10:57 4 2-2 0-1 0-0 2 1 3 2 0 6
17:59 2 1-2 0-1 0-0 6 1 0 1 0 5
76 18-45 10-28 10-12 44 15 10 18 1 63
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

5:5, 3 min.: Abi komandos nepataiko iš patogių padėčių, ko pasekoje rezultatas yra lygus. Paulius Ivanauskas jau turi dvi asmenines pražangas.
9:9, 6 min.: Vilniečiai turėdami ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį, didina mačo tempą. Visgi Maskoliūno auklėtiniams nutolti nepavyksta.
11:11, 8 min.: „Lietuvos ryto“ krepšininkai pasinaudodami antraisiais šansais renka taškus. Renaldas Seibutis nubaustas technine pražanga, o prieniškiai išsiveržia į priekį.
24:16, 10 min.: Galingai kėlinio pabaigą sužaidę šeimininkai susikrovė apčiuopiamą persvarą.

„Prienai“: Artūras Valeika ir Gintaras Kadžiulis po 7.

„Lietuvos rytas“: Simas Buterlevičius 5, Nemanja Nedovičius 3.

31:17, 13 min.: „Prienų“ krepšininkai ir toliau maudo visiškai sutrikusius Lietuvos vicečempionus. Vilniečiai bando viską spręsti individualiai, o šeimininkai puikiai ginasi.
35:21, 15 min.: Janis Blumas baudžiamas technine pražanga, o Gediminas Orelikas užtikrintai sumeta baudas. Darius Maskoliūnas prašo minutės pertraukėlės, po kurios kamuolį toliau turės prieniškiai.
42:26, 17 min.: Vos 3 kartus suklydę prieniškiai ir toliau didina persvarą prieš sezoną Eurolygoje baigusius vilniečius. Dar viena Maskoliūno minutės pertraukėlė.
49:35, 20 min.: Nors „Lietuvos rytas“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimi 23:15, tai jų negelbėja, nes šeimininkai suklydo viso labo 4 kartus. Sostinės atstovai kamuolį prarado 10 sykių.

„Prienai“: Gintaras Kadžiulis 14, Gediminas Orelikas ir Arminas Urbutis po 9.

„Lietuvos rytas“: Janis Blumas 10, Simas Buterlevičius 5.

51:41, 23 min.: Pasinaudoję Virginijaus Šeškaus technine pražanga vilniečiai bando čiupti šeimininkus už gerklės.
54:47, 27 min.: „Lietuvos ryto“ krepšininkai naudoja aktyvų spaudimą, o tai duoda vaisių. Keletą kartų perėmus kamuolį ir surengus greitas atakas, svečiai sumažino skirtumą iki 7 taškų.
58:57, 30 min.: Net 9:22 trečiąjį kėlinį pralaimėję šeimininkai prarado visą turėtą pranašumą. Ilgą laiką tylėjęs Renaldas Seibutis dabar yra rezultatyviausias vilniečių gretose (14 tšk.).

„Prienai“: Gintaras Kadžiulis 17, Gediminas Orelikas 11, Arminas Urbutis 9.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 14, Janis Blumas ir Simas Buterlevičius po 10.

62:65, 33 min.: Lemiamajame ketvirtyje vilniečiai galutinai perėmė iniciatyvą į savo rankas. „Prienus“ į priekį tempia tik Gedimino Oreliko taiklūs baudos metimai.
66:67, 36 min.: Po Stepono Babrausko nesportinės pražangos šeimininkams atgyja viltys. Skirtumas vėl tapo minimalus.