33 22 4 11 1 100 109
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

2:4, 1 min. Chandleris atidaro taškų sąskaitą, tačiau netrukus Navarro pataiko tritaškį su Bryanto pražanga.

8:6, 2 min. Durantas smeigia tritaškį, Gasolis atsako dvitaškiu. Kitoje atakoje amerikiečiai du kartus iš eilės atkovoja kamuolius puolime ir Durantas pelno du taškus su pražanga.

12:12, 5 min. Navarro pataiko trečią tritaškį ir išveda ispanus į priekį (12:8), tačiau amerikiečiai greitai skirtumą panaikina.

18:14 5 min. Amerikiečiai įsimėto iš toli – po tritaškį pataiko Bryantas ir Anthony.

25:16, 7 min. Durantas realizuoja baudas, Anthony prideda 5 taškus iš eilės ir amerikiečiai įgyja didžiausią persvarą rungtynėse.

28:20, 8 min. Gasolio ir Navarro baudos mažina atsilikimą (25:20), tačiau Williamsas smeigia šeštą amerikiečių tritaškį rungtynėse.

30:21, 9 min. Amerikiečių atakos toliau nesustabdomos – Love'as deda iš viršaus ir amerikiečiai per 8 minutes ir 13 sekundžių yra pelnę 30 taškų.

35:25, 10 min. Duranto tritaškis pirmą kartą rungtynėse amerikiečiams suteikia 10 taškų persvarą.

JAV rinktinė: Kevinas Durantas 12, Carmelo Anthony 8.

Ispanijos rinktinė: Juanas Carlosas Navarro 14, Pau Gasolis 6.

35:30, 11 min. Fernandezo tritaškis kerpa skirtumą iki 5 taškų.

35:34, 12 min. Pau Gasolis pelno du taškus, Rodriguezas pataiko baudas ir ispanai spurtuoja 9:0.

37:39, 13 min. Rodriguezo tolimas metimas išveda ispanus į priekį.

43:44, 14 min. Amerikiečiai renka taškus baudomis, ispanus į priekį išveda Marcas Gasolis.

46:44, 14 min. Durantas pelno du taškus su pražanga ir amerikiečiai vėl priekyje.

50:49, 16 min. Ant suolo su keturiomis pražangomis sėda Marcas Gasolis, o Love'as sumeta keturias baudas iš eilės (50:44). Amerikiečių spurtą sustabdo Navarro tritaškis, netrukus Fernandezas sumeta baudas.

58:51, 19 min. Deronas Williamsas tritaškiu didina persvarą po to, kai Navarro greitoje atakoje buvo sumažinęs atsilikimą iki 5 taškų.

59:58, 20 min. Fernandezas baudų metimais mažina atsilikimą iki taško ir ispanai po minutės pertraukėlės dar turės kamuolį savo rankose. Iki ketvirčio pabaigos lieka 3,1 sek. Po pertraukėlės ispanų ataka įstringa ir baigiasi antrasis kėlinys.

JAV rinktinė: Kevinas Durantas 17, Kevinas Love'as 9.

Ispanijos rinktinė: Juanas Carlosas Navarro 19, Rudy Fernandezas 12.

64:65, 22 min. Chrisas Paulas antrą rungtynių pusę pradeda tritaškiu, o Durantas sumeta baudas. Tačiau kitoje aikštės pusėje Gasolis pelno 7 taškus paeiliui ir po jo dėjimo ispanai pirmauja.

66:67, 24 min. Po dar dviejų Pau Gasolio taškų ispanai pirmauja 67:64, tačiau Jamesas dvitaškiu mažina atsilikimą.

70:71, 25 min. Uraganiška amerikiečių ataka ir Jameso dėjimas išveda amerikiečius į priekį, tačiau Pau Gasolis toliau nesulaikomas – du taškai su pražanga.

73:71, 26 min. Bryantas tritaškiu grąžina persvarą amerikiečiams.

77:72, 27 min. Durantas pataiko iš vidutinio nuotolio, Bryantas sumeta baudas ir amerikiečių persvara didėja iki 5 taškų.

80:80, 28 min. Pau Gasolis pelno penkioliktą tašką vien per trečią kėlinį, o Ibaka lygina rezultatą.

83:80, 29 min. Durantas tritaškiu grąžina persvarą amerikiečiams.

83:82, 30 min. Ibaka baudos mažina atsilikimą iki taško.

JAV rinktinė: Kevinas Durantas 27, Kobe Bryantas 13, LeBronas Jamesas 12.

Ispanijos rinktinė: Pau Gasolis 23, Juanas Carlosas Navarro 19, Rudy Fernandezas ir Serge'as Ibaka po 12.

90:84, 32 min. Jamesas ir Llullas apsikeičia taikliais metimais iš po krepšio, Paulas smeigia tritaškį, paskui prideda du taškus.

93:86, 34 min. Po ilgo laiko į aikštę įėjęs Marcas Gasolis pataiko iš vidutinio nuotolio, tačiau netrukus tritaškiu atsako Durantas.

95:86, 34 min. Dvi iš trijų baudų pataiko Bryantas.

97:91, 37 min. Bryanto dvitaškis didina skirtumą iki dešimties taškų (97:87), tačiau keturi iš eilės ispanų taškai neleidžia tęsti spurto.

99:93, 38 min. Galingas Jameso dėjimas, tačiau tuo pačiu netrukus atsako M.Gasolis.

102:93, 38 min. Jamesas smeigia tritaškį, o kitoje atakoje P.Gasolis gauna pražangą statydamas užtvarą.

104:93, 40 min. Chrisas Paulas paskutinę atakos sekundę pelno du taškus ir amerikiečių pergalė – ranka pasiekiama.

105:95, 40 min. Likus 37 sekundėms abi komandos išima iš žaidimo pagrindinius krepšininkus.

105:98, 40 min. Marcas Gasolis pataiko dvitaškį su pražanga ir pataiko baudą.

107:100, 40 min. Hardenas pataiko tik vieną baudą, o M.Gasolis atsako greitu dvitaškiu. Hardenas po to pataiko tik vieną baudą, tačiau ispanams nebelieka laiko.