9:20 0 0-0 0-1 0-0 1 0 0 0 0 0
89 28-45 7-19 12-18 30 19 7 11 2 103
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

I kėlinys:

Per pirmąsias 3 minutes „Bayern“ pataikė 4 dvitaškius iš 4, įgijo 6 taškų persvarą (8:2), o Ettore Messina buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės.

Milano klubas po penkių iš eilės Malcolmo Delaney taškų skirtumą sumažino iki minimumo (7:8), bet „Bayern“ atsakė keturiais taškais be atsako ir sužaidus pusę kėlinio turėjo 5 taškų persvarą (12:7).

Tuomet Shavonas Shieldsas surinko penkis taškus, o „Armani Exchange“ prasidėjus priešpaskutinei kėlinio minutei pirmą kartą išsiveržė į priekį (18:16).

„Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas 10 (1/1 dvit., 2/2 trit., 2/2 baudų), Malcolmas Delaney 5, Sergio Rodriguezas 3.
„Bayern“: JaJuanas Johnsonas 8 (4/5 dvit.), D.J. Seeley, Jalenas Reynoldsas ir Vladimiras Lučičius po 4.

II kėlinys:

Antrąjį kėlinį „Armani Exchange“ pradeda spurtu 7:0, o per šią atkarpą penkis taškus pelnęs Shavonas Shieldsas jau iš viso įmetė 15 iš 31 komandos taško. Shieldsas pataikė visus metimus (2/2 dvit., 3/3 trit., 2/2 baudų).

Shieldsas prameta pirmąjį metimą, o Kyle'as Hinesas sužaidus 13 minučių pirmą kartą šeimininkams suteikia dviženklę persvarą (33:22).

Sužaidus 16 minučių Sergio Rodriguezas smeigė tritaškį ir šeimininkams sukrovė 13 taškų persvarą (42:29), bet atkarpa 7:0 atsakiusi „Bayern“ priartėjo iki 6 taškų – 36:42.

„Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas 18 (2/3 dvit., 3/4 trit., 5/5 baudų), Malcolmas Delaney ir Luigi Datome po 7, Sergio Rodriguezas ir Kyle'as Hinesas po 6.
„Bayern“: JaJuanas Johnsonas (4/5 dvit.) ir Jalenas Reynoldsas (5/5 dvit.) po 10, D.J. Seeley ir Paulis Zipseris po 5.

III kėlinys:

Trečiąjį kėlinį penkiais taškais paeiliui pradėjo Shieldsas, kuris jau turi 23 taškus. Po jo taškų Milano klubas įgijo 13 taškų persvarą (55:42).

Sužaidus beveik 23 minutes „Bayern“ pataiko pirmąjį tritaškį (47:58), kuriuo pasižymi Zipseris. Prieš tai Vokietijos komanda buvo prametusi visus 5 tritaškius.

Sužaidus pustrečio kėlinio po 28-ojo Shieldso taško Milano krepšininkai turėjo 16 taškų persvarą (63:47), bet Jamesas Gistas pataikė baudą ir dvitaškį, D.J. Seeley pasižymėjo tritaškiu ir svečiai priartėjo iki 53:63.

Į tai „Armani Exchange“ atsakė atkarpa 7:0. Hinesas pelnė dvitaškį, o Kevinas Punteris pridėjo penkis taškus paeiliui (70:53).

„Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas 30 (4/6 dvit., 4/5 trit., 10/10 baudų), Malcolmas Delaney 10, Kyle'as Hinesas 8.
„Bayern“: JaJuanas Johnsonas 12 (5/6 dvit.), D.J. Seeley 11, Jalenas Reynoldsas 10 (5/6 dvit.).

IV kėlinys:

„Bayern“ spurtuoja 11:1 ir likus keturiomis minutėms 16 taškų deficitą mažina iki 6 taškų (77:83).