71 25-41 5-16 6-9 38 16 4 14 3 78
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

0:6, 4 min.: Darius Maskoliūnas tęsi pažadą – „Lietuvos ryto“ startiniame penkete Simas Buterlevičius. Šį sezoną tai jam pirmosios Eurolygos rungtynės.

Vilniečių komandoje rungtynes pradedas Samardžiskis, Seibutis, Katelynas ir Nedovičius. Maskviečiai startuoja su Teodosičiumi, Weemsu, pirmuosius šešis taškus pelnančiu Kaunu, Chriapa ir Ponkrašovu.

8:6, 5 min.: Katelynas pataiko tritaškį, kitoje atakoje prideda dvitaškį. Tolimą metimą pataiko Seibutis ir varžovai šeimininkų užnugaryje. Tiesa, 3 pražangą užsidirba Samardžiskis.

Šeštąją mačo minutę pirmą kartą šį sezoną Eurolygos varžybose pasirodo Nedovičių keičiantis Redikas. Aikštėje lieka ir Buterlevičius.

12:10, 7 min.: Chriapa drebina šeimininkų krepšį dėjimu. Pirmą kartą prasižengusį Buterlevičius keičia kapitonas Babrauskas.

Katelynas neįdeda į krepšį, kadangi sulaukia varžovo bloko ir susižeidžia ranką.

Seibutis nepataiko iš po krepšio, tačiau jo metimą dėjimu pataiso Radosevičius.

14:10, 8 min.: Seibutį keičia pirmą kartą pasirodantis Dulkys. Radoševičius pelno kevirtąjį tašką paeiliui.

16:10, 9 min.: CSKA gynyba kiaura? Laisvas krepšio link veržiasi Radoševičius ir ataką užbaigia galingu dėjimu. Messina, prašydamas minutės pertraukėlės, mėgina stabdyti vilniečių spurtą.

16:12, 10 min.: Kol vilniečių pagrindinis vidurio puolėjas Samardžiskis sėdi ant suoliuko su trimis pražangomis, makedono oponentas Kaunas pelno 10 tašką!

„Lietuvos rytas“: Mindaugas Katelynas 7, Leonas Radoševičius 6.

CSKA: Aleksandras Kaunas 10.

Po pirmojo kėlinio 16:14 pirmauja „Lietuvos rytas“.

18:19, 12 min.: Weemsas pataiko dvitaškį ir tritaškį, o CSKA susigrąžina pranašumą.

24:19, 14 min: Šeimininkams persvarą sugrąžina legionierių – Radoševičiaus, Ivanovo ir Nedovičiaus dvitaškiai.

32:29, 18 min.: Nors rusai vejasi vilniečius, tačiau pastarieji nepraranda rungtynių kontroles. Radoševičiaus baudos vėl kiek atitolina šeimininkus.

Į aikštelę grįžta Buterlevičius.

32:33, 20 min.: Paskutinę antrojo kėlinio sekundę Chriapa dvitaškiu iš po krepšio persveria rezultatą.

„Lietuvos rytas“: Leonas Radoševičius 12, Mindaugas Katelynas 9.

CSKA: Aleksandras Kaunas 11, Sonny Weemsas ir Andrejus Voroncevičius po 5.

Po antrojo kėlinio „Lietuvos rytas“ atsilieka 32:33 (16:14, 16:19).

38:38, 23 min.: Teodisičius smeigia tolimą metimą, Seibutis du kartus pataiko iš arčiau ir neleidžia maskviečiams spurtuoti.

38:46, 26 min.: Weemso dėjimas, Micovo, Teodosičiaus dvitaškiai ir dar du Weemso taškai.

44:46, 27 min.: Babrauskas nekelia baltos vėliavos ir pataiko du tritaškius.

46:53, 30 min.: Chriapos tritaškis ir Weemso greita ataka. Krstičius sumeta baudas.

„Lietuvos rytas“: Leonas Radoševičius 12, Mindaugas Katelynas 9, Renaldas Seibutis 9.

CSKA: Sonny Weemsas 13, Aleksandras Kaunas 11, Viktoras Chriapa ir Milošas Teodosičius po 7.

Po trečiojo kėlinio „Lietuvos rytas“ atsilieka 46:53 (16:14, 16:19, 14:20).

48:58, 32 min.: Po Teodosičiaus tritaškio CSKA pranašumas pirmą kartą tampa dviženklis.

50:61, 33 min.: Dulkys atsako dvitaškiu, bet Teodosičius smeigia dar vieną tritaškį.

54:67, 37 min.: Krstičius pelno keturis taškus paeiliui. Paskutinę ataką užbaigią dėjimu be pasipriešinimo.

56:69, 38 min.: Babrauskas neklysta mesdamas baudas, bet neuždengia Weemso.

Prieš rungtynes

18:40 val.: Sportinę aprangą vilkintis CSKA vairininkas Ettore Messina stebi į krepšį mėtančius Vilniaus ekipos žaidėjus.

18:59 val.: Šį sezoną dar neatidarytas antrasis „Siemens“ arenos aukštas neatsidengė ir šiose rungtynėse. Komandų žaidėjai vis dar rūbinėse.

19:01 val.: Pirmieji apšilinėti į aikštę išbėga CSKA krepšininkai.

19:02 val.: Po minutės pasirodo ir antrosios pergalės sieksiantys vilniečiai.

19:06 val.: Šeimininkai stoja į dvi eiles mėtyti į krepšį. Aktyviausias – Dejanas Ivanovas. CSKA krepšininkai atlieka sukamuosius apšilimo pratimus.

19:10 val.: Atvyko CSKA sirgaliai, savo komandą palaikysiantys su vėliava.

19:21 val.: Apšilinėdami vilniečiai po greito bėgimo mėto tik iš po krepšio.

19:22 val.: Komandos palieka aikštę ir išeina į pristatymą.

19:27 val.: Vilniuje Lietuvos Respublikos himnas negiedamas.