21 16 7-9 0-1 2-2 3 1 2 1 0 18
19 5 0-0 1-4 2-2 1 0 0 0 0 2
80 25-45 4-18 18-22 51 14 9 19 2 92
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

1 min.: Siim-Sanderis Vene pelno pirmuošius svečių taškus, viena taiklia bauda atsako šeimininkai – 1:2.
3 min.: Du taškus su varžovo pražanga pelno Povilas Čukinas, tačiau kitoje atakoje Rytis Streikus pataiko iš toli – 6:5.
5 min.: Dar vienas Streikaus tolimas šūvis, o Martynas Pocius prameta abi baudas – 9:5.
7 min.: Laimonas Lukoševičius pelno du lengvus taškus iš pro krepšio. Kitoje atoje Pociaus reidas link krepšio baigėsi taškais ir varžovo pražanga, tačiau gynėjas ir vėl prametė baudą. Visgi kamuolį atsikovoję žalgiriečiai pelnė taškus iš po krepšio – 11:11.
9 min.: Čukinas ir toliau terorizuoja šeimininkus po krepšiu. Jis jau surinko 8 taškus – 14:14.
10 min.: Čiukinui įmetus vos vieną baudą jis buvo priverstinai pakeistas, nes aukštaūgiui pradėjo kraujuoti ranka. Jį pakeitęs Adas Juškevičius pataikė antrą baudos metimą. Kauniečiai pelnė 5 taškus be atsako – 14:23.

12 min.: Antrajame kėlinyje pirmieji taškus pelnė šeimininkai. Povilas Butkevičius nepataikė iš po krepšio, nespėjo grįžti į gynybą ir prasižengė prieš varžovą. Po Netaiklaus Artūro Milaknio tritaškio Butkevičius atsikovojo kamuolį ir įdėjo jį iš viršaus – 17:25.
14 min.: Žygimanto Janavičiaus dvitaškis, tačiau kitoje atakoje Gytis Sirutavičius sumeta du taiklius baudos metimus iš trijų – 19:27.
16 min.: Po spurto 7:0 šeimininkai priartėja iki minimumo – 26:27.
17 min.: Žalgiriečiai pradėjo spausti varžovus, to pasekoje Dainius Šalenga pelnė keturis taškus iš eilės – 26:31.
19 min.: Komandos apsikeitė tritaškiais metimais – 29:34.
20 min.: Du Čukino taškai, kauniečiai parėmė kamuolį ir taškus su pražanga pelnė Janavičius. Abi komandos apsikeitė taikliais metimais – 31:41.

22 min.: Komandos apsikeičia taikliomis atakomis – 34:45.
24 min.: Dar vienas Gyčio Sirutavičiaus tritaškis, Čukinas pataiko vieną baudą, šeimininkai pelno du taškus – 39:46.
26 min.: Šeimininkų bandymą sumažinti skirtumą gesina Milaknio tritaškis – 41:51.
28 min.: Du Ežerskio taškai su Vene pražanga, kitoje atakoje taškus pelno Janavičius – 44:53.
30 min.: Panevėžiečiai prieš lemiamą ketvirtį atsilikimą sumažino iki 9 – 50:59.

32 min.: Du šeimininkų tolimi metimai iš eilės – 56:59.
34 min.: Panevėžiečiai buvo priartėję iki dviejų taškų, tačiau tuomet taškus vėl pelnė Šalenga – 59:63.
36 min.: Ežerskis prametė dvitaškį, du baudos metimus realizavo Milaknis – 59:65.
37 min.: Kauniečiai pelnė dar keturis taškus ir atstatė 10 taškų pranašumą – 59:69.
38 min.: Vene pataiko iš po krepšio, kitoje atakoje Šalengos dėjimas – 59:73.
40 min.: Browno tritaškis, tuo pačiu atsako ir panevežiečiai. Šalenga pelno dar du taškus ir galutinai palaidoja šeimininkų viltis pakovoti dėl pergalės.