Tvarkaraštis


Lietuvos lygos Visos

Antradienis, gruodžio 4 d.
Alytaus Dzūkija
Prienų Skycop
Trečiadienis, gruodžio 5 d.
Indiana Pacers
Chicago Bulls
Miami Heat
Orlando Magic
Dallas Mavericks
Portland Trail Blazers
Phoenix Suns
Sacramento Kings
Utah Jazz
San Antonio Spurs
Vilniaus Rytas
Panevėžio Lietkabelis
Šiaulių Šiauliai
Utenos Juventus
Ketvirtadienis, gruodžio 6 d.
Cleveland Cavaliers
Golden State Warriors
Orlando Magic
Denver Nuggets
Atlanta Hawks
Washington Wizards

Brooklyn Nets
Oklahoma Thunder
Toronto Raptors
Philadelphia 76ers
Memphis Grizzlies
Los Angeles Clippers
Milwaukee Bucks
Detroit Pistons
Minnesota Timberwolves
Charlotte Hornets
New Orleans Pelicans
Dallas Mavericks
Los Angeles Lakers
San Antonio Spurs
Kauno Žalgiris
Pirėjo Olympiakos
Podgoricos Buducnost
Barselonos FC Barcelona
Stambulo Darussafaka
Tel Avivo Maccabi
Miuncheno Bayern
Maskvos srities Chimki
Milano AX Armani Exchange
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
Penktadienis, gruodžio 7 d.
Boston Celtics
New York Knicks
Portland Trail Blazers
Phoenix Suns
Utah Jazz
Houston Rockets
Kėdainių Nevėžis
Panevėžio Lietkabelis
Stambulo Anadolu Efes
Madrido Real
Atėnų Panathinaikos
Stambulo Fenerbahce
Vitorijos Baskonia
Maskvos CSKA
Šeštadienis, gruodžio 8 d.
Pasvalio Pieno žvaigždės
Prienų Skycop
Klaipėdos Neptūnas
Alytaus Dzūkija
Sekmadienis, gruodžio 9 d.
Kauno Žalgiris
Vilniaus Rytas
Antradienis, gruodžio 11 d.
Antverpeno Telenet Giants
Panevėžio Lietkabelis
Turino Fiat
Vilniaus Rytas
Trečiadienis, gruodžio 12 d.
Klaipėdos Neptūnas
Bolonijos Virtus
Ketvirtadienis, gruodžio 13 d.
Pirėjo Olympiakos
Stambulo Anadolu Efes
Maskvos CSKA
Maskvos srities Chimki
Stambulo Fenerbahce
Milano AX Armani Exchange
Tel Avivo Maccabi
Vitorijos Baskonia
Madrido Real
Barselonos FC Barcelona
Penktadienis, gruodžio 14 d.
Miuncheno Bayern
Kauno Žalgiris
Atėnų Panathinaikos
Stambulo Darussafaka
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
Podgoricos Buducnost
Šeštadienis, gruodžio 15 d.
Vilniaus Rytas
Alytaus Dzūkija
Prienų Skycop
Klaipėdos Neptūnas
Sekmadienis, gruodžio 16 d.
Pasvalio Pieno žvaigždės
Šiaulių Šiauliai
Utenos Juventus
Panevėžio Lietkabelis
Kėdainių Nevėžis
Kauno Žalgiris
Antradienis, gruodžio 18 d.
Panevėžio Lietkabelis
Jeruzalės Hapoel
Stambulo Besiktas
Klaipėdos Neptūnas
Stambulo Anadolu Efes
Podgoricos Buducnost
Stambulo Fenerbahce
Maskvos CSKA
Barselonos FC Barcelona
Pirėjo Olympiakos
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
Vitorijos Baskonia