8:21 0 0-0 0-0 0-0 3 0 0 0 0 2
83 14-26 14-38 13-14 34 16 5 13 2 83
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Rungtynių eiga

II KĖLINYS: Prasidėjus antrajam ketvirčiui abi komandos prapliupo tritaškiais. „Real“ gretose po tolimą metimą atseikėjo Nicolas Laprovittola ir Rudy Fernandezas, šeimininkų – Singletonas, Krunoslavas Simonas bei Vasilije Micičius, kurio tolimas metimas persvėrė rezultatą (29:27).

Vis dėlto antroje pusėje Pablo Laso auklėtiniai perėmė iniciatyvą: Sergio Llullas smeigė tritaškį, Laprovittola pridėjo dvitaškį su pražanga, o iš po krepšio pasižymėjęs Tavaresas paskutinėmis kėlinio sekundėmis užbaigė „Real“ spurtą 8:3 ir po 20 minučių svečiai pirmavo 41:36.

Labiausiai „Anadolu Efes“ trūksta Shane'o Larkino indėlio. Gynėjas kol kas per 16 aikštelėje praleistų minučių taškų nepelnė bei prametė visus 3 tritaškius.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius ir Krunoslavas Simonas po 12, Chrisas Singletonas 11.

„Real“: Jaycee Carrollas ir Carlosas Alocenas po 7, Nicolas Laprovittola ir Trey Thompkinsas po 6.

III KĖLINYS: Po pertraukos Atamano auklėtiniai sugrįžo uraganiškai: per 2,5 minutės surengė spurtą 13:3, kurio dalimi tapo tritaškiu atsidaręs Larkinas (49:44).

Netrukus šeimininkai surengė dar vieną atkarpą 8:1 ir po Sigletono dėjimo įgijo 12 taškų persvarą (57:45).

Išgirdę pavojaus varpus ispanai atsakė spurtu 12:3, kurį taikliomis baudomis užbaigė Tavaresas ir „Real“ deficitas prieš lemiamą ketvirtį sumažėjo iki 3 taškų (57:60).

„Anadolu Efes“: Chrisas Singletonas 19, Vasilije Mičius 16, Krunoslavas Simonas 14.

„Real“: Trey Thompkinsas 12, Jaycee Carrollas 10, Carlosas Alocenas ir Sergio Llullas po 7.

IV KĖLINYS: Likus 5 minutėms „Real“ surengė spurtą 8:3, o jį užbaigė Lavprovittola ir po argentiniečio tritaškio likus 5 minutėms ispanai turėjo minimalų pranašumą (72:71).

Likus 2 minutėms Larkinas smeigė tritaškį ir išvedė „Anadolu Efes“ į priekį (78:75), tačiau Alberto Abalde atsakė tuo pačiu bei išlygino rezultatą (78:78).