2012-12-12 21:30 / Prienų krepšinio sporto centras, Birutės g. 7, Prienai
  • Video
  • Rungtynių eiga
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Rungtynių eiga

5:4, 3 min.: Per pirmąsias dvi minutes prieniškiai taškų nepelnė. Pirmuosius taškus pelnė Valeika, pasižymėjęs dėjimu po Kadžiulio perdavimo. Netrukus pastarasis tritaškiu persveria rezultatą.
12:18, 7 min.: Komandos taškus renka baudos aikštelėse. Varžovai prametė vos vieną dvitaškį iš šešių ir puikiai atakuoja iš toli. Planas – pasiųsti varžovus į nokdauną rungtynių pradžioje – prieniškiams nepavyko.
12:22, 9 min.: Janavičius prameta tris baudas paeiliui. Po Šalengos baudų Ukrainos komanda pirmą kartą pasiekia dviženklį pranašumą.
14:26, 10 min.: Pirmojo kėlinio pabaiga.

„Prienai“: Gintaras Kadžiulis 6, Artūras Valeika 4.
„Budivelnyk“: Malcolmas Delaney 8, Michailas Anisimovas 6, Leo Lyonsas 4.

19:32, 13 min.: Gorbenko išmaudo Milaknį ir pelno du taškus iš po krepšio, tačiau lietuvis kitoje atakoje smeigia savo ir komandos pirmąjį tritaškį. Aniisomovas pelno savo 10-ąjį tašką.
21:39, 16 min.: Gorbenko pataiko iš toli, Lyonsas ir Robinsonas pelno po du taškus. Į varžovų taškų seriją atsako iš po krepšio pataikantis Valeika. Netrukus Gorbenko baudžiamas nesportine pražanga.
28:39, 17 min.: Prieniškių spurtas – Valeika sumeta dvi baudas, Labuckas pataiko tris. Prieniškiai apsigina, o Valeika greitoje atakoje deda kamuolį į krepšį. Deficitas nuo 18 taškų tirpsta iki 11.
35:51, 20 min.: Antrasis kėlinys baigiasi lengvais Delaney taškais iš po krepšio.

„Prienai“: Gintaras Kadžiulis 11, Artūras Valeika 10.
„Budivelnyk“: Michailas Anisimovas 14, Malcolmas Delaney 10.

43:56, 23 min.: Trečiasis kėlinys prasideda Lyonso tritaškiu, Malcolmo dvitaškiu. Į svečiu atakas tolimais metimais atsako rezultatyviausias šeimininkų žaidėjas Kadžiulis ir snaiperis Milaknis. Janavičius prideda dvitaškį.
45:58, 25 min.: Krepšio link besiveržęs Žygimantas Janavičius patiria kairiojo kelio traumą. Iš aikštės įžaidėją į rūbinę išnešė komandos draugai. Janavičius pelnė 6 taškus ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.
56:63, 29 min.: Trečiojo kėlinio pabaigoje Labucko ir Vene inicijuotas spurtas sugrąžina prieniškiams vilti kovoti dėl pergalės.
56:65, 30 min.: Baigiasi trečiasis kėlinys.

„Prienai“: Gintaras Kadžiulis 14, Arnas Labuckas 12, Artūras Valeika 10.
„Budivelnyk“: Michailas Anisimovas 16, Malcolmas Delaney 11, Leo Lyonsas 11.

58:73, 31 min.: Ukrainos komandos spurtas – Drozdovas smeigia tritaškį, Labuckas užsidirba nesportinę pražangą. Tsintsadze sumeta baudas, o Gorbenko pataiko dar vieną tolimą metimą.
67:87, 38 min.: Drozdovas pataiko aštuntąjį Ukrainos komandos tritaškį.

„Prienai“: Gintaras Kadžiulis 18, Artūras Valeika 17 (9/10 baudų, 10 išpr. praž.), Arnas Labuckas 14 (9/9 baudų), Artūras Milaknis 10.

„Budivelnyk“: Michailas Anisimovas 16 (8/8 dvitaškių, 8 atk. kam.), Malcolmas Delaney 14, Arturas Drozdovas 12, Leo Lyonsas 11, Dainius Šalenga 8.