Tvarkaraštis


Lietuvos lygos Visos

Ketvirtadienis, spalio 11 d.
Podgoricos Buducnost
Milano AX Armani Exchange
Maskvos CSKA
Barselonos FC Barcelona
Atėnų Panathinaikos
Tel Avivo Maccabi
Madrido Real
Stambulo Darussafaka
Penktadienis, spalio 12 d.
Maskvos srities Chimki
Pirėjo Olympiakos
Kauno Žalgiris
Vitorijos Baskonia
Stambulo Darussafaka
Las Palmo Gran Canaria Herbalife
Miuncheno Bayern
Stambulo Anadolu Efes
Šeštadienis, spalio 13 d.
Prienų Skycop
Utenos Juventus
Alytaus Dzūkija
Pasvalio Pieno žvaigždės
Sekmadienis, spalio 14 d.
Kėdainių Nevėžis
Pasvalio Pieno žvaigždės

Kauno Žalgiris
Klaipėdos Neptūnas
Panevėžio Lietkabelis
Šiaulių Šiauliai
Antradienis, spalio 16 d.
Alytaus Dzūkija
Kauno Žalgiris-2
Kėdainių Nevėžis
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Utenos Juventus
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Prienų Skycop
Šakių Vytis
Stambulo Darussafaka
Podgoricos Buducnost
Tel Avivo Maccabi
Maskvos CSKA
Miuncheno Bayern
Atėnų Panathinaikos
Las Palmo Gran Canaria Herbalife
Barselonos FC Barcelona
Trečiadienis, spalio 17 d.
Vilniaus Rytas
Frankfurto Fraport Skyliners
Stambulo Anadolu Efes
Kauno Žalgiris
Stambulo Darussafaka
Maskvos srities Chimki
Vitorijos Baskonia
Pirėjo Olympiakos
Milano AX Armani Exchange
Madrido Real
Ketvirtadienis, spalio 18 d.
Maskvos CSKA
Stambulo Darussafaka
Podgoricos Buducnost
Tel Avivo Maccabi
Atėnų Panathinaikos
Las Palmo Gran Canaria Herbalife
Barselonos FC Barcelona
Miuncheno Bayern
Penktadienis, spalio 19 d.
Kauno Žalgiris
Stambulo Fenerbahce
Maskvos srities Chimki
Stambulo Anadolu Efes
Pirėjo Olympiakos
Milano AX Armani Exchange
Madrido Real
Vitorijos Baskonia
Šeštadienis, spalio 20 d.
Vilniaus Rytas
Šiaulių Šiauliai
Pasvalio Pieno žvaigždės
Panevėžio Lietkabelis
Sekmadienis, spalio 21 d.
Kėdainių Nevėžis
Prienų Skycop
Klaipėdos Neptūnas
Utenos Juventus
Pirmadienis, spalio 22 d.
Kauno Žalgiris
Alytaus Dzūkija
Trečiadienis, spalio 24 d.
Vilniaus Rytas
Turino Fiat
Ketvirtadienis, spalio 25 d.
Stambulo Anadolu Efes
Stambulo Fenerbahce
Pirėjo Olympiakos
Tel Avivo Maccabi
Milano AX Armani Exchange
Maskvos srities Chimki
Madrido Real
Podgoricos Buducnost