Tvarkaraštis


Svarbiausios Lietuvos lygos

Šeštadienis, liepos 6 d.
Italijos jaunių merginų rinktinė
Belgijos jaunių merginų rinktinė
Prancūzijos jaunių merginų rinktinė
Izraelio jaunių merginų rinktinė
Čekijos jaunių merginų rinktinė
Ispanijos jaunių merginų rinktinė
Lietuvos jaunių merginų rinktinė
Lenkijos jaunių merginų rinktinė
Serbijos jaunių merginų rinktinė
Rusijos jaunių merginų rinktinė
Latvijos jaunių merginų rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunių merginų rinktinė
Kroatijos jaunių merginų rinktinė
Vokietijos jaunių merginų rinktinė
Vengrijos jaunių merginų rinktinė
Baltarusijos jaunių merginų rinktinė
Sekmadienis, liepos 7 d.
Baltarusijos jaunių merginų rinktinė
Serbijos jaunių merginų rinktinė
Ispanijos jaunių merginų rinktinė
Prancūzijos jaunių merginų rinktinė
Rusijos jaunių merginų rinktinė
Vengrijos jaunių merginų rinktinė

Lenkijos jaunių merginų rinktinė
Latvijos jaunių merginų rinktinė
Izraelio jaunių merginų rinktinė
Čekijos jaunių merginų rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunių merginų rinktinė
Lietuvos jaunių merginų rinktinė
Belgijos jaunių merginų rinktinė
Kroatijos jaunių merginų rinktinė
Vokietijos jaunių merginų rinktinė
Italijos jaunių merginų rinktinė
Pirmadienis, liepos 8 d.
Izraelio jaunių merginų rinktinė
Ispanijos jaunių merginų rinktinė
Lietuvos jaunių merginų rinktinė
Latvijos jaunių merginų rinktinė
Belgijos jaunių merginų rinktinė
Vokietijos jaunių merginų rinktinė
Čekijos jaunių merginų rinktinė
Prancūzijos jaunių merginų rinktinė
Kroatijos jaunių merginų rinktinė
Italijos jaunių merginų rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunių merginų rinktinė
Lenkijos jaunių merginų rinktinė
Serbijos jaunių merginų rinktinė
Vengrijos jaunių merginų rinktinė
Baltarusijos jaunių merginų rinktinė
Rusijos jaunių merginų rinktinė
Šeštadienis, liepos 13 d.
Vokietijos jaunimo rinktinė
Latvijos jaunimo rinktinė
Graikijos jaunimo rinktinė
Slovėnijos jaunimo rinktinė
Turkijos jaunimo rinktinė
Didžiosios Britanijos jaunimo rinktinė
Ispanijos jaunimo rinktinė
Kroatijos jaunimo rinktinė
Prancūzijos jaunimo rinktinė
Juodkalnijos jaunimo rinktinė
Lietuvos jaunimo rinktinė
Lenkijos jaunimo rinktinė
Serbijos jaunimo rinktinė
Izraelio jaunimo rinktinė
Italijos jaunimo rinktinė
Ukrainos jaunimo rinktinė
Sekmadienis, liepos 14 d.
Juodkalnijos jaunimo rinktinė
Turkijos jaunimo rinktinė
Slovėnijos jaunimo rinktinė
Lietuvos jaunimo rinktinė
Ukrainos jaunimo rinktinė
Serbijos jaunimo rinktinė
Kroatijos jaunimo rinktinė
Vokietijos jaunimo rinktinė
Didžiosios Britanijos jaunimo rinktinė
Prancūzijos jaunimo rinktinė
Latvijos jaunimo rinktinė
Ispanijos jaunimo rinktinė
Izraelio jaunimo rinktinė
Italijos jaunimo rinktinė
Lenkijos jaunimo rinktinė
Graikijos jaunimo rinktinė
Pirmadienis, liepos 15 d.
Juodkalnijos jaunimo rinktinė
Didžiosios Britanijos jaunimo rinktinė
Latvijos jaunimo rinktinė
Kroatijos jaunimo rinktinė
Lietuvos jaunimo rinktinė
Graikijos jaunimo rinktinė
Slovėnijos jaunimo rinktinė
Lenkijos jaunimo rinktinė
Serbijos jaunimo rinktinė
Italijos jaunimo rinktinė
Ispanijos jaunimo rinktinė
Vokietijos jaunimo rinktinė
Turkijos jaunimo rinktinė
Prancūzijos jaunimo rinktinė
Ukrainos jaunimo rinktinė
Izraelio jaunimo rinktinė