4:2, 1 min.: Brazdeikio, Rivero ir Ulanovo dvitaškiai.
6:4, 2 min.: Rivero ir Šmito dvitaškiai.
9:6, 3 min.: Šeštasis Rivero taškas paeiliui, Šmito tritaškis.
9:8, 4 min.: Dar vienas Rivero dvitaškis.
14:8, 5 min.: Tayloro tritaškis, Ulanovo dvitaškis.
14:11, 6 min.: Webbo tritaškis.

Lukas Malinauskas, BasketNews žurnalistas „Žalgirio” arenoje
„Valencia” pagrindinis ginklas kol kas – Jasonas Rivero, į kurį yra ir didžiausia „Žalgirio” koncentracija. Centras per pirmąsias tris minutes sumetė 8 taškus, pataikęs 4 iš 4 dvitaškių, ir rinko visus svečių taškus. Kai žalgiriečiai pikenrole sutelkė dėmesį į Rivero, aikštės kampe atsilaisvino Jamesas Webbas ir smeigė tritaškį. Pastarasis pirmajame mače Valensijoje į kauniečių krepšį sumetė 3 iš 4 tritaškių ir pelnė 15 taškų.

16:11, 7 min.: Tayloro dvitaškis.
18:14, 8 min.: Webbo dvitaškis, Lekavičiaus baudos metimai, Rivero bauda.

Tomas Vanagas, BasketNews žurnalistas „Žalgirio“ arenoje
Sužaidus beveik 8 minutes aikštėje pasirodo Laurynas Birutis, keičiantis Kevarriusą Hayesą. Jį „Žalgirio“ sirgaliai pasitinka išskirtinai garsiais plojimais. Trečiadienio mače su „Monaco“ šiaulietis tapo kertiniu krepšininku.

18:16, 9 min.: Evanso dvitaškis.
21:16, 10 min.: Biručio dvitaškis, Brazdeikio baudos metimas.

„Žalgiris“: Rolands Šmits ir Isaiah Tayloras po 5, Edgaras Ulanovas 4, Ignas Brazdeikis 3.
„Valencia“: Jasielis Rivero 9, Jamesas Webbas 5, Shannonas Evansas 2.

23:20, 11 min.: Alexanderio dėjimas, Biručio ir Harperio dvitaškiai.

23:25, 12 min.: Lopezo-Arostegui tritaškis, Evanso dvitaškis.

Sužaidus 12 minučių „Žalgiris“ prametė pirmąjį savo dvitaškį – iš artimojo nuotolio netikslus buvo Lukas Lekavičius. Iki tol visi 7 dvitaškiai pasiekė tikslą. Juos įmetė Birutis (2), Ulanovas (2), Tayloras, Brazdeikis ir Šmits (po 1).

28:25, 13 min.: Tayloro dvitaškis, Brazdeikio tritaškis.
28:28, 14 min.: Clavero tritaškis.
30:31, 15 min.: Tayloro dvitaškis, Evanso taškai su pražanga ir baudos metimas.
33:34, 16 min.: Lukošiūno ir Evanso tritaškiai.

9 minutes aikštėje praleidęs Isaiah Tayloras pelnė 9 taškus (3/3 dvit., 1/1 trit.) ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau prasižengė du kartus. Dėl to amerikietį keičia Lukas Lekavičius. Dukart taisykles yra pažeidęs ir Kevarriusas Hayesas, aikštėje praleidęs vos 2 minutes ir 23 sekundes.

37:37, 17 min.: Lukošiūno ir Evanso tritaškiai, Lekavičiaus baudos metimas.
42:37, 18 min.: Butkevičiaus baudos metimai, Lukošiūno tritaškis.

Per tris žaidimo minutes Karolis Lukošiūnas jau pataikė 3 tritaškius! Tik vienas taikliarankio krepšininko šūvis skriejo pro šalį, bet tuomet žalgiriečiai sugriebė kamuolį puolime ir Karolis vis tiek pasižymėjo iš toli. Dar Lukošiūnas atkovojo 1 kamuolį ir turi 8 naudingumo balus. Prieš tai per visą sezoną Eurolygoje Lukošiūnas buvo įmetęs 8 tritaškius iš 24. 9 taškai – naujasis Lukošiūno sezono rekordas, kuris iki šiol buvo 6 taškai.

44:40, 19 min.: Butkevičiaus baudos metimai, Webbo tritaškis.
52:40, 20 min.: Butkevičiaus dėjimas, Polonaros baudos metimas, Brazdeikio dėjimas su pražanga ir taikli bauda, Lekavičiaus dvitaškis.

„Žalgiris“: Karolis Lukošiūnas (3/4 trit.), Ignas Brazdeikis ir Isaiah Tayloras po 9, Arnas Butkevičius 6, Rolands Šmits 5.
„Valencia“: Shannonas Evansas 13 (3/3 dvit., 2/2 trit.), Jasielis Rivero 9, Jamesas Webbas 8.

Antrajame kėlinyje per paskutines 3 minutes ir 42 sekundes „Žalgiris“ spurtavo 16:3 ir 1 taško deficitą pavertė 12 taškų persvara – 52:40. Per šią atkarpą Arnas Butkevičius surinko 6 taškus, Lekavičius, Brazdeikis ir Lukošiūnas – po 3, Polonara – 1.

„Žalgiriui” daugiausiai problemų pridaręs Shannonas Evansas žaidžia rezultatyviausias rungtynes Eurolygoje. 28-erių gynėjas per 11 minučių pirmoje pusėje sumetė 13 taškų (3/3 dvit., 2/2 trit., 1/1 baud.), kai iki tol jo rezultatyvumo rekordas šiame turnyre siekė 9 taškus.

54:42, 21 min.: Webbo ir Brazdeikio dvitaškiai.
57:45, 22 min.: Šmito ir Webbo tritaškiai.
61:45, 23 min.: Lekavičiaus ir Butkevičiaus dvitaškiai.
61:49, 24 min.: 4 Rivero taškai paeiliui.
63:52, 25 min.: Harperio baudos metimas po Šmito techninės pražangos, Brazdeikio dvitaškis, Rivero dvitaškis.

Iš pradžių trečiajame kėlinyje Isaiah Tayloras per dvi minutes užsidirbo trečiąją pražangą ir sėdosi ant suolo, o sužaidus 4,5 minutės Rolands Šmits iš pradžių buvo nubaustas pražanga puolime, o netrukus – ir technine pražanga už reakciją, kuri nepatiko tam pačiam arbitrui. Dėl trijų pražangų ant suolo sėdasi ir latvis.

65:52, 26 min.: Brazdeikio dvitaškis.
68:53, 27 min.: Lekavičiaus tritaškis, Harperio baudos metimas.
68:55, 29 min.: Lopezo-Arostegui baudos metimai.
74:55, 30 min.: Dimšos ir Tayloro tritaškiai.

„Žalgiris“: Ignas Brazdeikis 15, Isaiah Tayloras 12, Arnas Butkevičius 10, Karolis Lukošiūnas 9.
„Valencia“: Jasielis Rivero 15, Shannonas Evansas ir Jamesas Webbas po 13, Xabi Lopezas-Arostegui 5.

77:57, 31 min.: Lukošiūno tritaškis, Lopezo-Arostegui dvitaškis.
77:61, 32 min.: Evanso ir Alexanderio dvitaškiai.