77%
42 11 3 8 2 59 44
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Rungtynių eiga
1 min.: Lietuvos rinktinės taškų sąskaitą atidaro Petronytė – 2:0.
2 min.: Petronytė pataiko abi baudas – 4:2.
2 min.: Čekės pataiko iš toli ir išsiveržia į priekį – 4:5.
3 min.: Petronytė pelno dar du taškus – 6:5.
4 min.: Taškus pelno ir Šulčiūtė – 8:5.
4 min.: Bimbaitė smeigia tritaškį, tačiau čekės atsako dvitaškiu – 11:9.
5 min.: Čekės pataiko iš toli ir išsiveržia į priekį – 11:12.
6 min.: Abromaitė atsako dvitaškiu – 13:12.
7 min.: Valentienė smeigia tritaškį – 16:12.
7 min.: Linkevičienė pataiko abi baudas – 18:14.
8 min.: Sipavičiūtė pataiko dvitaškį ir lietuvės įgija didžiausią persvarą rungtynėse – 20:14.
9 min.: Bimbaitė prasiveržusi po krepšiu pelno dar du taškus – 22:14.
10 min.: Kėlinį abi ekipos baigė netaikliais metimais.
Po pirmojo kėlinio Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidžia 6 taškus surinkusi Gintarė Petronytė. Aušra Bimbaitė pridėjo 5, Rima Valentienė – 3 taškus.
11 min.: Bimbaitė smeigia dar vieną tritaškį ir didina persvarą iki devynių – 25:16.
13 min.: Kamuolį po krepšiu sugriebusi Linkevičienė pelno dar du taškus – 27:16.
13 min.: Sipavičiūtė pataiko baudas – 29:20.
14 min.: Petronytė pataiko abi baudas – 31:22.
16 min.: Linkevičienė pataiko abi baudas – 33:22.
17 min.: Komandos keičiasi netaikliais metimais, rezultatas išlieka toks pat – 33:25.
19 min.: Čekės priartėjo iki šešių, tačiau tritaškį pataikiusi Solopova sugrąžino lietuvėms saugų pranašumą – 36:27.
19 min.: Čekės pataiko baudas ir priartėja iki 4 – 36:32.
20 min.: Čekės likus žaisti pusei minutės tritaškiu sumažina deficitą iki minimumo, o lietuvės nespėja atakuoti krepšio per atakai skirtą laiką – 36:35.
Po dviejų kėlinių Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidžia po 8 taškus surinkusios Petronytė ir Bimbaitė. Sandra Linkevičienė pridėjo 6, Vaida Sipavičiūtė – 4 taškus.
21 min.: Čekijos rinktinė po ilgos pertraukos išsiveržia į priekį – 36:37.
21 min.: Abromaitė baudos metimu lygina rezultatą – 37:37.
23 min.: Dvi atakas paeiliui rezultatyviai baigusios čekės įgijo 4 taškų pranašumą ir priverčia Paulauską prašyti minutės pertraukėlės – 37:41.
25 min.: Nesėkmingų atakų seriją nutraukia Linkevičienė – 39:45.
27 min.: Sipavičiūtė pelno dar du taškus ir mažina deficitą iki keturių – 41:45.
29 min.: Bimbaitė pataiko dvitaškį – 43:46.
29 min.: Čekės pataiko dvitaškį su bauda – 43:49.
30 min.: Bimbaitė pataiko tik vieną baudą ir apsigina nuo varžovių atakos – 44:49.
Po trijų kėlinių Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidžia 11 taškų pelniusi Bimbaitė. Petronytė ir Linkevičienė pridėjo po 8, Sipavičiūtė – 6 taškus.
31 min.: Čekės ketvirtąjį kėlinį pradeda tritaškiu ir didina pranašumą iki rekordinio – 44:52.
31 min.: Bimbaitė švelnina skirtumą – 46:52.
33 min.: Valentienė pagaliau pataiko iš toli – 49:52.
34 min.: Petronytė mažina deficitą iki minimumo – 51:52. Lietuvės spurtuoja 7:0 ir priverčia čekes rinktis pasitarimui.
35 min.: Solopova tritaškiu išveda lietuvaites į priekį – 54:52.
37 min.: Lietuvės klysta, tačiau taškų nepelno ir čekės – 54:56.
38 min.: Čekės pelno taškus baudos aikštelėje ir didina pranašumą iki 4 – 54:58.
38 min.: Čekės pastarąsias kelias minutes puikiai ginasi, tačiau galiausiai Petronytę stabdo pražangomis, ji pataiko tik kartą – 55:58.
39 min.: Paugaitė pataiko vieną baudą – 56:58.
39 min.: Linkevičienė pataiko vieną baudą, bet lietuvės atkovoja kamuolį ir po netaiklaus metimo išsaugo jį savo rankose – 57:58.
40 min.: Čekės pataiko iš toli ir likus 34 sekundėms pirmauja 4 taškų skirtumu – 57:61.
40 min.: Bimbaitė pataiko dvi baudas ir iškart prasižengia – 59:61. Lieka 21,6 sek.
40 min.: Čekės pataikė baudas, o lietuvės per paskutinę ataką triskart prametė iš toli ir pralaimėjo – 59:63.