynybą.
57:54, 25 min.: Raieste pelno 12-ąjį tašką. Dimša smeigia tritaškį.
59:54, 26 min.: Kitsingo metimas iš aikštės krašto.
60:54, 27 min.: Drellas įmeta vieną baudą.
63:57, 28 min.: Lekavičiaus tritaškis, į kurį tuo pačiu atsako Drellas.
63:57, 29 min.: Sedekerskis deficitą mažina perpus.
63:62, 30 min.: Lekavičius pataiko abi baudas ir atsilikimą mažina iki 1 taško.

Estija: Kerras Kriisa (4/5 trit.) ir Sanderis Raieste po 12, Siimas Sanderis Vene 9.
Lietuva: Tomas Dimša 9 (3/4 trit.), Marius Grigonis ir Arnas Butkevičius po 8, Laurynas Birutis 7.

65:62, 32 min.: Vene pelno du taškus.
65:64, 33 min.: Dimša pelno du taškus su pražanga, bet nepataiko baudos.
68:66, 34 min.: Penktasis Kriisos tritaškis ir Blaževičiaus dvitaškis.
70:68, 35 min.: Butkevičius lygina rezultatą. Raieste metimas iš po krepšio.
73:68, 36 min.: Kriisos šeštasis taiklus tritaškis.

Jeigu vienas Lietuvoje ilgai žaidęs krepšininkas, Siimas Sanderis Vene, pro šalį šveitė tris metimus iš eilės, tai kitas, Kerras Kriisa, šiandien mūsiškių negaili. Jis realizavo jau 6 tritaškius iš 7 ir yra surinkęs 18 taškų. Mūsiškių gretose Eimantas Bendžius iš 8 tritaškių pataikė tik 1.

75:72, 37 min.: Birutis neklysta nuo baudų metimų linijos, Vene atsako dvitaškiu. Grigonis sumeta baudas.
77:75, 38 min.: Joessaro dvitaškis su pražanga, bet papildomas metimas tikslo nepasiekia. Lekavičius atsako tritaškiu.
77:77, 39 min.: Lengvi Biručio taškai iš po krepšio, kurie lygina rezultatą.
77:77, 40 min.: Lemiamos atakos metu Grigonis įstrigo varžovų gynyboje po krepšiu, o Kriisos metimas iš savo aikštės pusės tikslo nepasiekė.

Estija: Kerras Kriisa 18 (6/8 trit.), Sanderis Raieste 14 (8 atk. kam.,  Siimas Sanderis Vene 13.
Lietuva: Tomas Dimša ir Laurynas Birutis po 11, Marius Grigonis ir Arnas Butkevičius po 10.

79:79, 41 min.: Pirmuosius taškus pratęsime pelno Kriisa, dviem taškais atsako ir Grigonis.
79:81, 42 min.: Lekavičiaus reidas po krepšiu.
82:85, 43 min.: Septintasis Kriisos tritaškis. Lekavičius pataiko abi baudas, Grigonis – taip pat.
87:85, 44 min.: Raieste lygina rezultatą, Kriisa estus išveda į priekį.
92:85, 45 min.: Kriisa smeigia dar vieną tritaškį, Kitsingas prideda dvi baudas.