79 19-39 6-14 23-28 46 17 5 22 4 79
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

6:6, 3 min.: Italai rungtynes pradeda dėjimu, bet lietuvius išjudinti bando Motiejus Krivas. Aukštaūgis surinko visus šešis lietuvių taškus bei pasižymėjo galingu dėjimu po netaiklaus Pauliaus Murausko metimo.
8:9, 5 min.: Kristupas Keinys įridena pirmąjį lietuvių tolimą metimą. Toliau dominuoja Krivas, kuris pridėjo 5 atkovotus kamuolius ir turi 11 naudingumo balų. Neramina tik klaidų grafa – per 4 minutes padarytos 3 klaidos.
12:12, 8 min.: Keinys pasižymi dar vienu tolimu metimu. Kol kas jis ir Krivas yra vieninteliai lietuvių taškų autoriai.
19:15, 10 min.: Italai šeimininkauja po lietuvių krepšiu – sugriebė jau 9 kamuolius puolime. Taip pat varžovai drąsiai jaučiasi perimetre ir paleido 10 tolimų metimų, nors įkrito vos vienas. Lietuva per pirmąjį kėlinį padarė 6 klaidas, iš kurių po 2 – Krivas ir Murauskas.

Italija: Emmanuelis Innocenti ir Matteo Visintinas po 6.
Lietuva: Motiejus Krivas (6 atk. kam.) ir Kristupas Keinys (2/2 trit.) po 6.

24:20, 12 min.: Dar viena nuostabi Krivo atkarpa. Centras pelnė dvitaškį su pražanga, kitoje gynyboje perėmė kamuolį, nuskuodė į greitą puolimą bei pridėjo dar du taškus prie baudų linijos. Tai kiek prislopina italų entuziazmą, kuris po penkių taškų atkarpos buvo gerokai išaugęs.
28:24, 16 min.: Abi ekipos kiek aprimo puolime ir po 3 minučių tylą nutraukia italai. Lietuviams labai reikia mažinti klaidas (9) bei gerinti pataikymo procentą (8/21 met., 38 proc.).
38:38, 20 min.: Ilgą laiką besivejančių vaidmenyje buvę lietuviai išlygina rezultatą prieš pat pertrauką. Savo tris minutes labai produktyviai išnaudojo Rokas Jocys, kuris surinko 6 taškus. Vis tik neabejotinas lyderis – Krivas (11 tšk., 7 atk. kam., 20 naud. bal.). Didžiausiomis bėdomis išlieka lietuvių klaidos (10) ir italų sugriebti kamuoliai puolime (13).

Italija: Emmanuelis Innocenti 8.
Lietuva: Motiejus Krivas 11 (4/5 dvit., 3/3 baudų, 7 atk. kam., 20 naud. bal.), Paulius Murauskas 7 (3/8 met., 5 atk. kam.), Rokas Jocys (1/1 trit., 3/3 baudų) ir Kristupas Keinys po 6.

38:45, 23 min.: Puikus lietuvių žaidimas po pertraukos. Italai kiek sutriko prieš lietuvių zoninę gynybą, po kurios mūsiškiai atsispiria spurtui 7:0.
42:49, 25 min.: Dėjimą atlikęs Krivas yra per vieną atkovotą kamuolį nuo dvigubo dublio (15 tšk., 9 atk. kam.). Džiugina ir solidus lietuvių baudų pataikymas – tikslą pasiekė 13 iš 14 metimų.

54:65, 34 min.: Murauskas ir Jocys sugebėjo nuimti naštą nuo Krivo pečių. Pirmieji du savo kraityje kartu turi 25 taškus. Jocys realizavo 3 iš 4 tritaškių.
54:70, 35 min.: Murauskas perskaitė situaciją ir iškišo kamuolį po krepšiu laisvam Kajui Leliukui. Italai, panašu, kelia baltą vėliavą, o neigiamas emocijas iliustruoja gauta techninė pražanga.