6:6, 3 min.: Brazdeikis ir Dunstonas keičiasi taškais.

8:8, 4 min.: Ulanovo dvitaškis, Bryantas atsako tuo pačiu.
8:12, 5 min.: Brazdeikio taškai. Hayeso dėjimas.
16:16, 9 min.: Bryanto taškai. Clyburno dvitaškis.

„Anadolu Efes“: Bryantas Dunstonas 8, Elijah Bryantas 4.

„Žalgiris“: Ignas Brazdeikis 8, Edgaras Ulanovas ir Kevarriusas Hayesas po 4.

18:19, 11 min.: Clyburno dvitaškis, Lekavičiaus tritaškis.

Edvinas Jablonskis, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Sinan Erdem Dome“ arenoje
Suteikus poilsio 8 taškus pelniusiam Ignui Brazdeikiui, pradėjo strigti ir „Žalgirio“ puolimas. Kiek daugiau nei tris minutes trukusią sausrą nuteikė Lukas Lekavičius. Pataikytas pirmasis metimas iš žaidimo – pozityvus ženklas, įvertinus, jog atsarginis „Žalgirio“ įžaidėjas dviejų tolimų metimų ribą šį sezoną pasiekė vos kartą, o dviženklio taškų skaičiaus nėra pelnęs nuo lapkričio 10 d.

21:19, 12 min.: Larkino tritaškis.
24:19, 14 min.: Clyburno tritaškis.

Perėmę kamuolį, „Anadolu Efes“ pasileidžia į greitą išpuolį, o į gynybą grįžtantys Achille Polonara bei Ignas Brazdeikis nesusikalba tarpusavyje ir palieka Willą Clyburną laisvą, kuris smeigia tikslų tritaškį. Kazys Maksvytis prašo minutės pertraukėlės, o link suolo grįžtantys žalgiriečiai skėsčioja rankomis žiūrėdami vienas į kitą.

24:21, 14 min.: Brazdeikio dėjimas.
27:21, 15 min.: Žižičiaus taškai, Larkino bauda.
29:23, 16 min.: Bryanto dvitaškis. Ulanovo dvitaškis.
31:23, 17 min.: Žižičiaus dvitaškis.

„Anadolu Efes“ lami atkarpą 9:2, tačiau apmaudžiausia kokiu būdu šeimininkai susirinko savo taškus. Shane‘as Larkinas įmetė baudos metimą po perimto kamuolio aikštės viduryje, Elijah Bryantas pelnė taškus būdamas laisvas po krepšiu, o Ante Žižičius dar du taškus pridėjo po sugriebto kamuolio puolime.

33:23, 18 min.: Clyburno taškai.
36:26, 19 min.: Micičiaus tritaškis. Brazdeikio tritaškis.
38:28, 20 min.: Clyburno baudos. Ulanovo dvitaškis.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 11, Elijah Bryantas 6, Ante Žižičius ir Shane'as Larkinas po 4.

„Žalgiris“: Ignas Brazdeikis 13, Edgaras Ulanovas 8, Kevarriusas Hayesas 4.

Gynyboje įprastai neišsiskiriantys „Anadolu Efes“ „Žalgirį“ pirmoje rungtynių dalyje apriboja iki 28 taškų. Maža to, šeimininkai kol kas iš viso yra prasižengę viso labo tris kartus. Nuo suolo pakilęs Clyburnas kol kas kauniečiams daro daugiausiai žalos – jo sąskaitoje 11 taškų, 5 atkovoti kamuoliai ir 13 naudingumo balų.

Savo ruožtu žalgiriečius ant tempia ir komandos gyvybę rungtynėse palaiko Brazdeikis bei Ulanovas, kurie kartu yra pelnę 21 iš 28 svečių taškų. Apskritai taškus pelnė viso labo keturi iš dešimties aikštėje pasirodžiusių kauniečių.

41:31, 21 min.: Clyburno ir Brazdeikio tritaškiai.
41:34, 22 min.: Brazdeikio tritaškis.
41:36, 23 min.: Brazdeikio dvitaškis.

Dviem tritaškiais bei dvitaškiu trečiąjį kėlinį pradėjęs Brazdeikis savo sąskaitoje jau turi 21 tašką be 20 naudingumo balų. Tai – geriausi krepšininko skaičiai Eurolygoje per visą sezoną.

44:38, 24 min.: Ulanovo baudos, Clyburno dvitaškis su pražanga.

user17603]Edvinas Jablonskis, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Sinan Erdem Dome“ arenoje
Lengvas sąmyšis „Sinan Erdem Dome“ arenoje po to, kai išsiskyrė arbitrų nuomonės. Po krepšiu stovėjęs teisėjas pražangos neįžvelgė, tačiau jo kolega parodė baudą signalizuojantį gestą. „Anadolu Efes“ sirgaliai tokią įvykių eigą pasitinka švilpimu,  Ulanovas sumeta abi baudas ir mažina „Žalgirio“ deficitą iki 3 taškų.[/user]

44:40, 25 min.: Ulanovo dvitaškis.
46:42, 25 min.: Larkino dvitaškis, Ulanovo dvitaškis.
46:43, 26 min.: Ulanovo bauda po Atamano techninės.
48:43, 27 min.: Larkino baudos.
51:43, 28 min.: Micičiaus tritaškis.

Kol kas itin ramus Vasilije Micičius smeigia tritaškį ir vėl suteikia oro gurkšnį šeimininkams, padidindamas jų pranašumą iki 8 taškų. Tuo metu tendencijos „Žalgirio“ puolime po ilgosios pertraukos nesikeičia – visus 15 taškų yra pelnę Brazdeikis bei Ulanovas.

53:43, 28 min.: Micičiaus baudos.
53:44, 29 min.: Brazdeikio bauda.
55:46, 30 min.: Polonaros baudos, Žižičiaus taškai.
55:49, 30 min.: Dimšos tritaškis.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 17, Vasilije Micičius, Shane'as Larkinas ir Bryantas Dunstonas po 8.

„Žalgiris“: Ignas Brazdeikis 22, Edgaras Ulanovas 15, Kevarriusas Hayesas 4.

57:51, 31 min.: Šmito taškai. Beaubois dvitaškis.
60:53, 32 min.: Beaubois tritaškis, Dimšos dvitaškis su pražanga.
63:53, 33 min.: Žižičiaus taškai su pražanga.
65:56, 33 min.: Šmito tritaškis, Dunstono taškai.
67:56, 34 min.: Dunstono dvitaškis.
67:59, 36 min.: Brazdeikio tritaškis.
69:61, 36 min.: M'Baye dėjimas. Hayeso dvitaškis.

Ignas Brazdeikis provokuoja Dunstono pražangą puolime, tačiau žalgirietis skaudžiai krenta ant parketo ir sėda ant atsarginių žaidėjų suolelio. Vis tik po kelių akimirkų Brazdeikis vėl stojasi ir ruošiasi grįžti į aikštelę.

72:63, 38 min.: Micičiaus tritaškis. Lekavičiaus taškai.
72:66, 38 min.: Lekavičiaus tritaškis.
72:68, 39 min.: Dimšos dvitaškis.

Luko Lekavičiaus įkvėptas „Žalgiris“ grįžta į rungtynes. 7:0 spurtas ir vos keturių taškų rungtynės likus mažiau nei 2 minutėms.

72:70, 39 min.: Butkevičiaus baudos.
76:70, 40 min.: Larkino dvitaškis. Clyburno dėjimas.

Kauniečiai po 4 pergalių paeiliui paragavo pralaimėjimo kartėlio Atėnuose, kur po tragiškos antrosios rungtynių pusės (23:62) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ (65:89) krepšininkams.

Tuo metu „Anadolu Efes“ turi dviejų pralaimėjimų seriją bei su 10 pergalių ir 11 pralaimėjimų rikiuojasi vienuoliktoje vietoje. Žalgiriečiai žengia šešti.

Kauno ekipos gretose negalės žaisti Isaiah Tayloras, Tyleris Cavanaugh ir Keenanas Evansas.

Į Stambule vyksiantį mačą tarp vietos „Anadolu Efes“ ir Kauno „Žalgirio“ išpirkti visi buvę bilietai.

Oficialiais duomenimis į „Sinan Erdem Dome“ areną, kurioje rungtyniauja Ergino Atamano auklėtiniai, per krepšinio rungtynes telpa 16 tūkst. sirgalių.

„Žaisime prieš čempionų komandą, kuri kol kas dar nežaidžia savo čempioniško žaidimo, bet visi laukia, kad jie antroje sezono pusėje pradės tai demonstruoti, – spaudos konferenciją prieš išvyką pradėjo Kazys Maksvytis. – Sugrįžę visi pagrindiniai žaidėjai, labai talentinga komanda, ypatingai puolime. Neparanki komanda, su daug tritaškių, žaidimu 1 prieš 1 ir daug improvizacijos. Laukia sunkios rungtynės.“

„Žalgiris“ – tai komanda, kuri kietai ginasi ir puikiai išnaudoja progas po krepšiu, – apie būsimą varžovą sakė Atamanas. – Puolime ypač išsiskiria Rolands Šmits, Edgaras Ulanovas ir Laurynas Birutis. Turime atrasti ritmą gynyboje, atsikovoti kamuolius ir greitu krepšiniu pasiekti pergalę su savo sirgalių energija.“