Savaitės tvarkaraštis

Svarbiausios Visos Kita savaitė »
Penktadienis, Sausio 26 d.
Kauno rajono Hoptrans-Sirenos
Marijampolės Sūduva
18:00
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Kauno KTU
18:00
Šilutės Šilutė
Šakių Vytis
18:00 Delfi TV
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Joniškio Delikatesas
18:00
Kauno Žalgiris-2
Palangos Palanga
18:00
Telšių Telšiai
Mažeikių Ereliai
18:00
Jonavos Jonava
Vilniaus Perlas
18:00 Delfi TV
Molėtų Ežerūnas
Tauragės krepšinio klubas
18:00
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Kauno LSU-Kaunas
19:30
Vilniaus Svaja
Panevėžio KKSC-Naftėnas
20:10
Šeštadienis, Sausio 27 d.
Vilniaus VK-Kamanė
Marijampolės ŽSM
11:00

Ukmergės Vilkmergė
Marijampolės Sūduva
15:00
Kauno Aistės-LSU
Vilniaus Kibirkštis
15:00
Tauragės krepšinio klubas
Jonavos Jonava
16:00 Delfi TV
Mažeikių Ereliai
Kauno Žalgiris-2
16:00 Delfi TV
Palangos Palanga
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
16:00
Joniškio Delikatesas
Šilutės Šilutė
16:00
Šakių Vytis
Marijampolės Sūduva-Mantinga
16:00 TV3 Play
Vilniaus Lietuvos rytas
Alytaus Dzūkija
17:00
Klaipėdos Neptūnas
Panevėžio Lietkabelis
17:20 Baltijos televizija
Prienų-Birštono Vytautas
Utenos Juventus
19:30
Sekmadienis, Sausio 28 d.
KK Patriotės
Kauno KM Aisčiai
11:30
Vilniaus Perlas
Telšių Telšiai
15:00
Kėdainių Nevėžis
Šiaulių Šiauliai
17:20 Baltijos televizija
Kauno Žalgiris
Pasvalio Pieno žvaigždės
17:20
Vilniaus BC Tiketa
Kauno KTU
17:20
Antradienis, Sausio 30 d.
Klaipėdos Fortūna
Marijampolės Sūduva
18:00
Kauno rajono Hoptrans-Sirenos
Šiaulių Šiauliai-Universitetas
18:00
Vilniaus Kibirkštis
Ukmergės Vilkmergė
18:30
Trečiadienis, Sausio 31 d.
Kauno KM Aisčiai
Vilniaus DPV
19:15
Vilniaus universitetas
Alytaus RKL-GUT.LT
19:20
Penktadienis, Vasario 2 d.
Kauno rajono Hoptrans-Sirenos
Vilniaus Kibirkštis
18:00
Kauno KTU
Palangos Palanga
18:00
Joniškio Delikatesas
Mažeikių Ereliai
18:00
Šakių Vytis
Vilniaus Perlas
18:00
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Tauragės krepšinio klubas
18:00
Šilutės Šilutė
Molėtų Ežerūnas
18:00
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Jonavos Jonava
18:00
Kauno Žalgiris-2
Telšių Telšiai
18:00
Panevėžio KKSC-Naftėnas
Vilniaus VK-Kamanė
19:00
Kauno LSU-Kaunas
Vilniaus BC Tiketa
19:30
Vilniaus Svaja
Kauno KM Aisčiai
20:10
Šeštadienis, Vasario 3 d.
KK Patriotės
Marijampolės ŽSM
12:00
Ukmergės Vilkmergė
Kauno Aistės-LSU
15:00
Telšių Telšiai
Kauno KTU
16:00
Jonavos Jonava
Kauno Žalgiris-2
16:00
Molėtų Ežerūnas
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
16:00
Tauragės krepšinio klubas
Šilutės Šilutė
16:00
Vilniaus Perlas
Marijampolės Sūduva-Mantinga
16:00
Mažeikių Ereliai
Šakių Vytis
16:00
Palangos Palanga
Joniškio Delikatesas
16:00
Kėdainių Nevėžis
Vilniaus Lietuvos rytas
17:00
Pasvalio Pieno žvaigždės
Klaipėdos Neptūnas
17:20 Baltijos televizija
Panevėžio Lietkabelis
Šiaulių Šiauliai
18:15
Sekmadienis, Vasario 4 d.
Kauno KTU
Vilniaus universitetas
12:30
Utenos Juventus
Alytaus Dzūkija
17:00
Prienų-Birštono Vytautas
Kauno Žalgiris
17:20 Baltijos televizija
Pirmadienis, Vasario 5 d.
Panevėžio KKSC-Naftėnas
Vilniaus DPV
18:30
Antradienis, Vasario 6 d.
Šiaulių Šiauliai-Universitetas
Klaipėdos Fortūna
18:00
Trečiadienis, Vasario 7 d.
Šiaulių Šiauliai
Alytaus Dzūkija
18:30