Savaitės tvarkaraštis

Ketvirtadienis, Balandžio 19 d.
Marijampolės Sūduva
Klaipėdos Fortūna
18:00
Utenos Juventus
Prienų-Birštono Vytautas
18:45
Plungės Olimpas
Akmenės SCKK Akmenės Cementas
19:00
Maskvos CSKA
Maskvos srities Chimki
20:00
Atėnų Panathinaikos
Madrido Real
21:15 Viasat Sport Baltic
Penktadienis, Balandžio 20 d.
Miami Heat
Philadelphia 76ers
02:00
New Orleans Pelicans
Portland Trail Blazers
04:00
Vilniaus Kibirkštis
Kauno rajono Hoptrans-Sirenos
20:00
Kauno r. Omega
Gargždų SC
20:00
Stambulo Fenerbahce
Vitorijos Baskonia
20:45
Pirėjo Olympiakos
Kauno Žalgiris
21:15 Viasat Sport Baltic

Šeštadienis, Balandžio 21 d.
Washington Wizards
Toronto Raptors
03:00
Milwaukee Bucks
Boston Celtics
04:30
Alytaus RKL-GUT.LT
Kauno LSU-Kaunas
13:30
Akmenės SCKK Akmenės Cementas
Plungės Olimpas
14:00
Kauno KTU
Vilniaus BC Tiketa
15:30
Pasvalio Pieno žvaigždės
Panevėžio Lietkabelis
17:20 Baltijos televizija
Alytaus Dzūkija
Šiaulių Šiauliai
18:00
Tenerifės Iberostar
Fuenlabrados Montakit
20:00
Miami Heat
Philadelphia 76ers
21:30
Sekmadienis, Balandžio 22 d.
New Orleans Pelicans
Portland Trail Blazers
00:00
Minnesota Timberwolves
Houston Rockets
02:30
Utah Jazz
Oklahoma Thunder
05:00
Kėdainių Nevėžis
Utenos Juventus
17:00
Klaipėdos Neptūnas
Vilniaus Lietuvos rytas
17:20 Baltijos televizija
Milwaukee Bucks
Boston Celtics
20:00
San Antonio Spurs
Golden State Warriors
22:30
Pirmadienis, Balandžio 23 d.
Washington Wizards
Toronto Raptors
01:00
Indiana Pacers
Cleveland Cavaliers
03:30
Gargždų SC
Kauno r. Omega
19:30
Antradienis, Balandžio 24 d.
Minnesota Timberwolves
Houston Rockets
03:00
Utah Jazz
Oklahoma Thunder
05:30
Kauno Žalgiris
Pirėjo Olympiakos
20:00 Viasat Sport Baltic
Vitorijos Baskonia
Stambulo Fenerbahce
22:00
Trečiadienis, Balandžio 25 d.
Kėdainių Nevėžis
Klaipėdos Neptūnas
18:00
Prienų-Birštono Vytautas
Šiaulių Šiauliai
18:50 Baltijos televizija
Maskvos srities Chimki
Maskvos CSKA
19:00
Madrido Real
Atėnų Panathinaikos
22:00
Ketvirtadienis, Balandžio 26 d.
Panevėžio Lietkabelis
Vilniaus Lietuvos rytas
18:50 Baltijos televizija
Alytaus Dzūkija
Pasvalio Pieno žvaigždės
19:00
Kauno Žalgiris
Pirėjo Olympiakos
20:00
(jei prireiks)
Vitorijos Baskonia
Stambulo Fenerbahce
22:00
(jei prireiks)
Penktadienis, Balandžio 27 d.
Maskvos srities Chimki
Maskvos CSKA
19:00
(jei prireiks)
Madrido Real
Atėnų Panathinaikos
22:00
(jei prireiks)
Šeštadienis, Balandžio 28 d.
Prienų-Birštono Vytautas
Klaipėdos Neptūnas
17:00
Sekmadienis, Balandžio 29 d.
Vilniaus Lietuvos rytas
Pasvalio Pieno žvaigždės
17:00
Kauno Žalgiris
Kėdainių Nevėžis
17:20 Baltijos televizija
Alytaus Dzūkija
Utenos Juventus
17:20 Baltijos televizija
Šiaulių Šiauliai
Panevėžio Lietkabelis
17:30
Antradienis, Gegužės 1 d.
Pirėjo Olympiakos
Kauno Žalgiris
00:00
(jei prireiks)
Stambulo Fenerbahce
Vitorijos Baskonia
00:00
(jei prireiks)
Maskvos CSKA
Maskvos srities Chimki
00:00
(jei prireiks)
Atėnų Panathinaikos
Madrido Real
00:00
(jei prireiks)
Trečiadienis, Gegužės 2 d.
Pasvalio Pieno žvaigždės
Prienų-Birštono Vytautas
18:50
Panevėžio Lietkabelis
Kauno Žalgiris
18:50 Baltijos televizija
Vilniaus Lietuvos rytas
Kėdainių Nevėžis
18:50
Ketvirtadienis, Gegužės 3 d.
Utenos Juventus
Šiaulių Šiauliai
18:50
Klaipėdos Neptūnas
Alytaus Dzūkija
19:00