2:18 0 0-0 0-0 0-0 0 0 0 0 0 0
89 19-29 13-31 12-12 29 23 6 11 1 103
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

Mačo eiga

0:7, 2 min.: rungtynes penkiais taškais pradeda Girdžiūnas, dvitaškį prideda Uleckas.
3:9, 3 min.: Varnas atidaro šeimininkų taškų sąskaitą, Kairys atsako dvitaškiu.
5:9, 4 min.: sudėtingas Armwoodo dvitaškis.
7:13, 5 min.: Armwoodo dvitaškis, į kurį Leissneris atsako keturiais taškais.
10:13, 6 min.: Sabeckis smeigia tritaškį.
15:16, 7 min.: dar vienas Sabeckio tritaškis, Stankevičius prideda dvitaškį, Smithas pataiko iš toli.
17:19, 8 min.: Sabeckis toliau tęsia puikų pasirodymą, Smithas smeigia antrą tritaškį paeiliui.
23:21, 9 min.: Armwoodas realizuoja tritaškį, Leissneris atsako dvitaškiu, bet Stankevičius vėl veda šeimininkus į priekį.
25:21, 10 min.: Staniulis realizuoja baudas.

„Šiauliai-7bet“: Donatas Sabeckis 8, Isaiah Armwoodas 7, Eimantas Stankevičius 5.
„Rytas“: Kennethas Smithas ir Tanneris Leissneris po 6, Mindaugas Girdžiūnas 5.

28:24, 11 min.: Stankevičius su Leissneriu apsikeičia tritaškiais.

Jonas Lekšas, BasketNews žurnalistas
0:7 rungtynes pradėję šeimininkai vėliau įsismagino ir jau 11-ąją dvikovos minutę Eimantas Stankevičius pataiko šeštąjį „Šiaulių“ tritaškį iš aštuonių bandymų. Stankevičius su Donato Sabeckiu realizavo po du tritaškius, Isaiah Armwoodas ir Martynas Varnas – po vieną.

30:26, 13 min.: Staniulio ir Butkevičiaus dvitaškiai.
32:28, 14 min.: Kairys pataiko baudas, Staniulis atsako dvitaškiu.

[user 37408]Jonas Lekšas, BasketNews žurnalistas

Apmaudi situacija šeimininkams – Armwoodas prasižengia prieš Leissnerį, o tai yra jo jau trečias taisyklių pažeidimas. Amerikietis puikiai pradėjo mačą, tačiau dabar yra keičiamas ir veikiausiai leis laiką ant atsarginių žaidėjų suolelio iki trečiojo kėlinio. [/user]

34:31, 15 min.: dar vienas Staniulio dvitaškis, bet Radzevičius netrukus kerpa komandos deficitą perpus.
34:36, 16 min.: Butkevičiaus baudų metimai, Ulecko tritaškis.
36:38, 17 min.: Urbutis pataiko baudos metimus, Girdžiūnas realizuoja dvitaškį.
36:42, 18 min.: dar du Girdžiūno taškai, Radzevičius svečius tolina iki 6 taškų.
39:47, 19 min: Radzevičius ir Stankevičius apsikeičia tolimais metimais, Radzevičius dar prideda ir baudas.
41:50, 20 min.: Stankevičius švelnina atsilikimą, bet Girdžiūnas netrukus smeigia tritaškį.

„Šiauliai-7bet“: Eimantas Stankevičius 13 (3/4 trit.), Donatas Sabeckis ir Giedrius Staniulis po 8, Isaiah Armwoodas 7,
„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 12, Gytis Radzevičius 10, Tanneris Leissneris 9.

Antrajame kėlinyje Girdžiūno ir Radzevičiaus vedamas „Rytas“ sugebėjo perimti iniciatyvą ir ketvirtį užbaigė atkarpa 22:7.
Komandos dvikovoje remiasi tolimais metimais – „Rytas“ pataikė 8 tritaškius iš 17, šiauliečiai – 7 iš 14.

41:53, 21 min.: Girdžiūnas antrąją rungtynių pusę pradeda tritaškiu.
43:53, 22 min.: Armwoodo taškai su pražanga.
45:55, 23 min.: Smitho tikslūs baudų metimai, Varnas realizuoja dvitaškį.
45:60, 24 min.: Girdžiūno dvitaškis ir Smitho tritaškis vilniečiams suteikia rekordinį pranašumą.
45:62, 25 min.: Leissneris realizuoja baudos metimus.
49:67, 27 min.: Dar vienas Girdžiūno tritaškis, Staniulis švelnina atsilikimą.
50:70, 28 min.: Leissneris smeigia tritaškį.
57:74, 30 min.: Danusevičius pelno keturis taškus, Stankevičius prideda dvitaškį. Leissneris ir Girdžiūnas įmeta po 2 taškus.

„Šiauliai“: Eimantas Stankevičius 15, Donatas Sabeckis ir Giedrius Staniulis po 10.
„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 22, Tanneris Leissneris 16, Kennethas Smithas 11, Gytis Radzevičius 10.

60:76, 31 min.: Ulecko dvitaškis ir Armwoodo taškai su pražanga.
64:76, 32 min.: Armwoodas sumeta baudas. Varno dvitaškis deficitą mažina iki 12 taškų.
67:76, 33 min.: Smithui skiriama techninė pražanga. Armwoodas įmeta baudą. Sabeckis pataiko abi baudas.
68:79, 35 min.: Kariniauskas įmeta tritaškį. Sabeckis įmeta vieną baudą.
68:81, 36 min.: Leissneris kala į krepšį.
68:83, 37 min.: Dar du Leissnerio taškai.
72:85, 38 min.: Armwoodas realizuoja baudas. Komandos apsikeičia dvitaškiais.
74:87, 39 min.: Radzevičiaus dvitaškis iš po krepšio, tuo pačiu atsako Danusevičius.
77:89, 40 min.: Ketvirtasis Radzevičiaus taškas iš eilės. „Rytas“ laimi 12 taškų persvara.