Rungtynių eiga

2:3, 1 min.: Pirmuosius taškus pelno Fallas, Larkinas atsako tritaškiu.
4:3, 2 min.: Greitoje atakoje dvitaškį įmeta Walkupas.
4:5, 3 min.: Pirmieji Pleisso taškai.
9:5, 4 min.: Walkupas tritaškiu pelno penktąjį savo tašką. Fallas kala kamuolį į krepšį su Moermano pražanga. Baudos metimas skrieja pro šalį.

10:5, 5 min.: Fallas įmeta vieną baudą.
12:5, 6 min.: Papanikolaou dvitaškis po Fallo perdavimo.
14:7, 7 min.: Dunstonas sumeta baudas, Fallas atsako dvitaškiu.

Tomas Vanagas, BasketNews žurnalistas
Moustapha Fallas per savo pirmąjį išėjimą į aikštelę per beveik 7 minutes pelnė 7 taškus (3/3 dvit., 1/3 baudų), atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 8 naudingumo balus. Milžinas iki atsisėdimo ant suolo buvo didžiausia „Anadolu Efes“ problema.

14:10, 7 min.: Dunstonas pataiko ir tritaškį.
14:13, 8 min.: Larkinas taip pat smeigė tritaškį ir „Anadolu Efes“ priartėja iki 1 taško.
14:16, 9 min.: Tęsiasi „Anadolu Efes“ tritaškių fiesta – trečiąjį tritaškį paeiliui įmeta Elijah Bryantas.
21:18, 10 min.: Pirmieji Micičiaus taškai. „Anadolu Efes“ spurtuoja 11:0. Sloukas įmeta abi baudas. Papanikolaou smeigia tritaškį, sumeta abi baudas ir grąžina persvarą „Olympiakos“.

„Olympiakos“: Moustapha Fallas (3/3 dvit.) ir Kostas Papanikolaou po 7, Thomasas Walkupas 5.
„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 6 (2/4 trit.), Bryantas Dunstonas 5.

Pirmajame kėlinyje „Anadolu Efes“ patempė tritaškiai, kurių Turkijos klubas įmetė 4 iš 10. Visgi ketvirtį puikiai užbaigė Kostas Papanikolaou, kuris žaidė visą kėlinį ir įmetė 7 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, asistavo du sykius bei įsirašė 11 naudingumo balų.

22:22, 11 min.: Larkinas pataiko abi baudas, Martinas – vieną. Elijah Bryantas lygina rezultatą.
27:24, 12 min.: Sloukas smeigia tritaškį. Septintasis Bryanto taškas ir taiklios Martino baudos.
29:27, 13 min.: Dar du Martino taškai. Larkinas pataiko trečiąjį tritaškį.
33:29, 14 min.: Pleissas pasižymi antruoju bandymu ir lygina rezultatą. McKissico dvitaškis bei Printezio dėjimas.

33:32, 15 min.: Ketvirtasis Larkino tritaškis iš 6. Snaiperis jau turi 14 taškų.
37:32, 16 min.: Martinas įmeta dar keturis taškus ir turi jau devynis.
39:37, 17 min.: McKissicas „Olympiakos“ pranašumą didina iki 7 taškų, Larkinas sumeta abi baudas. Micičius pasižymi iš toli.
41:39, 18 min.: McKissicas pataiko ketvirtąją baudą iš 4. Septintasis Dunstono taškas.
41:42, 19 min.: Paskutinę atakos sekundę tritaškį smeigia Micičius.
43:42, 20 min.: McKissico du taškai iš po krepšio.

„Olympiakos“: Hassanas Martinas 9 (3/4 dvit., 3/4 baudų), Shaquielle'as McKissicas 8, Moustapha Fallas (3/3 dvit.) ir Kostas Papanikolaou po 7.
„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 16 (4/8 trit., 4/4 baudų, 6 rez. perd.), Vasilije Micičius 8, Bryantas Dunstonas ir Elijah Bryantas po 7.

Pirmoje rungtynių pusėje Shane'as Larkinas buvo ryškiausias žaidėjas. Amerikietis per 19 minučių ir 6 sekundes pelnė 16 taškų (4/8 trit., 4/4 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas ir turi 20 naudingumo balų. Jis per antrąjį kėlinį surinko 10 taškų.

Turkijos klubas laikosi ant tritaškių – pataikė net 8 iš 17 (47,1 proc.). Prie Larkino keturių tritaškių du pridėjo Vasilije Micičius, po vieną – Elijah Bryantas ir Bryantas Dunsonas.

„Olympiakos“ gretose net šeši krepšininkai įmetė bent po 5 taškus. Graikijos ekipa stringa atakuojant iš toli (3/12, 25 proc.), bet puikiai realizuoja dvitaškius – 11 iš 15 (73,3 proc.).

45:45, 21 min.: Bryanto tritaškis ir pirmieji Dorsey taškai.
45:46, 22 min.: Micičius įmeta vieną baudą.
45:51, 23 min.: Singletono tritaškis ir Larkino dvitaškis.
48:54, 24 min.: Papanikolaou tritaškiu pelno 10-ąjį tašką, Bryantas atsako tuo pačiu.
48:57, 25 min.: Antrasis Elijah Bryanto tritaškis iš eilės. Snaiperis yra įmetęs visus 4 tritaškius.

Gustavas Klikna, BasketNews žurnalistas
Elijah Bryantas yra tikras pusfinalio X faktorius. „Anadolu Efes“ pataikė visus 6 metimus, savo sąskaitoje jau turi 16 taškų, o jo du tolimi šūviai paeiliui sukrovė turkams 9 taškų pranašumą (57:48). Kaip sako ne vienas treneris – pergales dažnai tokiuose mačuose lemia netikėtai iššovę žaidėjai, o Bryantas yra būtent toks.

48:59, 26 min.: Dunstonas kala į krepšį po Micičiaus perdavimo. „Anadolu Efes“ kėlinį laimi 17:5.
51:62, 27 min.: Dorsey ir Micičiaus tritaškiai.
56:62, 28 min.: Septintasis Dorsey taškas trečiajame kėlinyje ir Vezenkovo tritaškis.
58:66, 29 min.: Dunstonas ir Sloukas pelno po du taškus. Paskutinę atakos sekundę dvitaškį įmeta Pleissas.
63:66, 30 min.: Vezenkovo penktasis taškas ir Dorsey tolimas šūvis paskutinę kėlinio sekundę.

„Olympiakos“: Tyleris Dorsey ir Kostas Papanikolaou 10, Hassanas Martinas 9 (3/4 dvit., 3/4 baudų), Shaquielle'as McKissicas 8.
„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 18 (4/11 trit., 4/4 baudų, 7 rez. perd.), Elijah Bryantas 16 (2/2 dvit., 4/5 trit.), Vasilije Micičius 12, Bryantas Dunstonas 11.

Likus 3 minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos Vasilije Micičius dvitaškiu sukrovė „Anadolu Efes“ dviženklį pranašumą (62:51), tačiau „Oly“ patempė Tyleris Dorsey. Gynėjas surinko 7 taškus ir po pastarojo tritaškio prieš pat ketvirčio sireną nukirpo deficitą iki 3 taškų (63:66). Liko dar 10 minučių dramos.

63:68, 32 min.: Singletonas krauna į krepšį.
67:70, 33 min.: Slouko ir Larkino dvitaškiai. McKissicas sumeta baudas.
69:70, 34 min.: McKissicas „Oly“ deficitą kerpa iki 1 taško.
70:71, 35 min.: Dunstonas įmeta vieną baudą ir netrukus užsidirba penktąją pražangą. Dorsey įmeta vieną baudą.
70:73, 37 min.: Pleissas įmeta abi baudas.
70:73, 38 min.: Micičius prameta abi baudas.
72:74, 39 min.: Larkinas įmeta vieną baudą. Sloukas sumeta abi baudas.
77:74, 40 min.: Martinas lygina rezultatą. Paskutinę sekundę Vasa smeigia tritaškį.