15 9 4-7 0-1 1-2 8 1 1 2 0 12
28 11 3-6 0-2 5-8 4 0 0 0 0 11
69 13-33 9-25 16-23 41 15 6 17 0 71
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

1 min.: Martynas Gecevičius tolimu metimu atidaro „Lietuvos ryto“ taškų sąskaitą – 3:0.
2 min.: Dvitaškiu atsako ir varžovai, Donatas Zavackas prameta iš toli. Kitoje atakoje Aronas Baynesas pataiko iš po krepšio – 2:5.
3 min.: Dar vienas tolimas Gecevičiaus šūvis – 4:8.
4 min.: Abi komandos apsikeičia netaikliomis atakomis.
5 min.: Aikštelėje pasirodo Vidas Ginevičius. Du varžovų taškai – 6:8.
6 min.: Po Donato Zavacko klaidos iš toli pataikė prancūzai, tačiau tuo pačiu atsakė ir Artūras Jomantas – 9:11.
7 min.: Dar vienas Gecevičiaus tritaškis – 9:14.
8 min.: Po vilniečių klaidos varžovai įkrovė kamuolį iš viršaus. Jomantas sumeta abi baudas – 11:16.
9 min.: Dejanas Borovnjakas pataiko tik vieną baudos metimą – 11:17.
10 min.: Steponas Babrauskas kėlinį baigė tolimu metimu – 11:20.

11 min.:
Baynesas baudos metimais skirtumą padidina iki dviženklio pranašumo – 11:22.
12 min.: Du Borovnjako taškai iš po krepšio – 11:24.
13 min.: Abu komandos kurį laiką negali pelnyti taškų.
14 min.: Įspūdingas Bayneso dėjimas – 11:26.
15 min.: Po ilgos pertraukos varžovai pelno taškus, tuo pačiu atsako ir Baynesas – 13:28.
16 min.: Jomantas pelno du taškus, varžovai atsako dvejais tritaškiais iš eilės – 19:30.
17 min.: Dar du varžovų taškai, tačiau tuo pačiu atsako ir Bojanas Popovičius – 21:32.
18 min.: Zavackas pataiko vieną baudos metimą, po gražaus perdavimo Popovičius pataiko tolimą metimą – 21:36.
19 min.: Prancūzai laimi atkarpą 5:1 – 27:37.
20 min.: Vilniečiai pelnė keturis taškus iš eilės, varžovai atsakė dėjimu – 29:41.

21 min.: Po ilgosios pertraukos pirmuosius taškus pelno varžovai, vilniečiai prameta iš vidutinio nuotolio – 31:41.
22 min.: Prancūzai pelnė du taškus ir priartėjo iki vienženklio skirtumo – 33:41.
23 min.: Gecevičius pataikė ketvirtąjį tritaškį, tačiau tuo pačiu atsako ir šeimininkai – 36:44.
24 min.: Du Bjelicos taškai su prancūzo pražanga, Zavackas pataikė iš toli – 36:49.
25 min.: Dar du Bjelicos taškai, taikliais baudos metimais atsako šeimininkai – 39:51.
26 min.: Popovičius smeigia tritaškį – 39:54.
27 min.: Du Bjelicos taškai – 39:56.
28 min.: Tolimas Orleano ekipos metimas – 43:56. Popovičius aikštelę palieka susiėmęs už klubo.
29 min.: Gecevičiaus dvitaškis ir varžovų tritaškis. Borovnjakas pelno du taškus – 46:60.
30 min.: Kėlinys baigėsi taikliu Bjelicos baudos metimu – 46:61.

31 min.: Du pracūzų taškai ir dar viena vilniečių klaida – 48:61.
32 min.: Du varžovų taškai su Bjelicos pražanga – 51:61.
33 min.: Sudėtingas šeimininkų metimas – 53:61.
34 min.: Popovičiaus dvitaškis – 53:63.
35 min.: Nė vienai komandai nepavyksta pelnyti taškų.
36 min.: Du Prancūzo taškai, tuo pačiu atsako Bjelica – 55:65.
37 min.: Varžovai pataiko vieną baudos metimą – 56:65.
38 min.: Skirtumas mažėja iki 7 taškų – 58:65.
39 min.: Varžovai prametė iš toli, tačiau suklydo ir vilniečiai.
40 min.: Svečiai pataikė tik vieną baudą, varžovai pelno du taškus. Bjelica pataikė vieną baudą. Gecevičius taikliomis baudomis padėjo tašką rungtynėse – 62:69.