Rezultatai


Svarbiausios Lietuvos lygos

Ketvirtadienis, vasario 21 d.
Barselonos FC Barcelona
Vitorijos Baskonia
77
67
stat »
Milano AX Armani Exchange
Tel Avivo Maccabi
87
83
stat »
Graikijos rinktinė
Gruzijos rinktinė
81
69
Ukmergės Olimpas
Kretingos Kretinga
75
78
Izraelio rinktinė
Vokietijos rinktinė
81
77
Stambulo Anadolu Efes
Pirėjo Olympiakos
75
65
stat »
Estijos rinktinė
Serbijos rinktinė
71
70
Čekijos rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė
69
64
Suomijos rinktinė
Prancūzijos rinktinė
76
69
Maskvos CSKA
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
107
85
stat »
Vilniaus Kibirkštis
Talino Ulikool
94
69
stat »

Bulgarijos rinktinė
Rusijos rinktinė
60
104
Trečiadienis, vasario 20 d.
Panevėžio Naftėnas-KKSC
Kauno LSU-Aistės-2
51
69
stat »
Kauno Žalgiris-3
Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA
87
82
Antradienis, vasario 19 d.
Ukmergės Vilkmergė
Kauno Aistės-LSMU
67
78
stat »
Kauno Žalgiris-2
Gargždų SC
70
85
stat »
Klaipėdos Fortūna
Šiaulių Šiauliai-Universitetas
69
53
stat »
Pirmadienis, vasario 18 d.
Vilniaus DPV
Vilniaus VK-Kamanė
61
65
stat »
Sekmadienis, vasario 17 d.
Kauno Žalgiris
Vilniaus Rytas
67
70
stat »
Vilniaus BC Tiketa
Vilniaus universitetas
73
59
stat »
Telšių Telšiai
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
77
78
stat »
Panevėžio Lietkabelis
Klaipėdos Neptūnas
94
67
stat »
Šakių Šakiai
Gargždų SC-Led Head
112
78
Šeštadienis, vasario 16 d.
Vilniaus Rytas
Klaipėdos Neptūnas
86
72
stat »
Šiaulių Šiauliai-Universitetas
Ukmergės Vilkmergė
57
83
stat »
Plungės sporto ir rekreacijos centras
Kauno Žalgiris-3
71
77
Vilkaviškio Perlas
Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė
101
77
Kauno KTU
Jonavos Sintek-Jonava
82
100
stat »
Kauno Žalgiris-2
Molėtų Ežerūnas
70
80
stat »
Tauragės krepšinio klubas
Mažeikių Ereliai
65
77
stat »
Joniškio Delikatesas
Palangos Kuršiai
90
84
stat »
Šilutės Šilutė
Marijampolės Sūduva-Mantinga
81
69
stat »
Kauno Žalgiris
Panevėžio Lietkabelis
89
58
stat »
KK Patriotės
Kauno KM Žalgiris
37
66
stat »
Anykščių KKSC-Elmis
Vilniaus Rytas-2
98
82
Marijampolės Sūduva-Mantinga-2
Ukmergės Olimpas
83
70
Jurbarko Jurbarkas
Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA
82
81
Pakruojo Pakruojis-Lygumų ŽŪB
Kėdainių SC-Balticum
66
57
Talino Ulikool
Klaipėdos Fortūna
82
84
stat »
Molėtų Molėtai
Vilniaus Stekas-Rivilė
82
85
Vilniaus Kibirkštis
Kauno Aistės-LSMU
61
71
stat »
Kupiškio KK Kupiškis
Rokiškio Feniksas
71
65
Alytaus RKL-GUT.LT
Vilniaus Svaja
103
54
stat »