16:41 6 3-3 0-0 0-0 1 0 1 1 0 5
93 22-29 13-26 10-10 30 20 5 18 0 105
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

3:0, 2 min.: Alijevas mačą pradeda tolimu metimu.
5:5, 3 min.: Penki iš eilės Milaknio taškai išveda „Prienus“ į priekį, bet Kuzminskas sugrąžina pusiausvyrą.
5:10, 4 min.: Labuckas smeigia tolimą metimą ir priverčia Gediminą Petrauską prašyti minutės pertraukėlės.
12:12, 6 min.: Alijevo ir Samėno taškai lygina rezultatą.
19:16, 8 min.: Milaknis sumeta tris baudas, tačiau Liutyčius atsako dvitaškiu su pražanga. Visgi jo bauda skrieja pro šalį, o Milaknis netrukus pelno dešimtąjį tašką.
21:21, 10 min.: Alijevas ketvirčio pabaigoje pelno du taškus su pražanga, tačiau bauda skrieja pro šalį.

„Šiauliai“: Rolandas Alijevas 9, Laurynas Samėnas 5.
„Prienai“: Artūras Milaknis 10, Gediminas Orelikas 6.

23:28, 13 min.: Šiauliečiai toliau taškus renka kartu su baudomis – šįkart pataiko Šulskis, – tačiau toliau nepataiko baudų. Tuo tarpu Oreliko tritaškis priverčia Petrauską prašyti dar vienos minutės pertraukėlės.
23:34, 15 min.: Labuckas terorizuoja šiauliečius. Iš pradžių visiškai laisvas pataiko tritaškį, o po to prideda dvitaškį su bauda.
25:34, 15 min.: Samėnas pelno savo septintąjį tašką, tačiau netrukus priverstas sėstis ant suolo dėl ketvirtosios asmeninės pražangos.
27:43, 17 min.: Valeika du kartus iš eilės drebina krepšį dėjimais, o Orelikas netrukus tolimu metimu pelno savo keturioliktąjį tašką.
34:46, 19 min.: Po Gintaro Kadžiulio tritaškio skirtumas buvo išaugęs iki 17 taškų (29:46), tačiau penki iš eilės šeimininkų taškai kiek atgaivino viltį.
37:46, 20 min.: „Šiauliai“ ketvirtį pabaigia pelnydami 8 taškus be atsako. „Prienai“ galėjo atstatyti dviženklį pranašumą, tačiau Gedimino Oreliko du metimai iš po krepšio paskutinėmis kėlinio sekundėmis skriejo pro šalį.

„Šiauliai“: Rolandas Alijevas 12, Laurynas Samėnas 7.
„Prienai“: Gediminas Orelikas 14, Artūras Milaknis 10.

43:53, 23 min.: Trečiasis kėlinys prasideda be žvalgybos – komandos greitai renka taškus, o šeimininkams nepavyksta labiau priartėti.
45:59, 25 min.: „Prienai“ toliau skandina varžovus tritaškių lietuje – po vieną pataiko Milaknis ir Kadžiulis.
53:65, 28 min.: Šiauliečiai puolime žaidžia kiek savanaudiškai ir neišnaudoja situacijų net greitose atakose. Samėnas tuo tarpu netyčia vos neišverčia „Prienų“ trenerio Šeškaus iš klumpių.
55:65, 30 min.: Šeši iš eilės Burke'o taškai sumažina skirtumą iki 10 taškų.

„Šiauliai“: Alijevas 14, Burke'as 11.
„Prienai“: Orelikas 21, Milaknis 13, Kadžiulis 10.

57:72, 32 min.: Milaknio tritaškis artina „Prienus“ prie pusfinalio.
65:77, 34 min.: Du taiklūs šiauliečių tritaškiai sumažina atsilikimą iki 9 (65:74), tačiau netrukus Labucko tolimas metimas atstato dviženklę svečių persvarą.
65:79, 36 min.: Orelikas pelno savo 25-ąjį tašką ir šiauliečius nuo sezono pabaigos skiria kiek daugiau nei keturios minutės.
67:86, 37 min.: Labucko tolimas metimas didina skirtumą iki rekordinio 19 taškų.
76:93, 40 min.: Dar vienas Labucko tritaškis deda tašką rungtynėse.