Rungtynės
1 2 3 4
Žalgiris 20 27 25 20
Emporio Armani 27 24 14 22
2012-11-01 19:45 / „Žalgirio“ arena (15 400 vietų), Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Ibrahim  Jaaber
21 MIN
Omar  Cook
9 AS
29 MIN

Rungtynių eiga

3:3, 1 min.: Lafayette'as mačą pradeda taikliu tritaškiu, netrukus tuo pačiu atsako Hairstonas.

6:5, 2 min. Darjušas smeigia tolimą metimą, Hairstonas atsako dviem taškais.

6:7, 3 min.: Langfordas pelno du taškus su pražanga, tačiau bauda skrieja pro šalį.

6:13, 3 min.: Langfordas ir Fotsis pataiko iš toli.

8:13, 4 min.: Darjušas reifu po krepšiu mažina atsilikimą.

12:15, 5 min.: Dardeno ir Lafayette'o taškai mažina atsilikimą.

12:17, 7 min.: Cookas greitą ataką pabaigia dviem taškais.

13:19, 7 min.: Į vieną taiklią Dardeno baudą Gentile atsako dvitaškiu.

15:19, 8 min.: Dardenas greitą ataką pabaigia dėjimu sugavus kamuolį ore po Popovičiaus perdavimo.

17:20, 9 min.: Vos aikštėje pasirodęs Kuzminskas pataiso netaiklų Foote'o metimą.

17:24, 10 min.: Hairstono dvitaškis didina skirtumą iki 7 taškų.

20:27, 10 min. Juškevičius pataiko dvi, o Kuzminskas – vieną baudą, tačiau Melli paskutinę kėlinio sekundę smeigia tolimą metimą.

„Žalgiris“: Tremmellas Dardenas, Darjušas Lavrinovičius ir Oliveris Lafayette'as po 5.

„Emporio Armani“: Malikas Hairstonas 9, Keithas Langfordas 8.

20:30, 11 min. Hendrixas kėlinį pradeda trimis taškais – bauda ir dėjimu.

25:32, 12 min.: Kuzminsko baudos ir Kšištofo tritaškis mažina skirtumą.

27:32, 13 min. Kuzminskas drebina krepšį dėjimu.

29:32, 14 min. Jankūnas pelno du taškus iš po krepšio.

31:38, 16 min.: Fotskio ir Langfordo tritaškiai didina svečių persvarą iki 7 taškų.

38:43, 17 min.: Langfordas sumeta baudas, o Lafayette'as ir Gentile apsikeičia taikliais tritaškiais. Lafayette'as tada prideda dvitaškį iš po krepšio.

38:45, 18 min. Langfordas paskutinę atakos sekundę pataiko sudėtingą dvitaškį.

40:48, 18 min. Darjušas pataiko baudas, tačiau Fotsis greitai baudžia tritaškiu. Tai jau aštuntasis „Emporio Armani“ tritaškis šįvakar.

44:48, 19 min. Lafayette'as tritaškiu pelno savo penkioliktąjį tašką, Darjušas pataiko vieną naudą iš dviejų.

47:50, 20 min.: Dardenas pataiko iš po krepšio, Fotsis kartoja netaiklų komandos draugo metimą dėjimu. Darjušas tada įmeta vieną baudą iš dviejų.

47:51, 20 min. Hairstonas pataiko vieną baudą iš dviejų, o Foote'o metimas paskutinėmis kėlinio sekundėmis skrieja pro šalį.

„Žalgiris“: Oliveris Lafayette'as 15, Darjušas Lavrinovičius 9, Tremmellas Dardenas ir Mindaugas Kuzminskas po 7.

„Emporio Armani“: Keithas Langfordas 17, Antonis Fotsis 11, Malikas Hairstonas 10.

47:54, 21 min. Cookas kėlinį pradeda tolimu metimu.

53:54, 22 min. Kaukėnas smeigia tolimą metimą, Jankūnas prideda dvitaškį su pražanga.

55:54, 24 min. „Žalgiris“ po ilgos pertraukos išsiveržia į priekį – Jaaberas pataiko iš po krepšio ir Scariolo prašo minutės pertraukėlės.

57:54, 25 min.: Kakėno reidas po krepšiu.

57:57, 26 min.: Hairstonas baudžia „Žalgirį“ tritaškiu.

61:59, 27 min.: Jaabero tolimas dvitaškis vėl išveda „Žalgirį“ į priekį.

67:61, 28 min.: Jaabero ir Kaukėno tandemas didina persvarą iki 6 taškų.

70:63, 30 min.: Hairstonas realizuoja dvi baudas, tačiau Popovičius atsako dvitaškiu su pražanga.

70:65, 30 min.: Bourousis pataiko iš po krepšio, „Žalgiriui“ palikdamas 9,4 sekundes.

72:65, 30 min.: Popovičius persivaro per visą aikštę, pritraukia prie savęs kelis gynėjus, atmeta kamuolį Foote'ui ir šis iš po krepšio pelno du taškus.

„Žalgiris“: Oliveris Lafayette'as 15, Darjušas Lavrinovičius 9, Tremmelas Dardenas, Mindaugas Kuzminskas, Rimantas Kaukėnas, Kšištofas Lavrinovičius po 7.

„Emporio Armani“: Keithas Langfordas ir Malikas Hairstonas po 17, Antonis Fotsis 11.

72:70, 32 min.: Gentile pataiko iš toli, Hairstonas iš po krepšio ir skirtumas mažėja iki 2 taškų.

74:75, 33 min.: Kšištofas pataiko iš baudos aikštelės, tačiau Langfordas atsako trimis taškais, o Bourousis persveria rezultatą.

76:75, 34 min.: Popovičius pjauna varžovų gynybą ir laisvas pataiko iš po krepšio.

78:77, 35 min.: Hairstonas pataiko iš po krepšio, tačiau tuo pačiu atsako ir Jankūnas.

80:80, 35 min.: Gentile pataiko iš toli, tačiau Jankūnas greitai lygina rezultatą metimu iš po krepšio.

82:80, 36 min.: Kamuolį perėmęs Jaaberas išprovokuoja nesportinę varžovų pražangą ir realizuoja baudas.

84:82, 37 min.: Langfordas pataiko tolimą dvitaškį, Dardenas atsako metimu iš baudos aikštelės.

87:84, 38 min.: Jaaberas pataiko iš toli, tačiau Melli tuoj pat baudžia dviem taškais su pražanga. Bauda netaikli.

89:84, 38 min.: Popovičius dar kartą kaip peilis pjauna per „Emporio Armani“ gynybą ir pelno taškus iš po krepšio.

89:87, 40 min. Cookas realizuoja tik vieną baudą iš dviejų. Italai po to nepataiko dviejų baudų, du kartus atsikovoja kamuolį puolime, tačiau suklysta ir likus žaisti 31,9 sek. kamuolys atitenka „Žalgiriui“.

90:87, 40 min.: Kšištofas pataiko vieną baudą iš dviejų, o Langfordas prameta iš toli.