26 16 1-4 4-7 2-3 3 0 1 1 1 11
10 5 1-2 0-0 3-4 3 0 0 0 0 7
72 13-26 8-22 22-32 24 15 6 20 1 58
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

1min.: Startinis „Lietuvos ryto“ ryto penketas: Baynesas, Zavackas, Popovičius, Gecevičius, Sinica.
1min.: Vilniečiai atkovoja kamuolį.
1 min.: Sinica pataiko tritaškį - 3:0.
1min.: Gecevičiaus tritaškis 6:0.
2 min.: Zavackas pataiko dar vieną tritaškį 9:0.
3 min.: Baynesas praranda kamuolį.
3 min.: Sinica prasižengia pirmą kartą.
3 min.: Svečiai realizuoja tik vieną baudos metimą - 9:1
4 min.: Zavacko dvitaškis taiklus - 11:1.
5 min.: Bertanio reidas po krepšiu sėkmingas, vilniečiai atsako dviem taškais - 13:3.
5 min.: Svečių minutės pertraukėlė.
5 min.: Popovičių keičia Ginevičius.
5 min.: Bjelicos du taškai su pražanga. Serbas nepataiko baudos metimo - 15:3.
6 min.: Abi baudas pataiko Zavackas - 17:3.
6 min.: Latviai prasižengia, o Bjelica šįsyk pataiko abu baudų metimus - 19:3.
7 min.: Bertanis pataiko dvitaškį, Zavackas atsako trimis taškais - 22:5.
7 min.: Svečių tritaškis pasiekia tikslą - 22:8.
8 min.: Sinica perima kamuolį, Borovnjakas išprovokuoja varžovo pražangą.
8 min.: Serbas pataiko tik vieną baudos metimą - 23:8.
9 min.: Ginevičiaus perdavimas netikslus.
9 min.: Borovnjakas kerta varžovui per rankas ir prasižengia pirmą kartą.
10 min.: Latvis realizuoja tik vieną baudos metimą, o Bjelica pelno taškus su varžovo pražanga. Aukštaūgiui nepavyksta pridėti ekstra taško nuo baudų metimo linijos - 25:9.
10 min.: Komandos apsikeičia tritaškiais - 28:11.
10 min.: Borovnjakas prasižengia 3 kartą, netrukus pirmąjį kartą taisykles pažeidžia ir Babrauskas. Ventspilio ekipa realizuoja abu baudų metimus, o kėlinį sėkmingu metimu iš po krepšio užbaigia Borovnjakas - 30:13.

11 min.: Jomantui fiksuojami žingsniai.
12 min.: Greitoje atakoje Babrausko metimą blokuoja Kalve. Zavackas pataiko tritaškį - 33:13.
13 min.: Zavackas prasižengia trečiąjį kartą. Netrukus taisykles antrąjį kartą pažeidžia ir Babrauskas.
13 min.: Tik vienas Blauso baudos metimas pasiekia tikslą - 33:14.
13 min.: Zavackas sėkmingai užbaigia ataką iš po krepšio - 35:14.
13 min.: „Ventspils“ pataiko tritaškį, Bjelica atsako dvitaškiu. Blausas prideda du taškus - 37:19.
14 min.: Jomantui dar kartą fiksuojami žingsniai, netrukus krepšininkas pažeidžia taisykles.
14 min.: Kurtinaitis prašo minutės pertraukėlės.
15 min.: Bjelica pataiko dvitaškį - 39:19.
16 min.: Ginevičius prasižengia antrąjį kartą. Jį keičia Popovičius. Bertanis pataiko tik vieną baudos metimą - 39:20.
16 min.: Popovičius gauna traumą.
16 min.: Vilniečiai pelno 2 taškus, svečiai atsako trimis - 41:25.
16 min.: Baynesas pataiko abi baudas - 43:25.
17 min.: Latvių aukštaūgis realizuoja abi baudas - 43:29.
17 min.: Ginevičius pataiko tritaškį - 46:29.
18 min.: Pettway prasižengia trečiąjį kartą, Babrauskas realizuoja baudų metimus - 48:29.
19 min.: Bertanis pelno 3 taškus - 48:32.
19 min.: Baynesas neklysta nuo baudų metimo linijos - 50:32
19 min.: Tuo tarpu Jurevicus pataiko tik vieną baudą. Baynesas pelno taškus iš po krepšio - 52:33.
20 min.: „Ventspils“ prašo minutės pertraukėlės.
20 min.: Sinica pataiko abi baudas - 54:33.
20 min.: Latviai pelno 2 taškus - 56:33.
20 min.:
Baynesas pakartoja netaiklų Sinicos tritaškį - 56:35.

21 min.: Zavackas pataiko 3 baudas – 59:35.
22 min.: Kalve pelno 3 taškus – 59:38.
23 min.: Latvių legionierius pataiko abi baudas – 59:40.
23 min.: Popovičius grįžta į aikštelę ir pataiko tritaškį 62:40.
24 min.: Sinicos metimas iš trijų taškų zonos pasiekia tikslą, tačiau krepšininkas prasižengia gynyboje - 65:40.
24 min.: Popovičiaus abu baudų metimai taiklūs - 67:40.
24 min.: Ventspilio komanda praranda kamuolį, Popovičius dar kartą sumeta abi baudas - 69:40.a
24 min.: Zavackas kietai sustabdo Bertanį ir užsidirbą 4 pražangą. Latvis realizuoja baudų metimus - 69:42.
25 min.: Jurevicus greitoje atakoje pelno lengvus taškus, tačiau kitoje atakoje Gecevičius realizuoja metimą su pražanga. Gynėjas nepataiko baudos metimo  - 71:44.
26 min.: Bertanis smeigia tritaškį - 71:47.
27 min.: Kitoje atakoje Sinica atsako tuo pačiu - 74:47.
28 min.: Kalve taip pat pasižymi nuo tritaškio linijos - 74:50. Ginevičius gauna traumą, gynėją keičia Popovičius.
28 min.: Bayneso baudų metimai taiklūs, Kalve realizuoja dar vieną tritaškį - 76:53. Zavackas gauna 5 pražangą ir nevaldo emocijų.
28 min.: Borovnjakas pelno lengvus taškus - 78:53.
29 min.: Bertanis pataiko sudėtingą metimą - 78:55.
30 min.: Baynesas prasižengia antrąjį kartą, Kalve baudas meta be klaidų - 78:57.
30 min.: Juvelyrinis Popovičiaus perdavimas pasibaigia 2 australo taškais - 80:57.

31 min.: Šeimininkai praranda kamuolį, latvių bandymas užpulti pasibaigia Popovičiaus pražanga.
32 min.: Strelnieko reidas po krepšiu - 80:59.
33 min.: Ginevičiaus trauma nerimta, krepšininkas grįžta į aikštelę. Sinica pataiko dvitaškį ir čia pat užsidirba 4 pražangą - 82:59.
33 min.: Sinica netrunka prasižengti ir penktąjį kartą. Meiersas pataiko tik vieną baudą 82:60.
34 min.: Vilniečiai pelno du taškus. Kalve atsako tuo pačiu 84:62.
35 min.: Šeimininkai pelno 3 taškus vienos atakos metu - 87:62.
35 min.: Pasižymi ir Buterlevičius - 89:62.
36 min.: Komandos taškų nepelno.
37 min.: Latviai pelno 4 taškus iš eilės - 89:66.
37 min.: Svečiai pataiko abi baudas - 89:68.
38 min.: Baynesas nuo baudų metimo linijos taiklus taiklus tik 1 kartą - 90:68. Australas palieka aikštelę dėl 5 pražangų limito.
39 min.: Ventspilio ekipa realizuoja baudas - 90:70.
39 min.: Gecevičiaus dvitaškis - 92:70.
39 min.: Jomanto du taškai - 94:70.
40 min.: Tik vienas vilniečių baudos metimas taiklus  95:70.
40 min.: Buterlevičius pataiko tik 1 baudos metimą - 96:70.
40 min.: Bertanio 2 taškai - 96:72.