32 15 10 14 3 79 80
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

1 min.: Maciulevičius atidaro „Nevėžio“ taškų sąskaitą.
2 min.: Dvitaškiu atsako Grafas – 2:2.
3 min.: Abi komandos apsikeičia tiksliomis atakomis – 4:4.
3 min.: „Nevėžis“ pelno penkis taškus be atsako – 4:9.
4 min.: Tritaškiu atsako Gailius – 7:9
4 min.: Simonavičius pelno du taškus – 7:11.
5 min.: Alijevas pataiko iš toli – 7:14.
6 min.: Šilinkis pataiko iš vidutinio nuotolio – 7:16.
6 min.: Low reidas po krepšiu ir du taškai – 9:16.
7 min.: Dar vienas Gailiaus tritaškis – 12:16.
7 min.: Kėdainių ekipa klysta, o greitoje atakoje Grafas išprovokuoja Šilinskio pražangą.
8 min.: Grafas sumeta abi baudas – 14:16.
8 min.: Alijevas pataiko iš toli – 14:19.
8 min.: „Šiauliai“ nesurengia tikslios atakos, o kitoje aikštės pusėje Grafas prasižengia.
8 min.: Dimša pataiko abu baudos metimus – 14:21.
9 min.: Low pelno tris taškus – 17:21.
<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:2.0cm 42.5pt 2.0cm 3.0cm; mso-header-margin:1.0cm; mso-footer-margin:1.0cm; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1 10 min.: Gailiaus metimas nesiekia lanko, tačiau „Šiauliai“ atkovoja kamuolį ir Kuzminskas pelno du taškus – 19:21.
10 min.: Paskutinėmis kėlinio sekundėmis Kuzminskas išprovokuoja Dimšos pražangą, tačiau pataiko tik vieną baudą – 20:21.

11 min.: Šarakauskas antrąjį kėlinį pradeda taikliu dvitaškiu nuo lentos bei pirmą kartą išveda „Šiaulius“ į priekį – 22:21.
11 min.: „Šiauliai“ persvara džiaugiasi neilgai. Dimša pelno du taškus – 23:24.
12 min.: „Nevėžis“ klysta, o Šarakauskas deda kamuolį iš viršaus – 26:23.
13 min.: Minutės pertraukėlė.
13 min.: Sudėtingas Simonavičiaus dvitaškis – 26:25.
14 min.: Gvezdauskas iš toli šauna taikliai – 26:28.
14 min.: Šarakauskas prasižengia puldamas.
15 min.: Kėdainių komanda klysta, o Kuzminskas deda iš viršaus – 28:28.
15 min.: Šilinskis pataiko iš po krepšio – 28:30.
15 min.: Žukauskas pataiko iš toli – 31:30.
16 min.: Tritaškiu atsako ir „Nevėžis“ – 31:33.
16 min.: Alijevas pridėjo dar du taškus priversdamas Antaną Sireiką prašyti minutės pertraukėlės – 31:35.
17 min.: Grafas išprovokuoja pražangą ir įmeta abi baudas – 33:35.
17 min.: „Nevėžis“ pelno dar du taškus – 33:37.
18 min.: Du gražūs Gvezdausko taškai greitoje atakoje – 33:39.
19 min.: Grafas mažina Šiaulių deficitą iki keturių taškų – 35:39.
19 min.: Kuzminskas pelno du  taškus – 37:39.
20 min.: Žukauskas laisvas meta nuo tritaškio linijos, tačiau nepataiko.
20 min.: Labai netaiklus Dimšos metimas.
20 min.: „Šiauliams“ paskutinės atakos tiksliai surengti nepavyksta – ilgoji pertrauka – 37–39.

21 min.: Dimša  antrą kėlinį pradeda dviem taikliomis baudomis – 37:41.
22 min.: Gailius pataiko dar kartą iš toli – 40:41.
23 min.: Dimša išprovokuoja Gailiaus pražangą ir pataiko vieną baudą – 40:42.
23 min.: Low pataiko tritaškį ir sugrąžina persvarą „Šiauliams“ – 43:42.
24 min.: Gvezdauskas pataiko tritakšį – 43:45.
24 min.: Dimša pelno dar du taškus – 43:47.
25 min.: Simonavičius pataiko iš toli, o Sireika prašo minutės pertraukėlės – 43:50.
25 min.: Lengvi Grafo taškai iš po krepšio – 45:50.
25 min.: Low nepataiko visiškai laisvas iš po krepšio.
26 min.: Grafas pataiko tritaškį – 48:50.
26 min.: Simonavičius atsako tritaškiu – 48:53.
27 min.: Šarakauskas pelno du taškus – 50:53.
28 min.: Low prideda dvitaškį – 52:53.
28 min.: „Nevėžis“ nesugeba surengti atakos per 24 sekundes.
29 min.: Low pataiko dvitaškį – 54:53.
30 min.: Šilinskis pataiko tritaškį – 54:56.
30 min.: Alijevas išprovokuoja Prekevičiaus pražangą bei sumeta abi baudas – 54:58.

31 min.: Alijevas pelno dar du taškus – 54:60.
31 min.: Gailius pataiko iš toli – 57:60.
32 min.: Abi komandos apsikeičia klaidomis.
33 min.: Du Gailiaus taškai su pražanga. Tačiau bauda skrieja pro šalį – 59:60.
34 min.: Abi komandos apsikeičia blokais.
34 min.: Simonavičius pataiko iš toli – 59:63.
35 min.: Gailius priverčia prasižengti Šilinskį, šis pataiko abi baudas – 61:63.
36 min.: Low pataiko tritaškį bei po ilgos pertraukos išveda „Šiaulius“ į priekį – 64:63.
37 min.: Alijevas prameta, kitoje aikštės pusėje Gailius pelno du taškus bei didina šiauliečių pranašumą – 66:63.
39 min.: Šarakauskas pelno du taškus. „Šiauliai“ tolsta – 68:63.
39 min.: Dimša atsako dvitaškiu – 68:65.
39 min.: Low ir Simonavičius apsikeičia taikliais tritaškiais – 71:68.
<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:2.0cm 42.5pt 2.0cm 3.0cm; mso-header-margin:1.0cm; mso-footer-margin:1.0cm; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> 40 min.: Paskutinę minutę Šarakauskas pradeda taikliu dvitaškiu – 73:68.
40 min.: „Nevėžis“ nepataiko bei prasižengia prieš Low. Amerikietis pataiko vieną baudą – 74:68.
40 min.: Simonavičius sumeta abi baudas – 74:70.
40 min.: Low pataiko vieną baudą – 75:70.
40 min.: Simonavičius pataiko įspūdingo grožio tritaškį – 75:73.
40 min.: Gailius pataiko abi baudas – 77:73.
40 min.: Kėdainių komanda nepataiko.
40 min.: Gailius įmetė vieną baudą, o Gvezdauskas pataikė sudėtingą tritaškį – 78:76.
40 min.: Low įmeta vieną baudą – 79:76.
40 min.: Aidint finalinei rungtynių sirenai „Nevėžio“ krepšininkai prametė iš toli.