13 3 0-0 1-1 0-0 4 0 0 0 0 4
26 21 7-10 1-4 4-4 4 0 5 2 0 18
73 25-52 3-12 14-19 38 10 11 10 3 67
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

1 min.: Rungtynes pradeda Javtokas, Kaukėnas, Kalnietis, Jasaitis ir Songaila.

1 min.: Kaukėnas žaibiškai persivaro aikštę ir greitą ataką baigia taškais – 2:0.
2 min.: Songaila prideda dvitaškį – 4:2.
2 min.: Noah pelno taškus su pražanga – 4:5.
3 min.: Javtokas kabliu išveda rinktinę į priekį – 6:5.
5 min.: Batumas didina prancūzų pranašumą iki trijų – 6:9.
6 min.: Songaila atsako dvitaškiu – 8:9.
6 min.: Pirmieji Parkerio taškai – 8:11.
6 min.: Pietrusas didiną lietuvių deficitą – 8:13.
7 min.: Jasaitis pelno taškus – 10:13.
7 min.: Prancūzai per 24 sekundes nesugebėjo atakuoti krepšio, bet nepasižymėjo ir Lietuvos rinktinė.
8 min.: Pocius smeigia tritaškį – 13:15.
9 min.: Jankūnas pataiko vieną baudą, o Valančiūnas pataiso antrą metimą ir išveda lietuvius į priekį – 16:15.
10 min.: Komandos keičiasi netaikliomis atakomis, prancūzai pirmauja 18:16.
Po pirmojo kėlinio Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidžia 4 taškus surinkęs Darius Songaila ir 3 įmetęs Martynas Pocius.
11 min.: Prancūzai nesėkmingai rengia dvi atakas iš eilės, lietuviai apsigina – 16:18.
12 min.: Lietuvos krepšininkai klysta jau 8 kartą ir stabdo prancūzus pražanga.
13 min.: Delininkaičio tritaškis išsisuka iš lanko, lietuviai apsigina.
14 min.: Devintoji klaida ir Kemzūros minutės pertraukėlė.
14 min.: Kalnietis baudų metimais švelnina skirtumą – 18:22.
14 min.: Jankūnas prasibrauna krepšio link ir pelno du taškus – 20:22.
15 min.: Prancūzai atsako taikliu metimu, o kitoje atakoje teisėjai susiginčija, prasižengė prancūzai puldami ar ne. Visgi kamuolys atitenka lietuviams.
16 min.: Jankūno mestas kamuolys vėl išrieda iš lanko, o prancūzai pelno taškus – 20:26.
16 min.: Songaila baudos metimu mažina skirtumą – 21:26.
16 min.: Lietuviai apsigina, tačiau greitai puldami klysta jau dešimtą kartą.
17 min.: Parkeris pelno šeštąjį tašką, Batumas prideda dar du ir Kemzūra kviečia komandą pasitarimui – 21:30.
17 min.: Songaila pataiko iš po krepšio – 23:30.
18 min.: Songaila greitoje atakoje pelno dar du taškus – 25:30.
18 min.: Noah pataiko abi baudas – 25:32.
19 min.: Prancūzai klysta, tačiau iš toli nepataiko ir Songaila.
19 min.: Javtokas greitoje atakoje deda iš viršaus, o prancūzai renkasi pasitarimui – 27:32.
20 min.: Parkeris pelno taškus, o Pocius nepataiko dvitaškio – 27:34.
20 min.: Jasikevičius prameta antrąją baudą čempionate ir lietuviai kėlinį baigia atsilikdami šešiais taškais – 28:34.
Po dviejų kėlinių Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidžia 9 taškus surinkęs Songaila. Robertas Javtokas pridėjo 4, Pocius ir Paulius Jankūnas pridėjo po 3.
21 min.: Prancūzai antrąjį kėlinį pradeda klysdami, iš po krepšio laisvas nepataiko ir Javtokas.
22 min.: Jasaitis į Parkerio dvitaškį atsako tolimu metimu – 31:36.
22 min.: Parkeris įsimėto – 31:38.
22 min.: Jankūnas pataiko vieną baudą – 32:38.
23 min.: Jasaitis greitoje atakoje pelno taškus, bet Batumas atsako tritaškiu – 34:41.
24 min.: Kaukėnas smeigia tritaškį – 37:41.
25 min.: Javtokas pataiko iš po krepšio ir verčia prancūzus prašyti minutės pertraukėlės – 39:41.
26 min.: Lietuviai apsigina, tačiau bandydamas dėti iš viršaus Valančiūnas prasižengia puolime.
27 min.: Valančiūnas nepagauna Jasikevičiaus perdavimo po krepšiu.
28 min.: Jasaitis tritaškiu išveda lietuvius į priekį – 42:41.
29 min.: Valančiūnas išrašo prancūzams bloką, tačiau sėkmingai užpulti lietuviams nepavyksta.
29 min.: Valančiūnas baudų metimais didina pranašumą iki trijų – 44:41.
30 min.: Traore pelno du taškus, tačiau dvitaškiu atsako ir Valančiūnas – 46:43.
Po trijų kėlinių Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidžia 10 taškų surinkęs Simas Jasaitis. Songaila pridėjo 9, Jonas Valančiūnas ir Javtokas – po 6 taškus.
31 min.: Lavrinovičius didina persvarą iki penkių – 48:43.
32 min.: Jasikevičius klysta, De Colo greitoje atakoje mažina skirtumą – 48:45.
32 min.: Diaw mažina prancūzų deficitą iki minimumo – 48:47.
33 min.: Valančiūnas dar kartą drasko prancūzų gynybą – 50:47.
33 min.: Prancūzai dvi atakas paeiliui baigia rezultatyviai ir susigrąžina pranašumą – 50:52.
34 min.: Jasikevičius pataiko dvitaškį – 52:52.
35 min.: Kalnietis atsako į prancūzų dvitaškį ir lygina rezultatą – 54:54.
35 min.: De Colo pataiko baudas – 54:56.
36 min.: Pociaus tritaškis neliečia lanko, prancūzai atsako taškais ir Kemzūra kviečia auklėtinius pasitarimui – 54:58.
37 min.: Jasaitis nepataiko iš toli, o prancūzai pelno taškus – 54:60.
37 min.: Jasikevičius klysta, o prancūzai greitoje atakoje didina persvarą iki 8.
38 min.: Pocius smeigia tritaškį – 57:62.
38 min.: Diaw prameta abi baudas, tačiau pasižymėti baudos aikštelėje lietuviams nepavyko.
39 min.: Parkeris pelno taškus, o Jasaičio tritaškis tikslo nepasiekia – 57:64.
39 min.: Parkeris prameta baudas, o kamuolį atkovojęs Noah krauna jį iš viršaus – 57:66.
39 min.: Valančiūnas pataiko dvitaškį, o kamuolį perėmęs Jasaitis suteikia progą Jasikevičiui pelnyti tritaškį – 62:66.
39 min.: Lieka pusantros minutės, prancūzai prašo minutinės.
39 min.: Diaw pataiko abi baudas – 62:68.
40 min.: Pocius ir Jasaitis laisvi nepataiko iš toli, o Parkeris greitoje atakoje sugrąžina prancūzams 8 taškų persvarą – 62:70.
40 min.: Valančiūnas pelno dvitaškį, o Parkeris pataiko tik vieną baudą – 64:71.