Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

I kėlinys

Nickas Calathes startavo keturiais taškais, „Barcelona“ atkarpa 7:2 ir Ettore Messina iškart paprašė minutės pertraukėlės. Vladimiras Micovas surinko septynis taškus ir Milano ekipa priartėjo – 10:11. Malcolmas Delaney tritaškis išvedė „Armani Exchange“ į priekį bei Šaras iš karto paprašė minutės pertraukėlės 15:14.

Puikiai į žaidimą įsijungęs Pau Gasolis surinko septynis taškus, leidžiančius „Barcai“ išlikti priekyje – 25:22. Po pirmojo kėlinio „Barca“ priekyje 27:24, Nicko Calatheso sąskaitoje – 4 taškai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 9, Pau Gasolis 7, Cory Higginsas 5, Nickas Calathes 4 (5 rez. perd.), Adamas Hanga 2.
„Armani Exchange“: Vladimiras Micovas 9, Kevinas Punteris 7, Zachas LeDay 5, Malcolmas Delaney 3.

II kėlinys

Pau Gasolis toliau demonstruoja klasę – pataikęs antrą tritaškį įsirašė 10-ąjį tašką, katalonai veda Barselonos klubą į priekį – 32:26.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas
Pau Gasolis per 5 minutes pataikė visus 4 metimus ir savo sąskaitoje turi jau 10 taškų. Tai – jo rezultatyviausios sezono rungtynės.

Shavonas Shieldsas įsmeigė tritaškį per rankas, paskui pridėjo dvitaškį ir Milano ekipai leido nepaleisti varžovų – 36:39. Nikola Mirotičius dukart sugriebė kamuolį puolime, kol galiausiai pelnė taškus ir „Barca“ atitrūko per aštuonis taškus – 44:36.

Nicko Calatheso tritaškis katalonams suteikė rekordinį pranašumą – 49:38.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 11, Pau Gasolis 10, Nickas Calathes 9 (5 rez. perd., 16 naud. bal.), Cory Higginsas 7.
„Armani Exchange“: Kevinas Punteris ir Vladimiras Micovas – po 9, Sergio Rodriguezas ir Shavonas Shieldsas – po 7.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas
„Barca” realizavo 19 metimų iš 31 (61,2 proc.) ir kol kas yra net solidesnė puolime nei gynyboje. Penki skirtingi „Barcos” žaidėjai pataikė bent po tritaškį, o Pau Gasolis realizavo du. Kitoks nei ketvirtfinalyje yra ir Nikola Mirotičius, jau turintis 11 taškų.

III kėlinys

Milano komanda startavo spurtu 8:2 ir priartėjo per tolimą metimą – 50:53. Kevinas Punteris pelnė šešis taškus, Malcolmas Delaney pridėjo tritaškį ir bangą pagavusi išsiveržė į priekį – 58:57, Jasikevičius paprašė pasitarimo.

Daugiau nei 25 minutes besivejančiųjų vaidmenyje buvusi „AX Armani Exchange” pirmą kartą išsiveržia į priekį 58:57. Tiek taškų Milano klubas paskutinėse tarpusavio dvikovoje neįmetė per visas rungtynes (72:56).

Kuričius užsidirbo techninę pražangą, po kurios Milano ekipa dar labiau atitrūko – po Rodriguezo tritaškio italai atitolo 67:59. „Barcelona“ per ketvirtį praleido 29 taškus ir į lemiamą kėlinį išeis su 4 taškus deficitu – 67:71.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 16, Nickas Calathes 14 (6 rez. perd., 23 naud. bal.), Pau Gasolis 10.
„Armani Exchange“: Kevinas Punteris 20, Vladimiras Micovas 14, Sergio Rodriguezas 11.

Katalonai kėlinį pradėjo penkiais taškais iš eilės, „Armani Exchange“ suklydo ir Ettore Messina iš karto paprašė minutės pertraukėlės, „Barcai“ pirmaujant 72:71.

Shieldso ir LeDay penki taškai buvo leidę Milano ekipai vėl pirmauti 76:72, bet „Barca“ atsakė tokia pat atkarpa ir susigrąžino minimalų pranašumą – 77:76. Ant parketo besileisdamas Calathes susižeidė čiurną ir negali tęsti rungtynių. Graikas aikštę palieka su personalo pagalba, katalonai pirmauja minimaliai 78:76.

Kevinas Punteris tritaškiu išlygino rezultatą – 82:82.