39 13 7 14 5 66 64
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Foto galerija
Rungtynių eiga
1 min.: Bimbaitė atidaro Lietuvos rinktinės taškų sąskaitą – 2:0.
1 min.: Šulčiūtė pataiko iš po krepšio – 4:0.
3 min.: Šulčiūtė prameta iš po krepšio, tačiau klysta ir prancūzės.
4 min.: Po krepšiu prasiveržusi Linkevičienė didina pranašumą, tačiau prancūzės atsako tritaškiu – 6:5.
5 min.: Prancūzės greitoje atakoje prameta iš po krepšio.
6 min.: Lietuvaitėms jau kurį laiką nesika pelnyti taškų, tačiau atakų nebaigia ir varžovės.
6 min.: Petronytė antru bandymu pelno taškus iš po krepšio ir prideda baudos metimą – 9:5.
7 min.: Koją dėl kamuolio kovojusiai Linkevičienei pakišusi prancūzė baudžiama nesportine pražanga. Pirmoji bauda išsisuka iš lanko, antroji – taikli – 10:5.
8 min.: Prancūzės dvitaškiu švelnina rezultatą, tačiau Bimbaitė atsako tritaškiu – 13:7.
9 min.: Du kartus atakas iš po krepšio baigusios varžovės priartėjo iki dviejų – 13:11.
10 min.: Lietuvės nespėja atakuoti per atakai skirtą laiką, o prancūzės per 6,2 sėkmingos atakos nesurengia.
Po pirmojo kėlinio Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidžia 5 taškus surinkusi Aušra Bimbaitė. Gintarė Petronytė ir Sandra Linkevičienė pelnė po 3 taškus.
11 min.: Šulčiūtė pataiko iš toli, tačiau prancūzės surengia dvi rezultatyvias atakas – 16:15.
12 min.: Linkevičienė pataiko baudas – 18:15.
13 min.: Sipavičiūtė pelno taškus iš po krepšio, o Solopova smeigia tritaškį ir didina pranašumą iki šešių – 23:17.
15 min.: Lietuvės per keturias minutes prasižengė penkis sykius, tačiau Gruda prametė abi baudas.
16 min.: Valentienė pataiko iš toli, tačiau prancūzės atsako dvitaškiu – 26:22.
16 min.: Prancūzės pataiko tritaškį ir priartėja iki minimumo – 26:25.
17 min.: Linkevičienė vagia kamuolį ir greitos atakos metu pelno du taškus – 28:25.
18 min.: Sauliūtė gražiai sužaidė su du taškus pelniusia Abromaite, o lietuvės apsigina – 30:27.
19 min.: Prancūzės prameta abi baudas, tačiau Linkevičienė puldama slysteli ir praranda kamuolį.
19 min.: Abromaitė pataiko dvitaškį, tačiau prancūzės atsako taikliomis baudomis – 32:31.
20 min.: Prancūzės po Celine Dumerc baudų pirmą kartą išsiveržia į priekį 33:32, tačiau Sipavičiūtė atsako taikliu metimu ir sugrąžina persvarą Lietuvos rinktinei – 34:33.
20 min.: Rengdamos paskutinę ataką prancūzės prasižengė puldamos, tačiau lietuvaitėms per 7,4 sekundės surengti rezultatyvios atakos nepavyko – varžovės protingai prasižengė.
Po dviejų kėlinių Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidžia 7 taškus pelniusi Linkevičienė. Bimbaitė ir Eglė Šulčiūtė surinko po 5, Vaida Sipavičiūtė ir Agnė Abromaitė įmetė po 4 taškus.
21 min.: Prancūzės trečiąjį ketvirtį pradeda dvitaškiu su ketvirtaja Valentienės pražanga – 34:36.
21 min.: Lietuvaitėms nepavyksta surengti atakos per 24 sek.
23 min.: Lietuvos rinktinė klysta, o prancūzės greitą ataką baigia taškais iš po krepšio – 34:38.
23 min.: Šulčiūtė dvitaškiu švelnina skirtumą – 36:38.
24 min.: Abromaitė pataiso netaiklų savo metimą ir lygina rezultatą, o prancūzės atsako klaida – 38:38.
26 min.: Prancūzės lengvu prasiveržimu didina skirtumą iki keturių – 38:42.
27 min.: Linkevičienės tolimą metimą išspjauna lankas, o prancūzės pelno taškus iš po krepšio su pražanga – 38:45.
28 min.: Prancūzės didina pranašumą iki devynių, tačiau lietuvės nepasiduoda – dvitaškiu atsako Abromaitė – 40:47.
28 min.: Solopova baudų metimais mažina skirtumą iki penkių – 42:47.
29 min.: Prancūzės vėl pelno du taškus iš baudos aikštelės – 42:49.
30 min.: Varžovės kėlinį baigia dviem sėkmingomis atakomis ir prieš lemiamą ketvirtį pirmauja rekordiniu 11 taškų skirtumu – 42:53.
Po trijų kėlinių Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidžia 8 taškus pelniusi Abromaitė ir po 7 surinkusios Linkevičienė bei Šulčiūtė.

31 min.: Linkevičienė prasižengia ketvirtą kartą, prancūzės pataiko tik kartą – 42:54.
31 min.: Bimbaitė mažina deficitą iki dešimties – 44:54.
32 min.: Lietuvaitės byra – Linkevičienė prasižengia penktąjį kartą.
34 min.: Šulčiūtė pataiko iš toli – 47:54.
34 min.: Bimbaitė reidu po krepšiu mažina varžovių pranašumą iki šešių – 49:55.
35 min.: Prancūzės rezultatyviai surengia dvi atakas paeiliui ir susigrąžina dviženklį pranašumą – 49:59.
36 min.: Sauliūtė pataiko dvitaškį – 51:59.
36 min.: Petronytė pelno taškus iš po krepšio – 53:59.
37 min.: Abromaitė nepataiko paskutinėmis atakos sekundėmis, o prancūzės atsako taškais – 53:61.
38 min.: Solopova smeigia tritaškį, tačiau Dumerc atsako dviem taškais – 56:63.
39 min.: Petronytė dvitaškiu artina Lietuvos rinktinę iki penkių – 58:63.
39 min.: Petronytės metimas iššoka iš lanko.

40 min.: Bimbaitės tritaškis skrieja pro šalį, prancūzės pataiko baudas – 58:65. Lieka 24,9 sek.
40 min.: Gruda pataiko baudą – 58:66.