31 20 13 13 2 86 95
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

0:2, 3 min.: Pirmuosius mačo taškus tik prabėgus dviem minutėms pelno Mindaugas Katelynas.

2:2, 3 min.: Artūras Milaknis staigiai pasiunčia kamuolį Arnui Labuckui, kuriam telieka įmesti iš po krepšio.

4:2, 4 min.: Artūras Valeika atidaro savo taškų sąskaitą ir pirmą kartą išveda „Prienus“ į priekį.

4:4, 4 min.: Nemanja Nedovičius lengvai prasiveržia link krepšio ir jį sudrebina.

7:4, 5 min.: Pirmojo tritaškio autorius – Artūras Valeika.

9:4, 5 min.: Naudingiausias LKL žaidėjas Gediminas Orelikas toliau didina „Prienų“ persvarą.

9:6, 6 min.: Taiklus Nemanja Nedovičiaus šūvis.

11:6, 6 min.: Artūras Valeika realizuoja dvi baudas iš tiek pat bandymų.

11:8, 6 min.: Pirmieji Renaldo Seibučio taškai.

13:8, 7 min.: Tuo pačiu atsako ir Arnas Labuckas.

13:10, 7 min.: Renaldas Seibutis toliau imasi iniciatyvos.

16:10, 7 min.: Tolimas Artūro Milaknio šūvis.

16:12, 8 min.: Rezultatyvumo lenktynes pratęsia Eimantas Bendžius.

18:12, 8 min.: Arno Labucko ranka nuo baudų metimo linijos nesudreba.

18:13, 8 min.: Steponas Babrauskas prameta vieną baudą.

21:13, 9 min.: Sudėtingas Gedimino Oreliko metimas per varžovo rankas.

21:14, 9 min.: Antrasis analogiškas Gedimino Oreliko metimas tikslo nepasiekia, o Tomislavas Zubčičius pataiko tik vieną baudą.

23:15, 10 min.: „Lietuvos ryto“ gynyba atrodo užmigusi. Paulius Ivanauskas vienas pats prasiveržia link krepšio ir pelno taškus iš po krepšio. Tuo pačiu atsako ir Tomislavas Zubčičius.

25:18, 10 min.: Gediminas Orelikas sumeta dvi baudas ir palieka varžovams septynias sekundes, tačiau net ir per šį laiką Nemanja Nedovičius sugeba perbėgti per aikštą bei taikliai paleisti kamuolį aukšta trajektorija.

„Prienai“: Gediminas Orelikas ir Artūras Valeika po 7, Arnas Labuckas 6.

„Lietuvos rytas“: Nemanja Nedovčius 6, Renaldas Seibutis 4.

27:20, 11 min.: Siimas-Sanderis Vene antrąjį kėlinį pradeda rezultatyviai, bet Mindaugas Katelynas atstato 7 taškų deficitą.

30:20, 12 min.: Siimas-Sanderis Vene pirmą kartą padidina „Prienų“ pranašumą iki dviženklio.

32:22, 13 min.: Komandos apsikeičia rezultatyviomis atakomis.

32:27, 13 min.: „Lietuvos rytas“ spurtuoja 5:0. Paskutinius taškus su pražanga pelno Mindaugas Katelynas ir tampa rezultatyviausiu svečių gretose.

36:29, 14 min.: Komandoms rodant rezultatyvų žaidimą, krepšininkai vis dažniau imasi iniciatyvos patys. Tautvydas Lydeka ir Artūras Valeika prideda po dvitaškį, tačiau Milto Palacio ir Gintaro Kadžiulio bandymai pelnyti taškus baigiasi nesėkme.

38:30, 16 min.: „Prienai“ jau pataikė 4 tritaškius ir 10 baudų, kuomet „Lietuvos rytas“ tolimu metimu dar nepasižymėjo bei realizavo tik 5 baudas.

40:32, 17 min.: Vilniečiai toliau bando remtis priekine linija – Mindaugas Katelynas, Tautvydas Lydeka ir Tomislavas Zubčičius kartu pelnė 15 taškų. „Prienų“ ekipoje, tituluojamoje kaip snaiperių komandoje, rezultatyviausi taip pat aukštaūgiai. Artūras Valeika su Siimu-Sanderiu Vene kartu surinko 20 taškų.

40:35, 18 min.: Janis Blūmas pataiko pirmąjį „Lietuvos ryto“ tritaškį, o svečiai pavojingai priartėja iki 5 taškų.

43:39, 19 min.: „Lietuvos rytas“ per paskutines keturias minutes pelnė 10 taškų. Tuo tarpu Arnas Labuckas prameta pirmąją „Prienų“ baudą po 10 taiklių metimų iš eilės.

43:42, 20 min.: Renaldas Seibutis pelno penkis „Lietuvos ryto“ taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų tampa minimalus.

43:45, 20 min.: Pauliaus Ivanausko reidas link krepšio pasibaigia nesėkmingai, Arnas Labuckas užsidirba nereikalingą pražangą, Janis Blūmas pataiko tik vieną baudą, tačiau kamuolį puolime atsikovojęs Eimantas Bendžius po labai ilgos pertraukos išveda „Lietuvos rytą“ į priekį.

„Prienai“: Artūras Valeika 11 (6 atk. kam.), Siimas-Sanderis Vene 11 (2/2 dvit., 1/1 trit., 4/4 baudų), Gediminas Orelikas 7, Arnas Labuckas 7.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 9, Tautvydas Lydeka 7, Mindaugas Katelynas 7, Nemanja Nedovičius 6.

48:45, 21 min.: „Prienai“ antrąją mačo pusę pradeda pelnydami penkis taškus be atsako, o „Lietuvos rytas“ antrą ataką iš eilės stringa šeimininkų gynyboje.

51:48. 23 min.: Artūras Valeika pataiko iš toli paskutinę atakos sekundę. Analogiškoje situacijoje atsidūrusiam Mindaugui Katelynui to paties pakartoti nepavyksta.

53:53, 24 min.: Artūras Valeika įveikia Tautvydo Lydekos gynybą. Pastarasis kitoje atakoje atsako dviem taškais su pražanga bei lygina rezultatą.

56:56, 25 min.: Renaldas Seibutis vien per trečiąjį kėlinį jau pelnė aštuonis taškus. „Prienai“ dar turi ir kitą problemą – po keturias pražangas jau užsidirbo Arnas Labuckas bei Artūras Milaknis.

60:59, 27 min.: Kova vyksta taškas į tašką, o Artūras Valeika toliau yra neįmenama mįslė „Lietuvos ryto“ komandai.

60:61, 29 min.: Aikštėje tvyravusį chaosą nutraukia Eimantas Bendžius, kuris po kelių abiejų komandų nesėkmingų bandymų pelnyti taškus, prideda dvitaškį iš po krepšio.

60:66, 30 min.: Prieniškiai jau daugiau nei tris minutes negali pelnyti nė taško, o Janis Blūmas trečiąjį kėlinį užbaigia tritaškiu.

„Prienai“: Artūras Valeika 20 (7 atk. kam.), Gediminas Orelikas 12, Siimas-Sanderis Vene 11, Arnas Labuckas 7.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 17, Tautvydas Lydeka 10, Mindaugas Katelynas 10, Janis Blūmas 9.

62:69, 31 min.: Siimas-Sanderis Vene nutraukia „Prienų“ taškų badą, tačiau „Lietuvos ryto“ snaiperiai puolime vis tiek turi per daug laisvės.

62:74, 32 min.: „Lietuvos rytas“ spurtuoja 15:2 ir deda didelį žingsnį Lietuvos krepšinio lygos finalo link.

62:78, 33 min.: Nemanja Nedovičius ir Tomislavas Zubčičius prie triuškinamo spurto prideda dar po dvitaškį, o „Lietuvos rytas“ susikrauna rekordinę 16 taškų persvarą.

63:82, 35 min.: Lygi kova, vykusi tris kėlinius, baigėsi. „Lietuvos rytas“ varžovus jau triuškina, o „Prienų“ vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus į aikštelę jau leidžia atsarginius krepšininkus.

67:82, 37 min.: Siimas-Sanderis Vene dar pataiko dvitaškį, tačiau žaidimo tempas jau nebe toks aktyvus, koks buvo mačo pradžioje. Tiek žiūrovai, tiek „Prienų“ krepšininkai susitaikė su pralaimėjimu.

74:86, 40 min.: „Prienai“ spurtuoja 11:2, tačiau fakto tai nekeičia – „Lietuvos rytas“ keliauja į LKL finalą.