26:32 11 3-5 1-3 2-2 2 2 0 2 0 10
10:11 0 0-0 0-2 0-0 1 0 1 1 0 -2
80 22-39 4-19 24-31 34 14 9 16 1 80
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

2:4, 2 min.: Pirmuosius taškus pelno Vougioukas, tačiau dvitaškiu atsako ir Seibutis. Kitoje atakoje vilniečiai prasižengia, o Šabalkinas neklysta mesdamas baudas.

3:6, 3 min.: Samardžiskis pataiko vieną baudą iš dviejų. Vilniečių komandoje debiutuojantis Zubčičius prasižengia antrą kartą, o McCarty realizuoja baudas.

5:9, 3 min.: Samardžiskis pataiko iš vidutinio nuotolio. Eidsonas atsako dvitaškiu su pražanga ir taiklia bauda.

10:11, 4 min.: Nedovičius pataiko pirmąjį tritaškį šiose rungtynėse.

14:12, 5 min.: Varžovai pataiko vieną baudą, o iš vidutinio nuotolio pataikęs Seibutis lygina rezultatą. Netrukus Seibutis persveria rezultatą.

17:16, 7 min.: Į aikštę žengęs Babrauskas pasižymi tritaškiu, o debiutuojantis Palacio baudžiamas nesportine pražanga. Chatmanas sumeta baudas, bet svečių ataka nesėkminga.

17:22, 8 min.: Šabalkinas išmaudo vilniečių aukštaūgius du kartus paeiliui. Eidsonas prideda du lengvus taškus.

23:24, 10 min.: Per paskutinę pirmojo kėlinio ataką Samardžiskis pataiso netaiklų Palacio metimą iš po krepšio.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 8, Predragas Samardžiskis 5.

„Uniks“: Nikita Šabalkinas 10, Chuckas Eidsonas 7.

28:28, 13 min.: Blumas pataiko tritaškį, Veremejenka atsako dviem taškais. Eidsonas išmaudo Blūmą, kitoje atakoje pasižymi Samardžiskis.

30:30, 14 min.: Kaimakoglou pelno du taškus. Pirmąjį dvitaškį pataiko Palacio.

33:34, 15 min.: Komandoms taškus pelno Samardžiskis ir Kaimakoglou.

36:36, 16 min.: Nuo atsarginių suolo pakilęs Bendžius smeigia tritaškį. Vougoiuokas atasako dviem taškais.

42:36, 16 min.: Blumas dviem baudomis išveda vilniečius į priekį. Ivanovas greitoje atakoje prideda dar du taškus. Nedovičius pataiko abi baudas.

44:42. 19 min.: Po minutės pertraukėlės Rusijos komandai greitai sustabdo šeimininkų spurtą.

48:43. 20 min.: Vilniečiai antrąjį kėlinį laimėjo 25:19.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 10, Predragas Samardžiskis 10.

„Uniks“: Nikita Šabalkinas 10, Chuckas Eidsonas 10.

50:47, 23 min.: Kazanės komandai taškus pelno Šabalkinas, baudas sumeta Vougioukas. Vilniečiams dvitaškį įmeta Samardžiskis.

50:49, 25 min.: Šabalkinas greitoje atakoje mėgina įdėti iš viršaus, bet lieka sustabdytas pražanga. Rusas sumeta baudas.

50:52, 27 min.: McCarty smeigia tritaškį ir Kazanės ekipą vėl išveda į priekį.

51:56, 27 min.: Ivanovas pataiko tik vieną baudą, Eidsonas pataiko iš vidutinio nuotolio ir sumeta dvi baudas.

55:60, 28 min.: Babrauskas pataiko tritaškį, McCarty dvitaškį. Blumas prasiveržia po krepšiu ir pelno du taškus. Chatmanas atsako dvitaškiu.

62:62, 30 min.: Palacio sumeta dvi baudas ir savo sąskaitoje turi jau keturis taškus.

„Lietuvos rytas“: Stepas Babrauskas 15, Renaldas Seibutis 10, Predragas Samardžiskis 10.

„Uniks“: Nikita Šabalkinas 14, Chuckas Eidsonas 14.

62:67, 32 min.: Vougiouko dvitaškis, Chatmano tritaškis.

64:71, 34 min.: Ivanovas stabdo varžovų spurtą, Kaimakoglou pataiko baudas. Vougioukas realizuoja dvitaškį.

69:71, 34 min.: Seibutis inicijuoja šeimininkų spurtą.

72:74, 35 min.: Nedovičius pelno du taškus su pražanga ir pataiko baudą.

75:74, 37 min.: Nedovičius smeigia tritaškį ir persveria rezultatą.

75:75. 38 min.: Šabalkinas pataiko vieną baudą iš dviejų.

77:75, 38 min.: Seibučio dvitaškis.

77:76, 38 min.: Chatmanas pataiko tik vieną baudą.

77:78:, 39 min.: Kaimakoglou persveria rezultatą.

80:78, 39 min.: Nedovičiaus tritaškis.

83:78, 40 min.: Babrausko tritaškis.

„Lietuvos rytas“: Steponas Babrauskas 18, Renaldas Seibutis 17, Nemanja Nedovičius 15, Predragas Samardžiskis 12, Dejanas Ivanovas 11 (10 atk. kam.).

„Uniks“: Nikita Šabalkinas 15, Chuckas Eidsonas 14, Mire‘as Chatmanas 14 (8 atk. kam.), Ianas Vougioukas 13, Kostas Kaimakoglou 11.