12:06 0 0-1 0-0 0-0 0 1 0 1 0 -2
4:41 2 1-1 0-1 0-0 1 0 0 0 0 0
77 21-37 8-23 11-13 34 10 4 9 1 79
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

2:2, 2 min.: Pirmuosius mačo taškus pelno Rimantas Kaukėnas, tačiau netrukus rezultatyvia ataka atsako ir Nemanja Bjelica.

10:4, 3 min.: Audringų žiūrovų palaikoma „Caja Laboral“ ekipa pelno 8 taškus be atsako ir pasiunčia Lietuvos čempionus į pirmą nokdauną.

14:6, 4 min.: Oliveris Lafayette'as dar pabando sumažinti deficitą, tačiau „Caja Laboral“ vėl pelno keturis taškus be atsako ir priverčia „Žalgirio“ vyriausiąjį trenerį Juaną Plazą prašyti minutės pertraukėlės.

17:13, 7 min.: Situaciją bando gelbėti Marko Popovičius ir Oliveris Lafayette'as, kurių dėka „Žalgirį“ nuo varžovų skiria vienas metimas.

20:20, 8 min.: Ko neužbaigė pastarieji du krepšininkai, tą pabaigė Darjušas Lavrinovičius. Penki brolio taškai iš eilės išlygina rezultatą ir šį kartą minutės pertraukėlės priverstas prašyti „Caja Laboral“ strategas Duško Ivanovičius.

25:23, 10 min.: „Žalgiris“ spurtuoja 13:3 ir po ilgos petraukos persveria rezultatą. Visgi šią sėkmingą atkarpą nutraukia Maciejus Lampe bei pražangą puolime užsidirbęs Mario Delašas.

„Caja Laboral“: Bradas Olesonas 9, Andresas Nocioni 5.

„Žalgiris“: Darjušas Lavrinovičius 7, Marko Popovičius 5.

27:28, 12 min.: Antrąjį kėlinį galingiau pradeda „Žalgiris“, o tiksliau Rimantas Kaukėnas, kurio 5 taškai iš eilės vėl persveria rezultatą, tačiau jo šou užgožia Marko Popovičiaus nesportinė pražanga.

29:32, 16 min.: „Žalgiris“ šiek tiek sustiprino savo gynybines užtvaras, tačiau tuo pačiu užstrigo puolimas. Tris minutes kauniečiai nesugebėjo pelnyti taškų iki Marko Popovičiaus baudų metimų.

33:36, 18 min.: Didelį deficią panaikinęs „Žalgiris“ žingsnis po žingsnio didina savo persvarą. Kauno komandą taip pat galima pagirti kovingumu, kadangi ji varžovus pranoksta kova dėl kamuolių (16:13) bei dažniau meta baudų metimus (11:8).

35:40, 20 min.: Po ilgosios pertraukos grįžę krepšininkai apsikeitė rezultatyviomis atakomis. Antrojo kėlinio pabaigoje „Žalgiris“ leido varžovams net kelis kartus atsikovoti kamuolį po savo krepšiu, bet pastarieji tuo nepasinaudojo ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 5 taškų deficitą.

„Caja Laboral“: Bradas Olesonas 9, Andresas Nocioni 7, Nemanja Bjelica 6, Thomasas Heurtelis 5.

„Žalgiris“: Marko Popovičius 11, Rimantas Kaukėnas 7, Darjušas Lavrinovičius 7, Tremmellas Dardenas 6.

35:43, 21 min.: Antrą mačo pusę „Žalgiris“ pradeda agresyviai dengdamas varžovus bei Darjušo Lavrinovičiaus tritaškiu iš aišktės krašto.

39:46, 23 min.: Varžovams pabandžius truputi priartėti Paulius Jankūnas nieko nelaukdamas smeigia dar vieną tritaškį ir vėl nutolsta. „Žalgirio“ pozicijas dar labiau sutvirtina Andreso Nocioni pražanga puolime, tačiau tuo pačiu atsako ir Tremmellas Dardenas.

41:51, 26 min.: Kibi gynyba bei pasiaukojantis žaidimas puolime leidžia „Žalgiriui“ pirmą kartą susikrauti dviženklį pranašumą. Toks rezultatas ne itin patinka „Caja Laboral“ strategui, kuris prašo minutės pertraukėlės.

45:55, 28 min.: Po pasitarimo grįžę ispanai toliau neranda priešnuodžių prieš įsibėgėjantį „Žalgirio“ puolimą. Lietuvos ekipa pelno dar keturis taškus ir toliau didina persvarą iki rekordinės. Tuo tarpu Juanas Plaza į aikštelę sugražina rezultatyviausią krepšininką Marko Popovičių.

49:57, 29 min.: Pirmąją pergalę Eurolygoje siekianti iškovoti „Caja Laboral“ ekipa spurtuoja 8:2 ir sumažina deficitą iki vienženklio skaičiaus.

51:57, 30 min.: „Caja Laboral“ toliau neleidžia „Žalgiriui“ jau kurį laiką pelnyti taškų, o pati priartėjo prie pavojingos ribos. Paskutiniai bandymai pelnyti taškus baigėsi chaotiškų kamuolio mušinėjimu, lyg tinklinio aikštėje.

„Caja Laboral“: Andresas Nocioni 13, Bradas Olesonas 9.

„Žalgiris“: Rimantas Kaukėnas 11, Tremmellas 11 (4/4 dvit.), Marko Popovičius 11, Darjušas Lavrinovičius 10.

51:61, 32 min.: Tolimą perdavimą pagavęs Rimantas Kaukėnas smeigia dvitaškį, o kitoje atakoje prideda dar vieną bei tampa rezultatyviausiu komandos žaidėju.

58:61, 33 min.: Prieš kelias atakas „Žalgirio“ komanda dar turėjo dviženklį pranašumą, tačiau Thomasas Heurtelis ir Bradas Olesonas pataiko iš toli, o pastarasis tai padaro dar ir su pražanga.

62:68, 36 min.: Intriga dar niekur nedingo. Šeimininkai sumažina atsilikimą iki dviejų taškų, bet su tuo nesiruošia sutikti Tremmellas Dardenas. Amerikietis iš pradžių pataiko dvitaškį su sirena, o po to dėjimu sudrebina krepšį.

66:73, 37 min.: Prie Dardeno prisijungia ir Oliveris Lafayette'as, kuris varžovus nubaudžia metimu iš toli. Visgi rezultatyvią ataką surengia ir „Caja Laboral“, bet „Žalgirio“ legionieriai dega didesniu noru laimėti.

71:73, 39 min.: Iš pradžių Carloso Cabezo tolimas dvitaškis, o netrukus ir Fernando San Emeterio trys taškai bei „Caja Laboral“ deficitas mažėja vos iki 2 taškų.

71:75, 40 min.: Paulius Jankūnas demonstruoja tikra kapitono raiščio vertą žaidimą. Puolėjas lemiamą akimirką pelno tritaškį bei įtvirtina „Žalgirio“ pergalę.