22:34 13 1-3 3-4 2-4 10 2 1 3 0 17
1:37 0 0-0 0-0 0-0 1 1 0 0 0 2
73 15-31 11-28 10-18 53 19 13 30 2 63
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

1:4, 3 min.: Sudėtingą lietuvių startą iliustruoja Mantas Laurenčikas. Jis per 3 minutes susirinko 2 pražangas, 3 klaidas ir prisėdo ant suolo. Iniciatyva mačo pradžioje priklauso prancūzams.
4:7, 5 min.: Pirmojo lietuvių pataikymo iš žaidimo reikėjo laukti 4 minutes ir 12 sekundžių – tritaškį įridena Kasparas Jakučionis. Lietuviai pirmajame kėlinyje jau peržengė 5 komandinių pražangų limitą.
10:8, 10 min.: Po labai nerezultatyvaus kėlinio lietuviai nežymiai pirmauja. Mūsiškius kilstelėjo du taiklūs tritaškiai iš septynių bandymų, o varžovai pusę taškų surinko nuo baudų linijos – realizavo 4 iš 8.

Lietuva: Mantas Juzėnas ir Kasparas Jakučionis po 3.
Prancūzija: Noa Essengue 3.

15:11, 13 min.: Gerą atkarpą sužaidžia sunkiai startavęs Laurenčikas. Jo tritaškis ir metimas su pražanga priverčia prancūzus prašyti pertraukėlės. Pasisaugoti reikia Pauliui Narvilui, kuris ketvirčio pradžioje užsidirbo nesportinę pražangą.
19:11, 15 min.: Jau trečioji nesportinė pražanga šiame mače. Iš pradžių prancūzai neleistinai sustabdė Steponą Žilakauskį, o kitoje atakoje jau Jakučionis pargriovė varžovą.

23:13, 17 min.: Nojaus Indrušaičio keturių taškų atkarpa pirmąsyk kilsteli lietuvių pranašumą iki dviženklio. Prancūzai vis dar nėra pataikę tritaškio – 0 iš 7.

28:20, 20 min.: Nors prancūzai buvo prisiartinę iki trijų taškų, bet sėkmingas kėlinio finišas leidžia džiaugtis pranašumu. Mūsiškiai naudingumu varžovus pranoksta daugiau nei dvigubai (28:11) bei laimi kovą dėl atšokusių kamuolių (26:20).

Lietuva: Mantas Laurenčikas 8, Nojus Indrušaitis 7.
Prancūzija: Noa Essengue 7.

35:20, 23 min.: Prancūzai byra po pertraukos. Lietuviai per 3 minutes surengė spurtą 7:0, po kurio turi rekordinį pranašumą. Mūsiškių gretose pasižymėti spėjo jau 9 žaidėjai.
39:23, 26 min.: Lietuvių pranašumas buvo išaugęs iki 19 taškų, o pritrenkti prancūzai bando atsitokėti. Mūsiškių gynyba toliau yra neįkandamas riešutas varžovams – priešininkai pataikė vos 6 iš 38 metimų.

Lietuva: Mantas Laurenčikas 12, Nojus Indrušaitis 9, Paulius Narvilas 7.

51:33, 34 min.: Lietuviai kelią į pergalę klojasi per energingą kovą po krepšiu. Purlio auklėtiniai kovą dėl atšokusių kamuolių laimi 46:26 bei nusiėmė 15 kamuolių puolime.
59:35, 36 min.: Lietuvos pranašumas nebekelia klausimų. Vienu iš raktų į pergalę neabejotinai yra gynyba, kuri šiandien visiškai surakino prancūzų metikus. Varžovai šiame mače dar nėra pataikę tritaškio, nors bandė tai padaryti 18 kartų.