29 13 11 17 1 67 66
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

18:35. „Lietuvos ryto“ komandoje tarp 12 registruotų žaidėjų nėra Tomislavo Žubčičiaus ir Vilmanto Dilio, dar stipriau nukentėję „Prienai“: jie versis be Dariaus Pakamanio ir Armino Urbučio, jau kurį laiką nerungtyniauja sunkią traumą besigydantis Žygimantas Janavičius. Prieniškių sąraše – tik devyni žaidėjai.

0:0, 2 min. Iš pirmų šešių metimų – penki tritaškiai, nė vienas netaiklus. „Prienai“ visas tris atakas baigė netaikliais tolimais metimais.

2:0, 3 min. Pirmuosius taškus Seibutis pelnė per greitą ataką.

2:0, 4 min. Beviltiškas „Prienų“ puolimas: septynios atakos, keturi netaiklūs tritaškiai ir trys klaidos. Ne ką geriau puolime atrodo ir vilniečiai, Seibutis per tris minutes prasižengė jau dukart.

2:2, 4 min. Po chaoso puolant kamuolys atsiduria pas Valeiką po krepšiu. Pirmi svečių taškai.

4:2, 5 min. Seibutis netrukus vėl išveda vilniečius į priekį, skelbiama reklaminė minutės pertraukėlė. Šeimininkai pataikė dukart iš penkių bandymų ir triskart suklydo, svečiai taip pat prarado tris kamuolius, bet įmetė tik kartą iš penkių.

6:4, 6 min. Katelynas ir Valeika apsikeičia dviem taškais.

6:7, 7 min. Nors „Lietuvos rytas“ turi ūgio pranašumą, aukštaūgių dvikovas laimi Valeika. Jis šį kartą įveikia O‘Bryantą ir dviem taikliomis baudomis išveda „Prienus“ į priekį. Valeikos sąskaitoje jau 6 taškai.

6:9, 8 min. Vene dvitaškis iš po krepšio didina svečių atotrūkį.

6:9, 9 min. Per aštuonias minutes „Lietuvos ryto“ žaidėjai prasižengė jau aštuonis kartus, „Prienai“ – tik kartą. Net aštuonis taškus svečiams surinko aukštaūgiai Valeika ir Vene, nors aukštaūgių persvara – šeimininkų pusėje. Abi ekipos iš 10 bandymų nepataikė nė vieno tritaškio.

6:12, 9 min. Kieta „Prienų“ gynyba baudos aikštelėje ir dar vienas netaiklus vilniečių metimas. Vene pataiko tris baudos metimus iš keturių ir pranašumas didėja iki 7 taškų.

8:12, po I kėl. Nedovičius nutraukia šeimininkų taškų badą, bet netrukus praranda du kamuolius. „Prienai“ kėlinį baigia netaikliu metimu.

„Lietuvos rytas“: Seibutis 4, Katelynas ir Nedovičius po 2.
„Prienai“: Valeika 6, Vene 4, Labuckas ir Kadžiulis po 1.

12:12, 11 min. Per minutę „Lietuvos rytas“ pelno keturis taškus – pusę tiek, kiek per pirmą kėlinį.

16:12, 12 min. Nedovičius pataiko pirmą rungtynių tritaškį, Lydeka įmeta vieną baudos metimą.

18:12, 13 min. „Prienų“ puolimas primena rungtynių pradžią: klaidos ir netaiklūs tritaškiai. Jie prametė jau 10 tolimų metimų. Be to, per dvi kėlinio minutes prasižengė keturis kartus. Nedovičiaus baudų metimai didina atotrūkį, netrukus Milaknis prasižengia varžovui atakuojant iš toli. Minutės pertraukėlė, po kurios – trys metimai į svečių krepšį.

20:12, 14 min. Babrausko pataiko du baudos metimus, vilniečiai laimi atkarpą 14:0.

26:16, 15 min. Taškų badą nutraukia Milaknis, bet taškais atsako ir šeimininkai, o Buterlevičiaus dvitaškis vėl didina pranašumą iki dviženklio.

28:19, 16 min. Déjà vu. Buterlevičius dar kartą perima kamuolį, dar kartą pelno lengvus taškus. Bet netrukus Ežerskis deda į krepšį su varžovo pražanga.

32:19, 16 min. Keturi šeimininkų taškai ir skirtumas dar didėja.

34:21, 18 min. Retai šį sezoną matytas epizodas: Palacio įveikia varžovą vienas prieš vieną ir pelno dvitaškį iš po krepšio.

39:25, 19 min. „Lietuvos ryto“ puolimas – neįkandamas. Seibutis pelno dvitaškį su ketvirtąja Oreliko pražanga ir taikliu baudos metimu didina atotrūkį iki rekordinio.

42:29, po II kėl. Blūmas pataiko iš toli, antras taiklus tritaškis šiose rungtynėse, abu kartus pataikė šeimininkai. „Prienai“ visus 11 kartų buvo netikslūs.

„Lietuvos rytas“: Seibutis 13, Nedovičius 10, Babrauskas, Buterlevičius ir Katelynas po 4.
„Prienai“: Valeika 8, Kadžiulis 7, Labuckas 5, Vene 4.

45:29, 21 min. Kėlinį svečiai pradeda netaikliu metimu, o Lydeka dvitaškiu su varžovo pražanga didina atotrūkį. Rekordinis vilniečių pranašumas.

51:31, 23 min. „Lietuvos rytas“ toliau renka taškus, o „Prienai“ nesugeba suregzti rezultatyvių atakų. Dar keli tritaškiai metimai, bet pataikyti nepavyksta. Svečiai prametė visus 15 tolimų metimų šiandien

55:34, 25 min. Katelynas didina atotrūkį iki 20 taškų, bet netrukus Orelikas pataiko iš toli. Tai pirmi „Prienų“ lyderio ir naudingiausio LKL krepšininko taškai ir pirmasis prieniškių taiklus tolimas metimas. Geras ženklas? Turbūt ne – netrukus šeimininkai pelno dar keturis taškus.

55:37, 27 min. Komandos apsikeičia netaikliais metimais ir klaidomis, o „Lietuvos rytas“ pamažu artėja prie pirmosios pergalės pusfinalyje.

60:42, 29 min. Ivanauskas pataiko antrą svečių tritaškį šiandien, Palacio atsako dvitaškiu, o Vene deda į krepšį, bet Palacio dar kartą meta taikliai, šįkart iš toli.

60:45, po III kėl. Trečią kėlinį taškais baigia svečiai, bet jie atsilieka 15 taškų.

„Lietuvos rytas“: Seibutis 17, Nedovičius 12, Lydeka 8, Palacio 7,Katelynas 6.
„Prienai“: Valeika 11, Vene 8, Kadžiulis ir Labuckas po 7.

62:48, 31 min. Ivanauskas pataiko tritaškį nuo lentos, bet Nedovičius atsako dvitaškiu. Skirtumas labai lėtai tirpsta.

64:53, 33 min. Babrauskas prasižengia du kartus iš eilės, iš pradžių Valeika, o po to Milaknis taikliomis baudomis artina svečius.

64:55, 35 min. Orelikas atsiduria vienas prieš krepšį ir turi galimybę sumažinti atsilikimą iki vienaženklio skaičiaus, bet iš paskos atbėgęs Nedovičius įspūdingai blokuoja varžovo bandymą dėti į krepšį. Vis dėlto netrukus įdeda Valeika. Orelikas tuoj pat vėl atsiduria priekyje, bet vėl iš po krepšio netikslus.

67:55, 36 min. Katelyno tritaškis leidžia „Lietuvos ryto“ aistruoliams kiek lengviau atsikvėpti.

69:58, 36 min. Labuckas septintu bandymu pataiko iš toli, bet skirtumas lieka dviženklis.

75:62, 39 min. Katelyno ir Nedovičiaus dvitaškiai deda tašką rungtynėse.

75:67. Vene pataiko tritaškį ir baigia rungtynes. Vilniaus ekipa pelno pirmą pergalę pusfinalyje.