Savaitės tvarkaraštis

Lietuvos lygos Visos Kita savaitė »
Sekmadienis, Vasario 18 d.
Panevėžio Lietkabelis
Alytaus Dzūkija
14:00 LRT televizija
Kauno Žalgiris
Vilniaus Lietuvos rytas
17:30 LRT televizija
Ketvirtadienis, Vasario 22 d.
Maskvos CSKA
Vitorijos Baskonia
19:00
Stambulo Fenerbahce
Milano AX Armani Exchange
19:45
Pirėjo Olympiakos
Valensijos Basket
21:00
Malagos Unicaja
Tel Avivo Maccabi
21:45
Penktadienis, Vasario 23 d.
Charlotte Hornets
Brooklyn Nets
02:00
Orlando Magic
New York Knicks
02:00
Cleveland Cavaliers
Washington Wizards
03:00
Chicago Bulls
Philadelphia 76ers
03:00
Sacramento Kings
Oklahoma Thunder
05:00

Golden State Warriors
Los Angeles Clippers
05:30
Maskvos srities Chimki
Atėnų Panathinaikos
19:00
Stambulo Anadolu Efes
Kauno Žalgiris
19:30
Bambergo Brose
Belgrado Crvena Zvezda
21:00
Barselonos FC Barcelona
Madrido Real
22:00
Šeštadienis, Vasario 24 d.
Detroit Pistons
Boston Celtics
02:00
Indiana Pacers
Atlanta Hawks
02:00
Washington Wizards
Charlotte Hornets
02:00
Toronto Raptors
Milwaukee Bucks
02:30
Houston Rockets
Minnesota Timberwolves
03:00
Memphis Grizzlies
Cleveland Cavaliers
03:00
New Orleans Pelicans
Miami Heat
03:00
Denver Nuggets
San Antonio Spurs
04:00
Phoenix Suns
Los Angeles Clippers
04:00
Utah Jazz
Portland Trail Blazers
04:00
Los Angeles Lakers
Dallas Mavericks
05:30
Sekmadienis, Vasario 25 d.
Philadelphia 76ers
Orlando Magic
00:00
Miami Heat
Memphis Grizzlies
02:30
New York Knicks
Boston Celtics
02:30
Golden State Warriors
Oklahoma Thunder
03:30
Minnesota Timberwolves
Chicago Bulls
04:00
Phoenix Suns
Portland Trail Blazers
04:00
Utah Jazz
Dallas Mavericks
04:00
Sacramento Kings
Los Angeles Lakers
05:00
Ketvirtadienis, Kovo 1 d.
Klaipėdos Neptūnas
Šiaulių Šiauliai
19:00
Kauno Žalgiris
Barselonos FC Barcelona
20:00
Tel Avivo Maccabi
Maskvos CSKA
21:05
Milano AX Armani Exchange
Stambulo Anadolu Efes
21:45
Vitorijos Baskonia
Maskvos srities Chimki
22:00
Penktadienis, Kovo 2 d.
Belgrado Crvena Zvezda
Malagos Unicaja
20:00
Atėnų Panathinaikos
Pirėjo Olympiakos
21:15
Valensijos Basket
Bambergo Brose
21:30
Madrido Real
Stambulo Fenerbahce
22:00
Šeštadienis, Kovo 3 d.
Prienų-Birštono Vytautas
Vilniaus Lietuvos rytas
17:15
Sekmadienis, Kovo 4 d.
Klaipėdos Neptūnas
Kėdainių Nevėžis
17:00
Kauno Žalgiris
Alytaus Dzūkija
17:20 Baltijos televizija
Šiaulių Šiauliai
Utenos Juventus
17:30
Panevėžio Lietkabelis
Pasvalio Pieno žvaigždės
18:15