Savaitės tvarkaraštis

Antradienis, Lapkričio 21 d.
Vilniaus Kibirkštis
Šiaulių Šiauliai-Universitetas
18:30
Kauno Aistės-LSU
Klaipėdos Fortūna
19:00
Ukmergės Vilkmergė
Kauno rajono Hoptrans-Sirenos
19:30
Trečiadienis, Lapkričio 22 d.
Los Angeles Lakers
Chicago Bulls
05:30
Kauno KM Aisčiai
Marijampolės ŽSM
18:00
Ketvirtadienis, Lapkričio 23 d.
Charlotte Hornets
Washington Wizards
02:00
Cleveland Cavaliers
Brooklyn Nets
02:00
Philadelphia 76ers
Portland Trail Blazers
02:00
Atlanta Hawks
Los Angeles Clippers
02:30
Miami Heat
Boston Celtics
02:30
New York Knicks
Toronto Raptors
02:30

Houston Rockets
Denver Nuggets
03:00
Memphis Grizzlies
Dallas Mavericks
03:00
Minnesota Timberwolves
Orlando Magic
03:00
New Orleans Pelicans
San Antonio Spurs
03:00
Oklahoma Thunder
Golden State Warriors
03:00
Phoenix Suns
Milwaukee Bucks
04:00
Utah Jazz
Chicago Bulls
04:00
Sacramento Kings
Los Angeles Lakers
05:30
Kauno Žalgiris
Stambulo Anadolu Efes
20:00 Viasat Sport Baltic
Bambergo Brose
Valensijos Basket
21:00
Milano AX Armani Exchange
Pirėjo Olympiakos
21:45 Viasat Sport Baltic
Barselonos FC Barcelona
Tel Avivo Maccabi
22:00
Belgrado Crvena Zvezda
Vitorijos Baskonia
22:00
Penktadienis, Lapkričio 24 d.
Izraelio rinktinė
Estijos rinktinė
14:00 Viasat Sport Baltic
Klaipėdos Fortūna
Vilniaus Kibirkštis
17:00
Jonavos Jonava
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
18:00 Delfi TV
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Šakių Vytis
18:00 Delfi TV TV3 Play
Tauragės krepšinio klubas
Vilniaus Perlas
18:00 Delfi TV
Molėtų Ežerūnas
Telšių Telšiai
18:00
Kauno KTU
Šilutės Šilutė
18:00 Delfi TV
Kauno Žalgiris-2
Joniškio Delikatesas
18:00
Mažeikių Ereliai
Palangos Palanga
18:00 Delfi TV
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Vilniaus universitetas
18:00
Šiaulių Šiauliai-Universitetas
Marijampolės Sūduva
18:00
Kauno rajono Hoptrans-Sirenos
Kauno Aistės-LSU
18:00
Turkijos rinktinė
Latvijos rinktinė
18:00 Viasat Sport Baltic
Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC
Pakruojo Pakruojis-Lygumų ŽŪB
18:00
Vilniaus Lietuvos rytas-2
Kauno krepšinio akademija Snaiperis
18:00
Šakių Šakiai
Šilalės Lūšis
18:00
Vytauto Didžiojo universitetas
Panevėžio Bangenė-Aivera
18:00
Klaipėdos VKKM-Neptūnas
Jurbarko Jurbarkas
18:30
Panevėžio KKSC-Naftėnas
Kauno LSU-Kaunas
19:00
Brooklyn Nets
Portland Trail Blazers
19:00
Bulgarijos rinktinė
Suomijos rinktinė
19:00
Čekijos rinktinė
Islandijos rinktinė
19:00
Kėdainių SC-Nevėžis
Kretingos Kretinga
19:00
Šiaulių Saulės miesto kariai
Sedos Sedula
19:00
Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė
Alytaus SRC – Dzūkija
19:00
Plungės Olimpas
Jonavos Jonava-2
19:00
Lenkijos rinktinė
Vengrijos rinktinė
19:15
Vilniaus Stekas-Rivilė
Kauno Perkūnas-Vytrita
19:15
Kelmės Kelmė
Vilkaviškio Perlas
19:30
Gargždų SC
Ukmergės Olimpas
19:30
Stakliškių Guosta
Anykščių KKSC-Elmis
19:30
Stambulo Fenerbahce
Maskvos srities Chimki
19:45
Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė
Rusijos rinktinė
19:45
Švedijos rinktinė
Ukrainos rinktinė
20:00
Kosovo rinktinė
Lietuvos rinktinė
20:00 Viasat Sport Baltic
Rokiškio Feniksas
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
20:00
Kupiškio KK Kupiškis
Kauno r. Xiaomi-Tornado KM
20:00
Vokietijos rinktinė
Gruzijos rinktinė
20:30
Atėnų Panathinaikos
Madrido Real
21:00
Juodkalnijos rinktinė
Ispanijos rinktinė
21:00
Nyderlandų rinktinė
Kroatijos rinktinė
21:00
Serbijos rinktinė
Austrijos rinktinė
21:00
Italijos rinktinė
Rumunijos rinktinė
21:15
Slovėnijos rinktinė
Baltarusijos rinktinė
21:30
Belgijos rinktinė
Prancūzijos rinktinė
21:30
Didžiosios Britanijos rinktinė
Graikijos rinktinė
21:30
Malagos Unicaja
Maskvos CSKA
21:45
Šeštadienis, Lapkričio 25 d.
Atlanta Hawks
New York Knicks
02:30
Boston Celtics
Orlando Magic
02:30
Cleveland Cavaliers
Charlotte Hornets
03:00
Indiana Pacers
Toronto Raptors
03:00
Minnesota Timberwolves
Miami Heat
03:00
Oklahoma Thunder
Detroit Pistons
03:00
Denver Nuggets
Memphis Grizzlies
04:00
Phoenix Suns
New Orleans Pelicans
04:00
Golden State Warriors
Chicago Bulls
05:30
Vilniaus VK-Kamanė
Vilniaus BC Tiketa
11:00
Alytaus SRC – Dzūkija
Rokiškio Feniksas
12:00
Panevėžio Bangenė-Aivera
Šiaulių KA Saulė-ASKA-Grafų baldai
13:00
Kauno Atletas-LSU
Trakų Trakai
13:30
Pakruojo Pakruojis-Lygumų ŽŪB
Šakių Šakiai
14:00
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
Kupiškio KK Kupiškis
14:00
Biržų Biržai-KKSC
Klaipėdos LCC
14:00
Anykščių KKSC-Elmis
Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė
14:00
Sedos Sedula
Klaipėdos VKKM-Neptūnas
14:00
Jurbarko Jurbarkas
Tauragės Fortūna-Agava
14:00
Šilalės Lūšis
Šiaulių Saulės miesto kariai
14:00
Vilniaus Lietuvos rytas-2
Vilniaus Stekas-Rivilė
14:00
Kauno Perkūnas-Vytrita
Kauno r. Xiaomi-Tornado KM
14:30
Alytaus RKL-GUT.LT
Kauno KTU
15:00
Kauno krepšinio akademija Snaiperis
Stakliškių Guosta
15:00
Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC
Kelmės Kelmė
15:00
Kauno r. Omega
Akmenės SCKK Akmenės Cementas
15:00
Palangos Palanga
Jonavos Jonava
16:00 Delfi TV
Kauno Žalgiris-2
Mažeikių Ereliai
16:00
Šilutės Šilutė
Joniškio Delikatesas
16:00 Delfi TV
Vilniaus Perlas
Molėtų Ežerūnas
16:00
Šakių Vytis
Tauragės krepšinio klubas
16:00 TV3 Play
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Marijampolės Sūduva-Mantinga
16:00
Vilkaviškio Perlas
Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC
16:00
Marijampolės Sūduva-Mantinga-2
Vytauto Didžiojo universitetas
16:30
Telšių Telšiai
Kauno KTU
18:00
KK Patriotės
Vilniaus Kibirkštis-VKM
18:30
Sekmadienis, Lapkričio 26 d.
Charlotte Hornets
San Antonio Spurs
02:00
Philadelphia 76ers
Orlando Magic
02:00
Washington Wizards
Portland Trail Blazers
02:00
Atlanta Hawks
Toronto Raptors
02:30
Indiana Pacers
Boston Celtics
03:00
Houston Rockets
New York Knicks
03:00
Dallas Mavericks
Oklahoma Thunder
03:30
Golden State Warriors
New Orleans Pelicans
03:30
Utah Jazz
Milwaukee Bucks
04:00
Sacramento Kings
Los Angeles Clippers
05:00
Latvijos rinktinė
Švedijos rinktinė
17:00 Viasat Sport Baltic
Baltarusijos rinktinė
Juodkalnijos rinktinė
18:30
Ukrainos rinktinė
Turkijos rinktinė
19:00
Kroatijos rinktinė
Italijos rinktinė
19:00
Rumunijos rinktinė
Nyderlandų rinktinė
19:00
Lietuvos rinktinė
Lenkijos rinktinė
19:30 Viasat Sport Baltic
Vengrijos rinktinė
Kosovo rinktinė
20:00
Ispanijos rinktinė
Slovėnijos rinktinė
20:30
Chicago Bulls
Miami Heat
22:30
Minnesota Timberwolves
Phoenix Suns
22:30
Pirmadienis, Lapkričio 27 d.
Memphis Grizzlies
Brooklyn Nets
01:00
Rusijos rinktinė
Belgijos rinktinė
16:00
Graikijos rinktinė
Izraelio rinktinė
17:00
Vilniaus DPV
KK Patriotės
18:30
Suomijos rinktinė
Čekijos rinktinė
18:30
Estijos rinktinė
Didžiosios Britanijos rinktinė
19:00
Serbijos rinktinė
Gruzijos rinktinė
21:00
Austrijos rinktinė
Vokietijos rinktinė
21:20
Prancūzijos rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė
21:45
Islandijos rinktinė
Bulgarijos rinktinė
21:45
Antradienis, Lapkričio 28 d.
Indiana Pacers
Orlando Magic
02:00
Philadelphia 76ers
Cleveland Cavaliers
02:00
Boston Celtics
Detroit Pistons
02:30
New York Knicks
Portland Trail Blazers
02:30
Houston Rockets
Brooklyn Nets
03:00
San Antonio Spurs
Dallas Mavericks
03:30
Golden State Warriors
Sacramento Kings
05:30
Los Angeles Clippers
Los Angeles Lakers
05:30
Gargždų SC
Vytauto Didžiojo universitetas
19:30
Trečiadienis, Lapkričio 29 d.
Cleveland Cavaliers
Miami Heat
02:00
Chicago Bulls
Phoenix Suns
03:00
Minnesota Timberwolves
Washington Wizards
03:00
Utah Jazz
Denver Nuggets
05:00
Sacramento Kings
Milwaukee Bucks
05:00
Alytaus SRC – Dzūkija
Vilniaus Lietuvos rytas-2
17:00
Kėdainių Nevėžis
Pasvalio Pieno žvaigždės
18:00
Talino TTU
Tartu Rock
18:30
Valmieros Valmiera/ORDO
Talino Kalev/TLU
18:30
Pernu Parnu
Jūrmalos Jurmala/Fenikss
19:00
Ketvirtadienis, Lapkričio 30 d.
Detroit Pistons
Phoenix Suns
02:00
Orlando Magic
Oklahoma Thunder
02:00
Philadelphia 76ers
Washington Wizards
02:00
New York Knicks
Miami Heat
02:30
Toronto Raptors
Charlotte Hornets
02:30
Houston Rockets
Indiana Pacers
03:00
New Orleans Pelicans
Minnesota Timberwolves
03:00
Dallas Mavericks
Brooklyn Nets
03:30
San Antonio Spurs
Memphis Grizzlies
03:30
Los Angeles Lakers
Golden State Warriors
05:30
Maskvos srities Chimki
Bambergo Brose
19:00
Stambulo Anadolu Efes
Milano AX Armani Exchange
19:30
Tel Avivo Maccabi
Kauno Žalgiris
21:05
Valensijos Basket
Pirėjo Olympiakos
21:30
Vitorijos Baskonia
Stambulo Fenerbahce
21:30
Penktadienis, Gruodžio 1 d.
Atlanta Hawks
Cleveland Cavaliers
02:30
Boston Celtics
Philadelphia 76ers
02:30
Denver Nuggets
Chicago Bulls
04:00
Portland Trail Blazers
Milwaukee Bucks
05:00
Los Angeles Clippers
Utah Jazz
05:30
Jonavos Jonava
Marijampolės Sūduva-Mantinga
18:00 Delfi TV
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Tauragės krepšinio klubas
18:00
Molėtų Ežerūnas
Šakių Vytis
18:00 Delfi TV TV3 Play
Kauno KTU
Vilniaus Perlas
18:00
Joniškio Delikatesas
Telšių Telšiai
18:00 Delfi TV
Mažeikių Ereliai
Šilutės Šilutė
18:00 Delfi TV
Palangos Palanga
Kauno Žalgiris-2
18:00
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Vilniaus DPV
18:00
Kauno rajono Hoptrans-Sirenos
Klaipėdos Fortūna
18:00
Kauno Aistės-LSU
Marijampolės Sūduva
18:00
Ukmergės Vilkmergė
Šiaulių Šiauliai-Universitetas
18:30
Kauno LSU-Kaunas
Alytaus RKL-GUT.LT
19:00
Maskvos CSKA
Barselonos FC Barcelona
19:00
Atėnų Panathinaikos
Malagos Unicaja
21:00
Madrido Real
Belgrado Crvena Zvezda
22:00
Šeštadienis, Gruodžio 2 d.
Orlando Magic
Golden State Warriors
02:00
Washington Wizards
Detroit Pistons
02:00
Toronto Raptors
Indiana Pacers
02:30
Miami Heat
Charlotte Hornets
03:00
Chicago Bulls
Sacramento Kings
03:00
Memphis Grizzlies
San Antonio Spurs
03:00
Oklahoma Thunder
Minnesota Timberwolves
03:00
Utah Jazz
New Orleans Pelicans
04:00
KK Patriotės
Vilniaus Svaja
13:30
Kauno Žalgiris-2
Jonavos Jonava
16:00
Šilutės Šilutė
Palangos Palanga
16:00
Telšių Telšiai
Mažeikių Ereliai
16:00 Delfi TV
Šakių Vytis
Kauno KTU
16:00 TV3 Play
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Molėtų Ežerūnas
16:00
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Tauragės krepšinio klubas
16:00
Utenos Juventus
Šiaulių Šiauliai
17:00
Klaipėdos Neptūnas
Panevėžio Lietkabelis
17:20 Baltijos televizija
Vilniaus Lietuvos rytas
Kėdainių Nevėžis
18:00
Boston Celtics
Phoenix Suns
20:00
Dallas Mavericks
Los Angeles Clippers
21:00
Brooklyn Nets
Atlanta Hawks
22:00
Sekmadienis, Gruodžio 3 d.
Cleveland Cavaliers
Memphis Grizzlies
02:30
Philadelphia 76ers
Detroit Pistons
02:30
Milwaukee Bucks
Sacramento Kings
03:30
Denver Nuggets
Los Angeles Lakers
04:00
Portland Trail Blazers
New Orleans Pelicans
05:00
Pasvalio Pieno žvaigždės
Kauno Žalgiris
17:20 Baltijos televizija
Vilniaus BC Tiketa
Vilniaus universitetas
17:20
New York Knicks
Orlando Magic
22:30
Pirmadienis, Gruodžio 4 d.
Miami Heat
Golden State Warriors
02:00
Minnesota Timberwolves
Los Angeles Clippers
02:00
Oklahoma Thunder
San Antonio Spurs
02:00
Los Angeles Lakers
Houston Rockets
04:30
Alytaus Dzūkija
Prienų-Birštono Vytautas
19:00
Antradienis, Gruodžio 5 d.
Charlotte Hornets
Orlando Magic
02:00
Indiana Pacers
New York Knicks
02:00
Philadelphia 76ers
Phoenix Suns
02:00
Atlanta Hawks
Brooklyn Nets
02:30
Boston Celtics
Milwaukee Bucks
02:30
Chicago Bulls
Cleveland Cavaliers
03:00
Memphis Grizzlies
Minnesota Timberwolves
03:00
New Orleans Pelicans
Golden State Warriors
03:00
Dallas Mavericks
Denver Nuggets
03:30
San Antonio Spurs
Detroit Pistons
03:30
Utah Jazz
Washington Wizards
04:00
Gaziantepo Gaziantep
Šalono Elan
18:30
Raplos AVIS Utilitas
Šiaulių Šiauliai
18:30
Vilniaus Lietuvos rytas
Belgrado Partizan
19:00
Utenos Juventus
Mursijos UCAM
19:00
Jūrmalos Jurmala/Fenikss
Minsko Cmoki-Minsk
19:00
Talino Kalev/TLU
Uogrės Ogre
19:00
Vilniaus universitetas
Vilniaus VK-Kamanė
19:20
Holono Hapoel
Oldenburgo EWE Baskets
19:30
Salonikų PAOK
Ventspilio Ventspils
19:30
Limožo CSP
Bilbao RETAbet Basket
21:00
Berlyno ALBA
Krasnodaro Lokomotiv
21:00
Liublianos Petrol Olimpija
Radomo Rosa
21:00
Trento Dolomiti Energia
Sankt Peterburgo Zenit
21:30
Tenerifės Iberostar
Klaipėdos Neptūnas
21:30
Kapo d'Orlando SikeliArchivi
Liudvigsburgo MHP Riesen
21:30
Strasbūro IG
Bandirmos Banvit
21:30
Ostendės Oostende
Salonikų Aris
21:30
Trečiadienis, Gruodžio 6 d.
Toronto Raptors
Phoenix Suns
02:30
Oklahoma Thunder
Utah Jazz
03:00
Portland Trail Blazers
Washington Wizards
05:00