1 2 3 4 5
Žalgiris 23 14 22 15 6
Zenit 22 22 18 12 2
2012-10-14 16:00 / „Žalgirio“ arena (15 400 vietų), Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

„Žalgirio“ starto penketas: Dardenas, Lafayette'as, Kaukėnas, Jankūnas, Foote'as. Ant suolo sėdi, tačiau rungtynėms dar neregistruojamas komandos naujokas Ibrahimas Jaaberas.

5:3, 2 min. Valievas atidaro rungtynes tritaškiu, tačiau netrukus Foote'o dvitaškis ir Lafayette'o tritaškis išveda „Žalgirį“ į priekį.

7:7, 4 min. Foote'as pelno dar du taškus, tačiau rusai atsako dviem sėkmingomis atakomis ir įpusėjant pirmam kėliniui rezultatas lygus.

8:12, 5 min. Karasiovo dvitaškis ir Naimy tritaškis „Triumf“ komandai padeda įgyti didžiausią persvarą rungtynėse.

11:15, 6 min. Žalgiriečiai taškus renka baudomis – tris sumeta Kaukėnas, vieną Jankūnas. Kiek savanaudiškai mačo pradžioje žaidusį Lafayette'ą keičią Juškevičius, tačiau šis netrukus stebi, kaip jo dengiamas McKee smeigia tritaškį.

15:15, 8 min. Keturi iš eilės Kšištofo taškai. Iš pradžių – pusiau kabliu, o po to – greitoje atakoje.

17:20, 8 min. Dardeno dvitaškis lygina rezultatą, tačiau Kuzakinas smeigia tolimą metimą ir rusai vėl priekyje.

21:22, 10 min. Dardenas pelno dar du taškus, Juškevičius prideda vieną taiklią baudą, o kamuolį puolime atkovojęs Kšištofas išprovokuoja pražangą ir taip pat pataiko tik vieną baudą.

23:22, 10 min. Delašas pademonstruoja puikų aikštės matymą. Nors iš pradžių jo puikaus perdavimo nesugavo Kšištofas, tačiau kitoje aikštės pusėje kroatas vos atkovojęs kamuolį pastebėjo į priekį skubantį Kuzminską ir šis kartu su Kšištofu liko vieni po krepšiu. Kšištofas ataką pabaigia dėjimu ir rusai prašo minutės pertraukėlės.

„Žalgiris“: Kšištofas Lavrinovičius 7, Tremmellas Dardenas 4.

„Triumf“: Tywainas McKee 7.

28:27, 12 min. Kšištofas greitoje atakoje pelno du taškus, rusai atsako keturiais, tačiau Kšištofas toliau nesulaikomas – jis pataiko tritaškį.

28:29, 14 min. Kuzminskas iš pradžių gauna bloką, po to tris kartus kartoja metimą iš po krepšio, tačiau visi metimai tikslo nepasiekia. Kitoje aikštės pusėje Popovičius užsidirba nesportinę pražangą ir Naimy sumetas baudas.

31:31, 15 min. Lafayette'as nutraukia „Žalgirio“ taškų badą pataikydamas tritaškį, tačiau Landry atsako dvitaškiu.

31:35, 17 min. Žalgiriečiams stringant puolime, rusai pelno keturis taškus paeiliui.

31:40, 18 min. Karasiovas smeigia tritaškį, o greitą ataką dėjimu pabaigęs Lazarevas priverčia Joaną Plazą prašyti minutės pertraukėlės.

33:42, 19 min. Kaukėnas individualiais veiksmais suklaidina varžovą ir pelno taškus iš po krepšio, tačiau rusai atsako dėjimu greitoje atakoje.

37:44, 20 min. Delašas su kėlinio sirena pataiso Popovičiaus metimą, tačiau „Žalgirį“ antrą kėlinį pralaimi 14:22.

„Žalgiris“: Kšištofas Lavrinovičius 12, Rimantas Kaukėnas 7, Oliveris Lafayette'as 6.

„Triumf“: Yuvalis Naimy 8, Tywainas McKee, Sergejus Karasiovas ir Jevgenijus Valijevas po 7.

42:47, 22 min. Kšištofas kėlinį pradeda dvitaškiu, netrukus tolimą metimą prideda Lafayette'as. Tačiau tritaškiu atsako ir Naimy.

45:47, 23 min. Kšištofas toliau nesulaikomas – smeigia tritaškį ir pelno savo septynioliktą tašką.

49:49, 25 min. Popovičius dvitaškiu lygina rezultatą, o Jankūnas išveda į priekį (49:47).

54:54, 27 min. Kšištofo tritaškis ir Dardeno dvitaškis palieka lygybę.

56:60, 28 min. Naimy pataiko iš toli, o po nesėkmingos „Žalgirio“ atakos vieną baudą realizuoja Mitchellas.

59:60, 30 min. Dardenas išprovokuoja nesportinę varžovo pražangą ir sumeta baudas. Netrukus Foote'as realizuoja vieną baudą.

59:62, 30 min. Naimy kėlinį pabaigia dvitaškiu.

„Žalgiris“: Kšištofas Lavrinovičius 20, Tremmellas Dardenas 10, Oliverias Lafayette'as 9.

„Triumf“: Yuvalis Naimy 19, Kyle'as Landry 8.

63:65, 31 min. Naimy kėlinį pradeda tritaškiu, Juškevičius atsako reidu po krepšiu ir taikliu metimu, o Dardenas netrukus sumeta baudas.

65:67, 32 min. Dardenas sudrasko varžovų gynybą ir dėjimu užbaigia ataką.

67:67, 35 min. Lafayette'as lygina rezultatą, prasiveržęs po krepšiu ir pelnydamas du taškus.

72:70, 36 min. Kuzminskas dėjimu persveria rezultatą, Lafayette'as netrukus pataiko tritaškį, tačiau tuo pačiu atsako ir varžovai.

74:72, 38 min. Naimy dvitaškis mažina skirtumą.

74:74, 40 min. Kuzyakinas likus žaisti 75 sekundes tolimu dvitaškiu išlygino rezultatą, o rusai per paskutinę minutę net keturis kartus nepasinaudojo galimybe rezultatą persverti ir komandos žais pratęsimą.

„Žalgiris“: Kšištofas Lavrionovičius 20, Tremmellas Dardenas ir Oliveris Lafayette'as po 14.

„Triumf“: Yuvalis Naimy 27, Jevgenijus Valijevas 9.

76:76, 41 min. McKee kėlinį pradeda dvitaškiu, Dardenas atsako dviem taikliomis baudomis.

78:76, 42 min. Lafayette'as sumeta abi baudas.

79:76, 44 min. Delašas pataiko vieną baudą iš dviejų.

Lieka 50,3 sek. Delašas užsidirba pražangą puolime ir rusai po minutės pertraukėlės surengs ataką.

80:76, 45 min. Kšištofas perima kamuolį puolime. Nors Dardenas nepataiko iš vidutinio nuotolio, Delašas sugriebia kamuolį ir išprovokuoja pražangą. Likus žaisti 11 sekundžių jis pataiko vieną baudą iš dviejų. Rusai po to prameta du tritaškius ir aidi finalinė sirena.