Rezultatai


Svarbiausios Visos

Ketvirtadienis, vasario 14 d.
Anykščių KKSC-Elmis
Alytaus SRC-Dzūkija
78
61
Jonavos Jonava-2
Vytauto Didžiojo universitetas
60
94
Trečiadienis, vasario 13 d.
Panevėžio Lietkabelis
Pasvalio Pieno žvaigždės
104
79
stat »
Šakių Vytis
Vilniaus Perlas
90
87
stat »
Kauno Žalgiris
Šiaulių Šiauliai
100
75
stat »
Antradienis, vasario 12 d.
Utenos Juventus
Vilniaus Rytas
65
76
stat »
Pakruojo Pakruojis-Lygumų ŽŪB
Kauno Žalgiris-3
72
70
Klaipėdos Neptūnas
Prienų Skycop
89
80
stat »
Sekmadienis, vasario 10 d.
Alytaus Dzūkija
Kauno Žalgiris
75
90
stat »
Šeštadienis, vasario 9 d.
Panevėžio Lietkabelis
Prienų Skycop
92
74
stat »
Utenos Juventus
Klaipėdos Neptūnas
88
89
stat »

Šiaulių Šiauliai
Pasvalio Pieno žvaigždės
76
91
stat »
Vilkaviškio Perlas
Vilniaus Stekas-Rivilė
83
72
Raseinių Raseiniai
Kretingos Kretinga
92
64
Mažeikių Ereliai
Molėtų Ežerūnas
71
86
stat »
Gargždų SC
Kauno KTU
88
72
stat »
Tauragės krepšinio klubas
Jonavos Sintek-Jonava
67
78
stat »
Joniškio Delikatesas
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
81
92
stat »
Palangos Kuršiai
Šakių Vytis
69
83
stat »
Telšių Telšiai
Marijampolės Sūduva-Mantinga
77
81
stat »
Alytaus SRC-Dzūkija
Prienų KKSC
67
74
Kauno krepšinio akademija Snaiperis
Anykščių KKSC-Elmis
81
68
Kauno Atletas
Kauno r. Omega
99
85
Panevėžio Bangenė-Aivera
Plungės Olimpas
61
77
Klaipėdos LCC
Tauragės Fortūna-Agava
89
94
Kelmės Kelmė
Vytauto Didžiojo universitetas
85
78
Kėdainių SC-Balticum
Plungės sporto ir rekreacijos centras
79
52
Klaipėdos VKKM-Neptūnas
Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC
72
61
Užpalių Užpaliai
Molėtų Molėtai
69
60
Kazlų Rūdos Regusa
Rokiškio Feniksas
54
101
Akmenės SC-Grudita
Marijampolės Sūduva-Mantinga-2
70
83
Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA
Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC
84
91
Jonavos Jonava-2
Ukmergės Olimpas
50
97
Šilalės Lūšis
Biržų Biržai-KKSC
105
94
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
Vilniaus Rytas-2
73
82
Penktadienis, vasario 8 d.
Rokiškio Feniksas
Vilkaviškio Perlas
61
67
Molėtų Molėtai
Alytaus SRC-Dzūkija
75
84
Tauragės Fortūna-Agava
Panevėžio Bangenė-Aivera
76
58
Kupiškio KK Kupiškis
Užpalių Užpaliai
62
78
Anykščių KKSC-Elmis
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
96
78
Vilniaus Rytas-2
Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė
82
89
Vilniaus Stekas-Rivilė
Kazlų Rūdos Regusa
96
62
Kelmės Kelmė
Kauno r. Omega
61
82
Gargždų SC-Led Head
Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA
80
64
Jurbarko Jurbarkas
Kėdainių SC-Balticum
74
67
Plungės Olimpas
Raseinių Raseiniai
64
73
Kretingos Kretinga
Akmenės SC-Grudita
99
80
Marijampolės Sūduva-Mantinga-2
Jonavos Jonava-2
94
66
Ukmergės Olimpas
Šilalės Lūšis
69
88
Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC
Šakių Šakiai
82
77
Biržų Biržai-KKSC
Kauno Atletas
84
86
Vytauto Didžiojo universitetas
Klaipėdos LCC
84
100
Jonavos Sintek-Jonava
Gargždų SC
98
82
stat »
Kauno KTU
Mažeikių Ereliai
76
91
stat »
Šakių Vytis
Telšių Telšiai
81
78
stat »
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Palangos Kuršiai
71
81
stat »
Šilutės Šilutė
Joniškio Delikatesas
89
68
stat »
Kėdainių Nevėžis
Vilniaus Rytas
74
75
stat »