Tvarkaraštis


Svarbiausios Lietuvos lygos

Šeštadienis, birželio 29 d.
Malio jaunimo rinktinė
Latvijos jaunimo rinktinė
Kinijos jaunimo rinktinė
Serbijos jaunimo rinktinė
Australijos jaunimo rinktinė
Kanados jaunimo rinktinė
Puerto Riko jaunimo rinktinė
Prancūzijos jaunimo rinktinė
Senegalo jaunimo rinktinė
Lietuvos jaunimo rinktinė
Argentinos jaunimo rinktinė
Rusijos jaunimo rinktinė
JAV jaunimo rinktinė
Naujosios Zelandijos jaunimo rinktinė
Graikijos jaunimo rinktinė
Filipinų jaunimo rinktinė
Sekmadienis, birželio 30 d.
Prancūzijos jaunimo rinktinė
Kinijos jaunimo rinktinė
Kanados jaunimo rinktinė
Malio jaunimo rinktinė
Serbijos jaunimo rinktinė
Puerto Riko jaunimo rinktinė

Latvijos jaunimo rinktinė
Australijos jaunimo rinktinė
Lietuvos jaunimo rinktinė
JAV jaunimo rinktinė
Naujosios Zelandijos jaunimo rinktinė
Senegalo jaunimo rinktinė
Filipinų jaunimo rinktinė
Argentinos jaunimo rinktinė
Rusijos jaunimo rinktinė
Graikijos jaunimo rinktinė
Antradienis, liepos 2 d.
Kinijos jaunimo rinktinė
Puerto Riko jaunimo rinktinė
Prancūzijos jaunimo rinktinė
Serbijos jaunimo rinktinė
Senegalo jaunimo rinktinė
JAV jaunimo rinktinė
Naujosios Zelandijos jaunimo rinktinė
Lietuvos jaunimo rinktinė
Malio jaunimo rinktinė
Australijos jaunimo rinktinė
Kanados jaunimo rinktinė
Latvijos jaunimo rinktinė
Argentinos jaunimo rinktinė
Graikijos jaunimo rinktinė
Filipinų jaunimo rinktinė
Rusijos jaunimo rinktinė
Šeštadienis, liepos 6 d.
Italijos jaunių merginų rinktinė
Belgijos jaunių merginų rinktinė
Prancūzijos jaunių merginų rinktinė
Izraelio jaunių merginų rinktinė
Čekijos jaunių merginų rinktinė
Ispanijos jaunių merginų rinktinė
Lietuvos jaunių merginų rinktinė
Lenkijos jaunių merginų rinktinė
Serbijos jaunių merginų rinktinė
Rusijos jaunių merginų rinktinė
Latvijos jaunių merginų rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunių merginų rinktinė
Kroatijos jaunių merginų rinktinė
Vokietijos jaunių merginų rinktinė
Vengrijos jaunių merginų rinktinė
Baltarusijos jaunių merginų rinktinė
Sekmadienis, liepos 7 d.
Baltarusijos jaunių merginų rinktinė
Serbijos jaunių merginų rinktinė
Ispanijos jaunių merginų rinktinė
Prancūzijos jaunių merginų rinktinė
Rusijos jaunių merginų rinktinė
Vengrijos jaunių merginų rinktinė
Lenkijos jaunių merginų rinktinė
Latvijos jaunių merginų rinktinė
Izraelio jaunių merginų rinktinė
Čekijos jaunių merginų rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunių merginų rinktinė
Lietuvos jaunių merginų rinktinė
Belgijos jaunių merginų rinktinė
Kroatijos jaunių merginų rinktinė
Vokietijos jaunių merginų rinktinė
Italijos jaunių merginų rinktinė
Pirmadienis, liepos 8 d.
Izraelio jaunių merginų rinktinė
Ispanijos jaunių merginų rinktinė
Lietuvos jaunių merginų rinktinė
Latvijos jaunių merginų rinktinė
Belgijos jaunių merginų rinktinė
Vokietijos jaunių merginų rinktinė
Čekijos jaunių merginų rinktinė
Prancūzijos jaunių merginų rinktinė
Kroatijos jaunių merginų rinktinė
Italijos jaunių merginų rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunių merginų rinktinė
Lenkijos jaunių merginų rinktinė
Serbijos jaunių merginų rinktinė
Vengrijos jaunių merginų rinktinė
Baltarusijos jaunių merginų rinktinė
Rusijos jaunių merginų rinktinė