Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

Tomas Vanagas, BasketNews žurnalistas Šiaulių arenoje
Pirmosiose rinktinės draugiškose rungtynėse Lietuvoje laukiama apie 4-4,5 tūkst. žiūrovų. Maksimaliai Šiaulių arena gali talpinti 5,5 tūkst. sirgalių.

0:0, 1 min.: Latviai laimi ginčo kamuolį.
0:3, 1 min.: Davio Bertanio tritaškis.
2:3, 1 min.: Masiulio metimas.
4:3, 2 min.: Brazdeikio dvitaškis, Davis Bertans užsidirba antrą pražangą.
7:5, 5 min.: Brazdeikio taškai su varžovų pražanga. Pasečniko taškai greitoje atakoje.

12:7, 6 min.: Brazdeikis pelno septintąjį tašką iš eilės. Puolėjas prideda ir tritaškį bei jau yra įmetęs 10 taškų iš eilės.

Brazdeikis pirmuoju išėjimu į aikštelę per 6 minutes pelnė 10 taškų (3/3 dvit., 1/2 trit., 1/1 baudos), atkovojo kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą. Jis vienas įmetė 10 taškų iš eilės, o jo spurtas 2 taškų deficitą pavertė 5 taškų persvara.

Lukas Malinauskas, BasketNews žurnalistas Šiaulių arenoje
Įspūdingas Igno Brazdeikio startas. Puolėjas per beveik šešias minutes surinko 10 iš 12 komandos taškų. Krepšininkas žibėjo universalumu: taškus rinko atakuodamas iš toli, prasiveržimais ir sukūręs efektingą momentą, kai pelnė du taškus su pražanga. Po pastarojo momento emocijų pagautas Brazdeikis dominavimą įrėmino demonstruodamas raumenis.

16:8, 7 min.: Griciūno ir Veličkos dvitaškiai.
18:10, 8 min.: Velička įmeta dvi baudas, o Griciūnas abi prameta. Lomažo dvitaškis.
19:12, 9 min.: Cavaro dvitaškis ir Žukausko viena taikli bauda.
23:15, 10 min.: Ketvirtasis Cavaro taškas paeiliui. Radzevičius atkovoja kamuolį puolime ir įmeta dvitaškį iš po krepšio. Lomažas įmeta vieną baudą. Puiki kėlinio pabaiga – Velička iškiša juvelyrinį perdavimą Benui Griciūnui, o šis krauna į krepšį.

Lietuva: Ignas Brazdeikis 10 (3/3 dvit., 1/2 trit., 1/1 baudos), Arnas Velička ir Benas Griciūnas po 4.
Latvija: Klavs Cavars 4, Davis Bertans ir Rihards Lomažs po 3.

Per pirmąjį kėlinį – visiškai kitoks vaizdas nei rungtynėse Rygoje. Lietuviai dominuoja po krepšiais, puolime sugriebę 7 kamuolius ir antraisiais šansais surinkę 8 taškus. Iš baudos aikštelės mūsiškiai sumetė 16 iš 23 savo taškų. Lietuvos komanda per pirmąsias 10 minučių iš toli realizavo 1 metimą 7, jo autorius – Ignas Brazdeikis, surinkęs 10 taškų.

26:15, 11 min.: Dimša antrąjį kėlinį pradeda tritaškiu.
28:17, 12 min.: Dimša pelno penktą tašką iš eilės. Lomažs sumeta baudas.
30:22, 13 min.: Zoriks sumeta baudas, Pasečniks pasižymi iš po krepšio ir viena taiklia bauda. Masiulio taškai.
32:22, 14 min.: Grigonis pranašumą didina iki 10 taškų.
35:24, 15 min.: Sabeckis įmeta baudą ir dvitaškį, Bertans atsako dvitaškiu.
37:26, 16 min.: Greitoje atakoje Masiulis kala kamuolį į krepšį. Dairio Bertanio dvitaškis.
37:28, 17 min.: Pasečnikas įveikia Echodo gynybą.

Teisėjas Gintaras Vitkauskas Kaziui Maksvyčiui skyrė įspėjimą, o trenerio reakcija į tai buvo iškalbinga – specialistas atsisuko į atsarginių žaidėjų suolelį ir pirštu baksnojo į smilkinį.

39:30, 18 min.: Davis Bertans sumeta baudas, Masiulis – dvitaškį.
42:30, 18 min.: Masiulio tolimas metimas.
45:33, 19 min.: Brazdeikis ir Davis Bertans apsikeičia tritaškiais.
48:33, 20 min.: Masiulis pataiko iš toli.
48:35, 20 min.: Lomažo baudos.
51:37, 20 min.: Masiulio tritaškis, Lomažo dvitaškis.

Lietuva: Gytis Masiulis 17 (3/4 trit.), Ignas Brazdeikis 13, Tomas Dimša 5.
Latvija: Davis Bertans 10, Rihards Lomažs 9.

Žvėriška Gyčio Masiulio atkarpa. Aukštaūgis antrajame kėlinyje žaidė 8 minutes ir 35 sekundes bei sumetė 15 taškų, pataikęs 3 iš 3 dvitaškių ir 3 iš 3 tritaškių. Jo sąskaitoje – iš viso 17 taškų. Lietuva per ketvirtį realizavo 5 iš 6 tolimų metimų, kai per pirmąsias 10 minučių tikslą pasiekė tik 1 tritaškis iš 7.

51:39, 21 min.: Gražulio dvitaškis.
51:41, 23 min.: Gražulis vėl pataiko metimą.
53:41, 23 min.: Echodo dvitaškis.
56:41, 24 min.: Veličkos tolimas metimas.
59:41, 25 min.: Dimša baudžia iš toli, Banchi pertraukėlė.
60:41, 25 min.: Veličkos bauda.
60:42, 26 min.: Gražulis pataiko baudą.
60:44, 26 min.: Žagaro baudos.
62:45, 27 min.: Lomažo bauda, Čižausko dvitaškis.
64:49, 28 min.: Echodas pasižymi iš vidutinio nuotolio. Zagaro dvitaškis.
67:53, 30 min.: Gražulis įmeta dvitaškį, Grigonis – tritaškį. Dairis Bertans pataiko abi baudas.

Lietuva: Gytis Masiulis (4/6 dvit., 3/4 trit.), Ignas Brazdeikis 13 (2/3 trit.), Arnas Velička ir Tomas Dimša po 8.
Latvija: Rihards Lomažs 12, Davis Bertans 10 (2/7 trit.).

70:53, 31 min.: Sedekerskis trečiąjį kėlinį pradeda dvitaškiu su pražanga.
72:54, 32 min.: Penktasis Sedekerskio taškas paeiliui.
74:54, 33 min.: Brazdeikio dvitaškis greitoje atakoje pranašumą didina iki 20 taškų.
82:54, 34 min.: Grigonio prasiveržimas baigiasi dvitaškiu su pražanga. Brazdeikis pelno 17-ąjį tašką. Sabeckis įmeta baudą, Dimša – dvi.
83:54, 35 min.: Radzevičiaus bauda.

Absoliutus lietuvių dominavimas ketvirtajame kėlinyje – laimima atkarpa 16:1. Latviai iš žaidimo prametė penkis metimus iš žaidimo ir dukart suklydo.

84:54, 35 min.: Dimšos bauda.
87:54, 36 min.: Žukausko tolimas metimas, techninė pražanga Daviui Bertaniui, Banchi pertraukėlė.

Latviams subyrėjus, veržiasi ir svečių emocijos. Dairis Bertans beveik visas rungtynes vėlėsi į akistatas su lietuviais ir susirinko penkias asmenines pražangas. Kitoje atakoje brolis Davis Bertans prasižengė puolime ir laidė replikas pažeidimą fiksavusio Gintaro Vitkausko adresu. Pastarajam nuėjus nuo latvio, Gintaras Mačiulis neleido Daviui toliau pliekstis ir skyrė techninę pražangą, kuri eliminavo Dalaso „Mavericks” krepšininką iš rungtynių pasiekus pražangų limitą.

87:56, 36 min.: Pasečniko baudos.
89:56, 37 min.: Žukausko dvitaškis.
89:58, 37 min.: Lomažo baudos.
91:58, 37 min.: Griciūno dvitaškis.
93:58, 38 min.: Sabeckio dvitaškis.
96:58, 39 min.: Sabeckio tritaškis.
96:60, 39 min.: Leimanio metimas.