77 10-23 14-34 15-18 28 19 5 18 1 69
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

2:0, 2 min.: Pirmuosius taškus pelno Punteris.
4:2, 3 min.: LeDay dėjimas ir Radičevičiaus dvitaškis.

8:6, 4 min.: Koprivica ir LeDay įmeta dvitaškius, Gagičius krauna į krepšį. Dangubičius baudžiamas nesportine pražanga, Lipkevičius įmeta abi baudas.
13:8, 5 min.: Abramovičius smeigia tritaškį. Berzinio dvitaškis ir LeDay taiklios baudos.
16:8, 6 min.: LeDay tritaškis.
16:11, 7 min.: Žemaitis taip pat pasižymi iš toli.
18:11, 8 min.: Smailagičiaus taškai.
20:11, 9 min.: Punteris sumeta baudas.
20:14, 10 min.: Kėlinys baigiasi Berzinio tritaškiu.

„Partizan“: Zachas LeDay 9 (2/2 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudų), Kevinas Punteris 4.
„Lietkabelis“: Kaspars Berzinš 5, Kristupas Žemaitis 3.

Tomas Vanagas, BasketNews žurnalistas
„Lietkabelis“ per pirmąjį kėlinį surinko tik 4 naudingumo balus, kai „Partizan“ gretose vienas Zachas LeDay įsirašė 13 efektyvumo balų – 9 taškai (2/2 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudų), 2 atkovoti kamuoliai ir 1 rezultatyvus perdavimas. Iš viso „Partizan“ turi 33 naudingumo balus.

20:17, 11 min.: Dar vieną tritaškį įmetęs Berzinš deficitą mažina perpus.
25:17, 12 min.: Penki paeiliui Punterio taškai.
27:19, 13 min.: Radičevičiaus ir Koprivicos dvitaškiai.
30:20, 14 min.: Kalaitzakis įmeta vieną baudą, Glasas atsako tritaškiu.
30:23, 15 min.: Žemaičio tolimas šūvis.
30:26, 16 min.: Tritaškį įmeta ir Orelikas, o po jo šūvio Obradovičius prašo pertraukėlės.

„Lietkabelis“ rungtynėse laikosi tritaškiais metimais – jų panevėžiečiai įmetė 5 iš 13 (38,5 proc.). Po du tolimus šūvius smeigė Žemaitis ir Berzinš, vieną – Orelikas. Tritaškiais „Lietkabelis“ yra įmetęs 15 iš 26 savo taškų.

36:29, 17 min.: Du paeiliui Glaso tritaškiai. Orelikas pataiko antrąjį tritaškį.
36:32, 18 min.: Antrasis Žemaičio tritaškis.
39:36, 19 min.: Berzinš ir Lipkevičius įmeta po dvi baudas, Smailagičius atsako tolimu metimu.
39:38, 20 min.: Maldūno taškai iš po krepšio.

„Partizan“: Zachas LeDay (2/3 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudų), Gregoras Glasas (3/5 trit.) ir Kevinas Punteris (3/3 dvit.) po 9.
„Lietkabelis“: Kaspars Berzinš 10 (2/5 trit.), Kristupas Žemaitis 9 (3/3 trit.), Gediminas Orelikas 6 (2/3 trit.).

Lipkevičius per pirmuosius du kėlinius įmetė tik 4 taškus, bet yra naudingiausias rungtynių žaidėjas. Puolėjas per 16 minučių pataikė visas 4 baudas, atkovojo 6 kamuolius (3 – puolime), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 15 naudingumo balų.
Kristupas Žemaitis jau pataikė 3 tritaškius iš trijų bei pasiekė asmeninį rekordą Europos taurėje.

41:40, 22 min.: Lengvi Avramovičiaus taškai ir aštuntasis Oreliko taškas.
45:40, 23 min.: Dar vienas LeDay dėjimas ir Koprivicos taiklios baudos.
50:40, 24 min.: Avramovičiaus dvitaškis su pražanga. Koprivica dėjimu pataiso netaiklų komandos draugo metimą. „Partizan“ kėlinį laimi 11:2.
52:42, 24 min.: Berzinš pataiko baudas, Avramovičius pelno dešimtąjį tašką.
54:42, 25 min.: Dešimtąjį tašką įmeta ir Koprivica.
54:50, 26 min.: „Lietkabelis“ spurtuoja 8:0. Dvitaškiu pasižymi Orelikas, tritaškiais – Kalaitzakis ir Žemaitis.
58:50, 27 min.: LeDay ir Koprivicos dvitaškiai.

Su savo buvusia komanda žaidžiantis Džordže Gagičius šiuo metu yra surinkęs -11 naudingumo balų. Serbas per 12 minučių įmetė 2 taškus (1/4 dvit.), penkis sykius suklydo, gavo bloką ir keturis sykius prasižengė. Taip pat keturias pražangas yra gavęs ir kitas aukštaūgis Kaspars Berzinš.

60:53, 28 min.: Smailagičiaus taikios baudos ir Lipkevičiaus tritaškis.
63:55, 29 min.: LeDay tritaškis ir Maldūno metimas iš po krepšio.
66:60, 30 min.: Ketvirtas paeiliui Maldūno taškas. LeDay dvitaškis su pražanga. Orelikas sumeta tris baudas.

„Partizan“: Zachas LeDay 19 (5/6 dvit., 2/3 trit., 3/3 baudų), Balsa Koprivica 12, Aleksa Avramovičius 10, Gregoras Glasas (3/6 trit.) ir Kevinas Punteris (3/4 dvit.) po 9.
„Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 13 (2/3 trit.), Kaspars Berzinš (2/5 trit.) ir Kristupas Žemaitis (4/5 trit.) po 12, Vytenis Lipkevičius 7 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 20 naud. bal.).

69:60, 31 min.: Kėlinį tritaškiu pradeda Smailagičius.
73:60, 32 min.: Gasas įmeta 11-ąjį tašką, Moore'as pranašumą didina iki 13 taškų.
73:63, 33 min.: Kalaitzakio tritaškis. Berzinš gauna penktąją pražangą.
73:66, 34 min.: Orelikas pataiko iš toli.
75:68, 35 min.: Avramovičius sumeta baudas, Maldūnas – dvitaškį.
78:69, 37 min.: Kalaitzakis įmeta vieną baudą. Smailagičiaus šūvis iš toli.
80:74, 38 min.: Taiklios Radičevičiaus baudos ir tritaškis. Glaso dvitaškis.
84:77, 40 min.: Metimą iš toli smeigia ir Orelikas. Punteris dvitaškiu „Partizan“ suteikia 5 taškų pranašumą.