34 17 13 23 3 84 98
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

1 min.: Aronas Baynesas atidaro „Lietuvos ryto“ taškų sąskaitą – 0:2.
2 min.: Grubi vilniečių klaidą gynyboje ir du lengvi Žydrūno Urbono taškai – 2:2.
3 min.: „Lietuvos ryto“ krepšininkas pataiko iš toli – 2:5.
3 min.: Žydrūnas Urbonas išprovokuoja varžovo pražangą bei dviem taikliais baudų metimais mažina deficitą – 4:5.
4 min.: Donatas Zavackas pataiko iš toli – 4:8.
4 min.: Dar viena grubi „Lietuvos ryto“ klaida po krepšiu ir lengvi „Juventus“ taškai – 6:8.
6 min.: Žydrūnas Urbonas išprovokuoja Donato Zavacko pražangą, tačiau pataiko tik vieną baudą – 7:8.
7 min.: Arūnas Vasiliauskas pelno tris taškus bei išveda aikštės šeimininkus į priekį – 10:8.
8 min.: Kenanas Bajramovičius nepataiko, tačiau kamuolį po krepšiu atkovojęs Milko Bjelica lygina rezultatą – 10:10.
8 min.: Dar trys „Juventus“ taškai – 13:10.
9 min.: Rimo Kurtinaičio auklėtiniai pelno du taškus – 13:12.
9 min.: Tomas Jasiulionis išprovokuoja „Lietuvos ryto“ žaidėjo pražangą bei pataiko vieną baudą – 14:12.
10 min.: Vilniaus klubas klysta, o Darius Pakamanis greitoje atakoje priverčia prasižengti Simą Buterlevičių. Gynėjas pataiko abi baudas – 16:12.
10 min.: Sostinės komanda dar kartą klysta. Tuo pačiu atsako ir „Juventus“, o Martynas Gecevičius pelno du lengvus taškus greitoje atakoje bei pjauna aikštės šeimininkų persvarą perpus – 16:14.
10 min.: Paskutinė „Juventus“ ataka pirmajame kėlinyje baigiasi netaikliu metimu.

11 min.: Kurioziškas Kenano Bajramovičiaus metimas, kuris pasiekia tikslą – 16:16.
12 min.: Abi komandos apsikeičia rezultatyviomis atakomis – 18:18.
12 min.: Tomas Jasiulionis pelno du taškus su pražanga, tačiau bauda skrieja pro šalį – 20:18.
13 min.: Vilniečiai pataiko iš toli – 20:21.
14 min.: Jonas Elvikis išmaudo „Lietuvos ryto“ gynybą bei pelno du taškus – 22:21.
14 min.: Kenanas Bajramovičius pataiko iš toli ir priverčia prašyti Gintarą Kručkauską minutės pertraukėlės – 22:24.
15 min.: Gražus Tomo Gaidamavičiaus perdavimas ir du Tomo Jasiuliono taškai – 24:24.
15 min.: Gecevičius vėl išveda vilniečius į priekį – 24:26.
15 min.: Arūnas Visiliauskas krauna kamuolį iš viršaus – 26:26.
16 min.: Dar du Jono Elvikio taškai – 28:26.
16 min.: Jonas Valančiūnas pelno du taškus su pražanga – 28:29.
18 min.: „Lietuvos rytas“ klysta, o Darius Pakamanis greitoje atakoje pelno du lengvus taškus – 30:29.
19 min.: Tomas Jasiulionis prasižengia Simui Buterlevičiui metant iš trijų taškų zonos. Šis sumeta visas baudas – 30:32.
20 min.: Arūnas Vasiliauskas pelno du taškus su Martyno Gecevičiaus pražanga – 33:32.
20 min.: Vidas Ginevičius išprovokuoja „Juventus“ žaidėjo pražangą, tačiau abi baudos skrieja pro šalį.
20 min.: Per likusį laiką nei vienai, nė kitai komandai pasižymėti nepavyko.

21 min.: Aronas Baynesas priverčia prasižengti Tomą Gaidamavičių, šis sumeta abi baudas – 33:34.
22 min.: Tomas Jasiulionis pelno du taškus – 35:34.
22 min.: Vidas Ginevičius išprovokuoja varžovo pražangą, tačiau pataik tik vieną baudą – 35:35.
23 min.: Du Tomo Jasiuliono taškai puskabliu – 37:37.
23 min.: Dvitaškiu atsako ir svečiai – 37:37.
23 min.: „Juventus“ klysta, o Martynas Gecevičius baudžia varžovus taikliu tritaškiu – 37:40.
24 min.: Dar vienas taiklus Martyno Gecevičius tritaškis – 37:43.
25 min.: Tomas Gaidamavičius pelno du taškus bei švelnina deficitą – 39:43.
25 min.: Iš toli pataiko ir Vidas Ginevičius – 39:46.
25 min.: Žydrūnas Urbonas pelno du taškus – 41:46.
26 min.: Dar vienas „Lietuvos ryto“ tritaškis – 41:49.
26 min.: Zavackas dviem baudų metimais didina savo komandos pranašumą iki dviženklio – 41:51.
27 min.: Tomas Gaidamavičius išprovokuoja Simo Buterlevičiaus pražangą bei sumeta abi baudas – 43:51.
28 min.: Vilniečiai pelno du taškus – 43:53.
29 min.: Dar du sudėtingi Kenano Bajramovičiaus taškai – 43:55.
29 min.: Tomas Gaidamavičius pelno du taškus su pražanga, tačiau baudos įmesti nesugeba – 45:55.
29 min.: „Lietuvos rytas“ ir vėl taškus renka taikliais baudų metimais – 45:57.
30 min.: Donatas Zavackas smeigia tritaškį – 45:60.
30 min.: Vidas Ginevičius praranda kamuolį, o jį perėmęs Darius Pakamanis deda jį iš viršaus – 47:60.

31 min.: Tomas Jasiulionis mažina savo komandos deficitą – 49:60.
31 min.: Du Donato Zavacko taškai – 49:62.
32 min.: Martynas Gecevičius pataiko iš toli – 49:65.
33 min.: Taikliu metimu atsako ir „Juventus“ – 51:65.
33 min.: Iš toli pataiko ir Steponas Babrauskas – 51:68.
33 min.: Išradingas Vido Ginevičiaus perdavimas bei gražūs Kenano Bajramovičiaus taškai su Tomo Gaidamavičiaus pražanga. Baudos metimas skrieja pro šalį – 51:70.
35 min.: Audrius Mineikis dviem baudų metimais švelnina „Juventus“ deficitą – 53:70.
36 min.: Jonas Valančiūnas pataiko dvitaškį – 53:72.
37 min.: Aronas Baynesas nepataiko iš po krepšio, tačiau pats atkovoja kamuolį bei pelno du taškus su varžovo pražanga, taip priversdamas minutės pertraukėlės prašyti „Juventus“ strategą Gintarą Kručkauską – 53:74.
37 min.: Baynesas pataiko ir baudą bei didina savo komandos persvarą – 53:75.
37 min.: Jonas Elvikis pataiko iš toli – 56:75.
38 min.: Penktasis Elvikio taškas iš eilės – 58:75.
38 min.: Simas Buterlevičius pelno tris taškus – 58:78.
38 min.: Dar du Buterlevičiaus taškai – 58:80.
39 min.: Abi komandos apsikeičia rezultatyviomis atakomis – 60:82.
39 min.: Sostinės komanda pelno dar du taškus – 60:84.
40 min.: Darius Pakamanis pelno du taškus su Simo Buterlevičiaus pražanga – 63:84.