Rezultatai

Ketvirtadienis, rugsėjo 23 d.
100
105
Alytaus Dzūkija
Kauno Žalgiris
Trečiadienis, rugsėjo 22 d.
84
62
Šiaulių Šiauliai-7bet
Pasvalio Pieno žvaigždės
73
75
Kėdainių Nevėžis-Optibet
Utenos Uniclub Casino – Juventus
Pirmadienis, rugsėjo 20 d.
82
95
Hamburgo Towers
Monako Basket
80
86
Jonavos CBet
Kauno Žalgiris
Sekmadienis, rugsėjo 19 d.
74
80
Stambulo Anadolu Efes
Atėnų Panathinaikos
83
71
Maskvos CSKA
Sankt Peterburgo Zenit
75
66
Alytaus Dzūkija
Šiaulių Šiauliai-7bet
90
80
Kėdainių Nevėžis-Optibet
Prienų Labas GAS
79
98
Oldenburgo EWE Baskets
Monako Basket
84
70
Kazanės UNIKS
Krasnodaro Lokomotiv

Šeštadienis, rugsėjo 18 d.
89
85
Atėnų Panathinaikos
Belgrado Partizan
91
78
Maskvos CSKA
Krasnodaro Lokomotiv
83
62
Panevėžio Lietkabelis
Klaipėdos Neptūnas
88
69
Stambulo Anadolu Efes
Ulmo Ratiopharm
66
76
Pasvalio Pieno žvaigždės
Vilniaus Rytas
90
89
Izmiro Petkim Spor
Berlyno ALBA
76
83
Kazanės UNIKS
Sankt Peterburgo Zenit
74
73
Belgrado Mega
Belgrado Crvena Zvezda
91
75
Stambulo Galatasaray
Stambulo Fenerbahce
Penktadienis, rugsėjo 17 d.
80
53
Vilerbano ASVEL
Liono Lyonso Basket
80
53
Vilerbano ASVEL
Roanės Chorale
95
98
Oldenburgo EWE Baskets
Monako Basket
101
92
Berlyno ALBA
Denizlio Yukatel Merkezefendi
82
67
Stambulo Bahcesehir Koleji
Stambulo Fenerbahce
Ketvirtadienis, rugsėjo 16 d.
77
83
Tel Avivo Maccabi
Herclijos Bnei
92
85
Belgrado Partizan
Stambulo Anadolu Efes
83
62
Stambulo Fenerbahce
Ankaros Turk Telekom
Trečiadienis, rugsėjo 15 d.
89
75
Bursos Frutti Extra
Berlyno ALBA
Antradienis, rugsėjo 14 d.
101
56
Vitorijos Baskonia
Sibiu CSU
Sekmadienis, rugsėjo 12 d.
85
68
Maskvos CSKA
Pirėjo Olympiakos
83
88
Barselonos FC Barcelona
Madrido Real
51
79
Lavrijaus Megabolt
Sankt Peterburgo Zenit
107
104
Paryžiaus Basketball
Berlyno ALBA
60
82
Kauno Žalgiris
Stambulo Anadolu Efes
112
111
Atėnų Panathinaikos
Bolonijos Virtus
76
63
Vilerbano ASVEL
Milano Armani Exchange
93
68
Bilbao Surne Basket
Vitorijos Baskonia
Šeštadienis, rugsėjo 11 d.
70
72
Tenerifės Lenovo
Madrido Real
88
65
Pirėjo Olympiakos
Sankt Peterburgo Zenit
87
68
Barselonos FC Barcelona
Valensijos Basket
81
79
Stambulo Fenerbahce
Kazanės UNIKS
90
66
Miuncheno Bayern
Bolonijos Virtus
107
68
Maskvos CSKA
Lavrijaus Megabolt
64
95
Paryžiaus Basketball
Milano Armani Exchange
120
114
Belgrado Partizan
Monako Basket
55
83
Atėnų Panathinaikos
Belgrado Crvena Zvezda
62
71
Vilerbano ASVEL
Berlyno ALBA
Penktadienis, rugsėjo 10 d.
67
97
Krasnodaro Lokomotiv
Stambulo Anadolu Efes
71
57
Bursos Tofas
Kauno Žalgiris