27 7 3-4 0-3 1-1 0 1 0 3 0 1
23 2 1-1 0-0 0-2 3 0 1 2 1 3
58 17-28 3-14 15-23 22 10 10 25 2 43
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

1 min.: Ginčo kamuolį laimi svečiai, tačiau tolimas metimas net neliečia lanko. Klaida atsako ir vilniečiai, o pirmieji taškus pelno uteniškiai – 0:2.
2 min.: Šeimininkai suklydo du kartus iš eilės, o svečiai pelnė dar du taškus – 0:4.
3 min.: Taškus pelno Bjelica, tačiau tuo pačiu atsako ir Mineikis – 2:6.
3 min.: Dainys pataiko tik vieną baudos metimą, Gaidamavičius – irgi – 3:7.
4 min.: Abi komandos apsikeičia netaikliais metimais. Elvikis prameta iš toli, tačiau Baynesas ir Borovnjakas dviese kovodami dėl kamuolio jį išleido iš aikštės ribų. Du taškus pelnė Mineikis – 3:9.
5 min.: Ir Gecevičius, ir Popovičius prameta iš toli. Gecevičius pataiko iš vidutinio nuotolio – 5:9.
6 min.: Du svečių taškai ir Bayneso klaida. Kitoje atakoje sekė jau galingas Bayneso dėjimas – 7:11.
7 min.: Dar du Utenos komandos taškai. Borovnjakas suklydo, Baynesas prasižengė, tačiau svečiai prametė abi baudas – 7:13.
8 min.: Bayneso metimas nuo lentos – 9:13.
9 min.: Abi komandos apsikeitė klaidomis.
10 min.: Du Bjelicos taškai. Pakamanis suklydo, o Bjelica pelnė taškus – 13:13.

11 min.: Tolimas Babrausko metimas ir vilnieičiai pirmą kartą išsiveržė į priekį – 16:13.
12 min.: Du Gaidamavičiaus taškai – 15:16.
13 min.: Iš toli pataiko ir Zavackas, dvitaškį prideda Bjelica. Svečiai dar kartą atakavo netaikliai, o Babrauskas pataikė dar vieną tritaškį – 24:15.
14 min.: Desperatiškas Pakamanio metimas tikslo nepasiekė, o Babrauskas pataikė trečiąjį tritaškį – 27:15.
15 min.: Du Borovnjako taškai, uteniškiai klysta, tačiau klaida atsako ir šeimininkai. Svečiai pelno du taškus po ilgos pertraukos – 29:17.
16 min.: Dar du Borovnjako taškai – 31:17.
17 min.: Morkeliūnas realizuoja abu baudų metimus – 31:19.
18 min.: Borovnjakas pataiko vieną baudos metimą – 32:19.
19 min.: Du Morkeliūno taškai po Gaidamavičiaus perdavimo. Kitoje atakoje iš toli pataiko Zavackas – 35:21.
19 min.: Gaidamavičius pataiko vieną baudą, o Borovnjakas pelno du taškus – 37:22.
20 min.: Du Mineikio taškai, Gecevičius sumeta du baudos metimus. Kėlinį baigia Mineikio metimas – 37:26.

21 min.: Abi komandos apsikeičia netakliais metimais.
22 min.: Penki iš eilės šeimininkų taškai – 42:26.
23 min.: Svečiai nesugeba pelnyti taškų, o vilniečiai ir toliau kontraatakuoja – 47:26.
24 min.: Uteniškiai pelno taškus po ilgos pertaukos – 47:30.
25 min.: Tolimas Vėliaus metimas, Bjelica sumeta dvi baudas – 49:33.
26 min.: Gecevičius pataikė iš toli, dvitaškiu atsakė ir svečiai – 52:35.
26 min.: Joamtnas pelno du taškus – 54:35.
27 min.: Tolimas Gecevičiaus metimas, tuo pačiu atsako ir Vėlius – 57:38.
28 min.: Bjelica sumeta du baudos metimus, vėliau prideda ir dvitaškį – 61:38.
29 min.: Gecevičiaus septyni taškai iš eilės – 68:40.
30 min.: Komandos apsikeičia klaidomis.

31 min.: Baynesas nesugebėjo į krepšį įdėti nedengiamas.
32 min.: Svečiai pelno 7 taškus be atsako – 68:47.
33 min.: Tolimą metimą pridėjo Elvikis – 68:50.
34 min.: Tolimu metimu atsakė ir Babrauskas – 71:50.
35 min.: Baynesas nesugeba pelnyti taškų, o vėliau ir prasižengia.
35 min.: Svečiai pelnė dar keturis taškus iš eilės – 71:54.
36 min.: Tolimas Jomanto metimas – 74:54.
37 min.: Baynesas kala kamuolį iš viršaus, vėliau dar prideda ir dvitaškį su varžovo bauda

<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-format:other; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;} @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:186; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-520092929 1073786111 9 0 415 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:10.0pt; margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} .MsoPapDefault {mso-style-type:export-only; margin-bottom:10.0pt; line-height:115%;} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:3.0cm 1.0cm 2.0cm 3.0cm; mso-header-margin:1.0cm; mso-footer-margin:1.0cm; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> – 79:54.
38 min.: Brazdauskio tolimas metimas – 82:54.
39 min.: Du Elvikio baudos metimai, taškais atsako ir Baynesas – 84:56.
39 min.: Babrauskas pelno du taškus ir skirtumas išauga iki 30 – 86:56.
40 min.: Vėlius realizuoja tik vieną baudos metimą, o Baynesas pelno dar du taškus – 88:57.
40 min.: Mineikis pataiko vieną baudos metimą, o Babrauskas sumeta abu – 90:58.